BOSMAN _oca Orange Pure Innergy 21 28 november Midweek Voordeel bij IL CORSO RESTAURANT Hans kookt met Weren Schoonheids-pedicuresalon 11 iRlstbi;ante 4-gangendiner met wijnarrangement voor maar 42,50 Hans Kok kookt zijn 'greatest dishes' met een speciaal door wijnkenner (diploma course) Weren de Vries samengesteld wijnarrangement. Ingrid van Duin Nicolette Arens Nicolette C. Arens (Leiden, 1960) heeft de opleiding Aca demie voor Beeldende Kunsten gevolgd in Breda. Haar kunst is een -bijna grafische- studie naar kleur, vorm en de per soonlijke interpretatie hiervan. Kleuren spelen hierbij een erg belangrijke rol. Zij haalt veel in spiratie uit haar fascinatie voor het poolgebied en zijn bewo ners. Menselijke aanwezigheid in deze gebieden wordt door kleurcontrast extra benadrukt. 19.95 p.p. Weekmenu Speciale avond maandag 29 november Voor een heerlijke ontspannen behandeling kunt u terecht in mijn salon aan huis in Heiloo. Voor een pedicurebehandeling kan ik ook bij u thuis komen. www.salonvining.nl Salade met pastrami van kalfsvlees en paddenstoelen, gefrituurde ravioli met gorgonzola en noten Gegrilde runderribeye met saus van rode mosterd en Alkmaarse parelgort Gepocheerde mandarijn met witte chocoladeijs en hazelnotentuille 27,50 Hans kookt een aantal van zijn favoriete najaarsgerechten en Weren geeft uitleg over zijn keuze van de wijnen. Heerenweg 140, Heiloo, Tel 072-5334707 www.lalocanda.nl UITKIJKPOST 17 NOVEMBER 2010 Testwinnaar 't loo 20 - 1851 ht heiloo telefoon 072 533 33 52 www.loocatie.nl infoOloocatie.nl restaurant tunch diner Iedere laatste twee zondagen van de maand kunnen gasten genieten van een unieke en exclusieve combinatie van kunst en verfijnde kookkunst. La Locanda nodigt deze maand Nicolette Arens uit, die op deze spe ciale twee avonden in het restaurant aanwezig is en haar werk exposeert. Nicolette zal tijdens het dineren twee kunstwerken afmaken. Eén kunstwerk wordt gratis verloot en het andere kunstwerk wordt geveild. Het driegan gen diner wordt geserveerd op een door de bezoekende kunstenaar ont worpen onderbord, dat door de gasten na afloop mee naar huis mag worden genomen. Deze exclusieve porseleinen borden zijn speciaal voor La Locanda in een zeer beperkte oplage vervaardigd. Kennemerstraatweg 107 1851 BC Heiloo tel. 072 5325376, info@lalocanda.nl Harderfilet op bloemkoolmousseline met een vinaigrette van kappertjes en rozijnen Ossenhaas gebraden op andijviestampot met een jus de veau waarin een vleugje truffel Kersentaart huisgemaakt waarbij yoghurtijs 47,50 (inclusief bord) Openingstijden maandag en dinsdag vanaf 18:00 uur woensdag t/m zondag vanaf 12:00 uui van dinsdag t/m donderdag 3-gangenvoordeelmenu 1 kalkoenrollade met olijfolie en pesto of parmaham met meloen of soep naar keuze ossobuco milanese (kalfsschenkel met een groente tomatensaus, geserveerd met aardappeltjes en groenten) of ravioli alle verdure (eigengemaakte deegkussentjes gevuld met groente in tomaten-pestosaus) of pizza naar keuze 1 ijs naar keuze 7 dagen per week geopend vanaf 10.00 uur voor koffie, lunch, diner, thuisdiner en catering Reserveer tijdig voor deze unieke avond. Kijk voor het menu op www.loocatie.nl 072-5333352/06-53229232 Voor meer informatie kunt u ook kijken op mijn site of anders belt u 06-50737810 Gazelle presenteert de Orange Pure Innergy. Een zeer voordelig geprijsde e-bike die gebruik maakt van uitsluitend in West-Europa geproduceerde elektronische componenten. Samen met de geheel gesloten kettingkast en de zeer geruisloze motor zorgt dit voor optimaal fietscomfort. Wat onveranderd blijft, is de handige uitneembare accu van de Innergy, die u altijd en overal kunt opladen. Hierbij heeft uw klant zelfs de keuze uit drie verschillende accu's: Brons, Zilver en Goud. leder met z'n eigen, royale kilometerbereik. Met ingang van oktober staat de Orange Pure Innergy direct klaar voor gebruik, voor een meeneemprijs vanaf 1649 (incl. brons accupakket a 399). Westerweg 295 Heiloo tel 5331241 www.bosmantweewielers.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 11