Onbeperkt golfen in 2011... Nu voor maar 95,- per maand! De Terriërs Rabobank Niet gewonnen, niet verloren 4 golfbaan Sluispolder 'k i8 Geniet naast de 27 holes van golfbaan Sluispolder, homecourse van de Noordhollandse Golfclub, ook van flinke korting op 13 andere banen! www.denoordhollandsegolfclub.nl golfbaan Sluispolder DE NOORDHOLLANDSE GOLFCLUB www.golfeninalkmaar.nl 072-5111555 Middeling inkomen kan leiden tot belastingteruggave €25.000 €25.000 €25.000 75.000 SMIT PARTNERS BV Accountants Fiscalisten Adviseurs Hockeyvereniging 1 Martin Schilder Supporter van de week Jan Schalks (82): beroemd in Heiloo e.o., want in weer en wind fietsend (ruim 5.000 km p.j.) en in weer en wind toe schouwer op zondag. Trouwe Terriër, ex-hockeyscheidsrechter en beroemd van zijn uitspraak: "voor een mooie overtreding fluit ik niet." IN MEMORIAM Voor de wedstrijd tussen Dames 1 en Bloemendaal D1 werd een minuut stilte gehouden als eerbetoon aan Theodoor Doyer. Met zijn overlijden ver loor Bloemendaal 'mister Bloemendaal'. Doyer (54) speelde onder andere v 182 interlands, Drie punten niet verloren? Drie punten niet gewonnen? Blij zijn van één punt? Dames 1 van Terriërs tegen Bloemendaal, afgelopen zon dag, was zo'n wedstrijd, waar van een van de drie uitslagen mogelijk was. Het werd een 0-0 gelijkspel, waar beide teams recht op hadden, maar met de conclusie dat zij er weinig mee op schieten. Winst voor Terriërs was mooi geweest, zeker toen bleek dat Push had gelijk gespeeld. Winst op Bloemendaal had de 2e plek opgeleverd, achter MOR dat afgetekend boven aan staat en gezien het krachtsverschil met de rest op weg is naar het kampioenschap. Kampioen worden is niet de ambitie van het Heiloose team, wel boven in meedoen, en dat DAMES 1 MOP 23 punten Push 18 punten Victoria 17 punten Terriërs 16 punten Bloemendaal 16 punten SPORTHUIS JOHAN JANSEN kan nog steeds. Dat moet de meisjes een troost zijn. Want troost hadden ze na afloop nodig. "Vind je het gek? We missen een grote kans in de laatste minuut. Als je er zo dicht bij bent, dan baal je," klonk het bedrukt. Wie echter de hele wedstrijd zag moest vaststellen dat winnen te veel was ge weest. Verliezen trouwens ook. Terriërs begon daadkrachtig en zette Bloemendaal in het eerste kwartier goed vast. De bezoekers kwamen echter terug en kregen een strafbal - van scheidsrechters, die niet in topvorm waren - maar schoten naast. Gerechtigheid. Terriërs kroop nog een keer door het oog van de naald. Keepster Laura Hakvoort bewees geluk kig weer haar klasse. Terriërs had kansen om te scoren en in de laatste minuut werd zelfs een - niet makkelijke - kans op de volle winst benut. Goed hockey werd er overigens van beide kanten niet gespeeld. Weinig vlotlopende aanvallen. Het was vooral werkhockey. Spannend was het wel...tot in de laatste minuut. Alles overziende een terecht gelijkspel. Maar Terriërs heeft wel eens beter gespeeld. Het spel was onrustig, de passing te gehaast, waardoor snel balverlies werd geleden, en de flanken waar snelle meiden lopen, werden onvoldoende benut. Dat was overigens ook de kwaliteit van Bloemendaal, dat een solide verdediging en middenveld had. Aanvoerster Daphne Admiraal van Terriërs, een van de betere speelsters: "We moeten elkaar sneller vinden op het midden veld. Dat gebeurde vanmiddag niet. Teleurgesteld? Ja, altijd als je niet wint. Zeker thuiswedstrij den moeten we winnen. Maar ja, als je de hele wedstrijd ziet.." MOP staat 'stijf boven aan. Van die ploeg verloor Terriërs vorige week uit met 2-0, door doelpun ten in de laatste tien minuten. Goed gespeeld, maar weer net niet, zoals tegen Bloemendaal. De komende drie wedstrijden tot de winterstop wachten drie 'makkelijker' tegenstanders, zodat hopelijk negen punten binnengehaald worden. Om mee te doen met de top is dat strikt noodzakelijk. Aanstaande zondag wacht - thuis - Groningen, dat helemaal onderaan staat. Terriërs won tot nu toe alle thuiswedstrijden... Heren 1 Coach Jisse Waasdorp van D1 was niet voor commentaar beschikbaar. Teleurgesteld? Boos? Hoe dan ook, hij ging direct spelen bij Heren 1 in de streek- derby tegen Castricum. Het werd voor Terriërs een makke lijke middag. Het prestigeduel werd met een nulletje of zes gewonnen, maar het ook 10-0 kunnen worden. Castricum had weinig in te brengen. Voor de mannen was het een belangrij ke zege, want ze staan nu weer wat steviger in de middenmoot. 17 NOVEMBER 2010 UITKIJKPOST ii i KJnüHDL LArihSf. GOLFCLUB (Advertorial) De economische situatie kan, juist voor ondernemers, leiden tot veranderingen in het inkomen. Hoe vervelend deze veranderingen ook zijn, u kunt het verzachten. Want, wist u dat een sterk wisselend inkomen over de afgelopen drie jaren kan leiden tot een belastingteruggave? Thijs Smit is accountant en fiscalist bij Smit Partners Maak kennis met de middeling. Een middeling van het inkomen kan een positieve uitkomst geven. Het inkomen wordt namelijk over drie jaren gemiddeld. Dit betekent dat er een herberekening wordt gemaakt. Het verschil tussen de geheven belasting en de herberekende belasting na de middeling wordt terugbetaald. Conclusie: uw inkomen wordt verdeeld en het progressieve belastingtarief (dat kan oplopen tot 52%) wordt zoveel mogelijk gemeden. Onderstaand een rekenvoorbeeld om de middeling te verduidelijken: Voorbeeld 2007 2008 2009 Totaal Inkomen box 1 €55.000 €10.000 €10.000 €75.000 Opstelling na middeling: Inkomen box 1 €28.471 €26.996 1.475 €545 €930 Totaal geheven, voor berekening middeling Totaal herrekend Drempel Teruggaaf Er is wel een aantal eisen aan verbonden. Nieuwsgierig of de middeling ook voor u een positieve uitkomst biedt? Smit Partners beoordeelt vrijblijvend uw gegevens. Vul het contactformulier in op www.smitenpartners.nl of bel voor een afspraak, tel: 072-5331700. De Hoefsmid 17,1851 PZHeiloo www.smitenpartners.nl - info@smitenpartners.nl kRabobar Rabofovtf Mabobarf t 'i Automobielbedrijven

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 18