Dag van de Duurzaamheid op OBS de Springschans Oost en Centrum Sint Nicolaastoneelstuk in De Beun 1 H E I L O O "Ik streef naar perfectie. Zeker bij een uitvaart." 3 Associatie Uitvaartverzorging Hallo lieve kinderen van Heiloo De groene passie Gratis voorstelling op zaterdag 27 november Kaarten worden gratis aangeboden door Winkelhoft Loo Zondag Sinterklaas in het Oosthonk www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 UITKIJKPOST 17 NOVEMBER 2010 Hoera hoera, we zijn er! Hebben jullie allemaal gekeken naar de intocht op tv? Wat was het gezellig in Harderwijk, maar ik heb ook enorme zin in ons bezoek aan Heiloo. Want daar is het altijd nog gezelli ger. Aanstaande zaterdag 20 november komt Sinterklaas omstreeks 11.15 uur naar de Radboudschool. Daar start de intocht die vanaf de Radboudschool naar 't Loo gaat over de Heerenweg. Op het plein van 't Loo stoppen we even ter hoogte van de Hema om vervolgens terug te gaan via de Heerenweg naar het Stationsplein. Daar zal op het plein een prijsuitreiking vinden van de kleurwedstrijd. Daarna gaat de intocht ver der richting de Sutterlaan en de Sreedelaan. Via de Stationsweg gaan we naar de Kennemerstraatweg om ver volgens linksaf te slaan naar het GGZ gebouw. Daar start omstreeks 13.00 uur het feest samen met Sinterklaas, een heleboel Pieten, natuurlijk de burgemeester en een spe ciale gast die ons allemaal zal vermaken. Ik heb er zin in. Jullie ook? Tot zaterdag 20 november en neem iedereen mee! HEILOO - Het Nivon Heiloo verwelkomt zaterdagavond 20 november Groei Bloei. De afde ling Heiloo van deze vereniging heeft aangeboden een fotopre sentatie te verzorgen om u kennis te laten maken met hun visie op de natuur om ons heen. Zowel vanuit de natuur als de cultuur, over wat de levende natuur ons te bieden heeft en ons kan ver rijken met haar veelvuldigheid. Deze avond heeft als motto: De Groene Passie. De avond zal worden verzorgd door onder andere Nico Brantjes en Sandy Ursem van Groei Bloei. Het Trefpunt, Abraham du Boishof 2, Heiloo, van 20.00 tot eirea 22.00 uur. Kosten: Nivon- en Groei Bloeileden 3,-, anderen 4,-. In verband met de te reserveren plaatsruimte graag opgave bij Reina Mulder, tel. 072-5333127. De Openbare Bibliotheek Heiloo verzorgt gewoontegetrouw een eolleetie bijpassende boeken. 'Groeien spruitjes aan een tak?' Deze kinderen van de Springschans vielen op de Dag van de Duurzaamheid van de ene verbazing in de andere! Foto: Ricardo Marcker De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkij kpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen met Arnoud Mars, tel. 072-5350175 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit kranten product is milieuvriendelijk ven meteen waterloos drukproces HEILOO - 11 november is de Dag van de Duurzaamheid en duurzaamheid is opgenomen in het onderwijsprofiel van Springschans Oost en Centrum. De dag begon voor de kinderen uit de groepen 1 tot en met 4 met voorlezen! Elk jaar komt er op 11 november speciaal een kinderboek uit over duurzaamheid. Dit jaar is dat het boek 'Mr. Finney en de wereld op zijn kop', geschreven door prin ses Laurentien van Oranje en Sieb Posthuma. De kinderen werden voorgelezen door voorlezers van de bibliotheek Heiloo en luisterden zeer geboeid! Aansluitend vond er voor alle kinderen een presentatie en proeverij plaats, door medewer kers van 'De Kwekerij' (duurzaam telen) en de firma Vitarn (duurza me catering). Vitarn en de Kwekerij houden rekening met de mensen, de planeet en het verdienen van HEILOO - Soms kun je maar beter niet teveel eten. Plofpiet weet er alles van. Op een nacht heeft hij zoveel gegeten dat hij niet meer uit de schoorsteen kan komen. Iedereen ziet hem zitten! Hij probeert op alle mogelijke manieren eruit te komen. Met behulp van een ander pietje lukt het niet. Een toverdrankje dat hem terug in de tijd moet helpen, werkt hele maal verkeerd en zorgt ervoor dat alles andersom gaat. De pietjes lopen en praten achterstevoren en daarna andersom. Ze vallen bijna van het dak af. De pietjes denken dat zij de kinderen zijn en oma denkt dat zij Sinterklaas is. Daarna worden ze te sloom. Al dat drank jes gedoe helpt dus ook niet. Wat zal uiteindelijk wel werken? Dat kun je zien in dit toneelstuk wat zich afspeelt op het dak. De spelers die dit stuk gaan spelen, hebben er zin in om twee weken lang voorstellingen te spe len waarbij hun grootste doel is de kinderen te laten lachen. Vier pieten, een oma, haar kleindochter en een verslaggever van de tele visie maken er samen een prach tige zwarte pietenvoorstelling van. De toneelgroepen Paneratius en Forento uit Castrieum spelen ieder jaar een toneelstuk en deze keer met veel muziek en zang. De samenwerking zorgt al jaren voor een kleurrijk geheel aan spe lers, spel en kleding. Het laatste is natuurlijk ook te danken aan de echte Greet Verkleedt. Het is niet alleen een feestje voor de kinderen maar ook voor de spelers. Dit jaar doen mee; Lara Molenkamp, Liesbeth Meijer, Fons Bennink, Inge Vermorken, Greet Juffermans, Linda Ruiz Karsens en Anneke Terra van de toneelgroe pen Paneratius en Forento. Een j aarlij ks samenwerkingsverband wat al 27 jaar een traditie is. De voorstellingen vinden plaats om 13.30 uur en 15.00 uur. Kaarten worden gratis aangeboden door de winkeliers van Winkelhof 't Loo en kunnen worden afgehaald vanaf donderdag 19 november bij de ser vicebalies van Albert Heijn en de Hema en bij de Bruna. Niet meer dan vier kaarten per persoon. U wordt dringend verzocht om kaar ten die niet worden gebruikt ruim tevoren weer af te geven bij Albert Heijn of de Hema. geld. Geld verdienen mag niet ten koste gaan van mensen, want (klei ne en grote) mensen hebben recht op geluk. En we willen nog heel lang met de aarde doen! Ook werd op deze dag op de Springschans een milieustraat geopend: de school zamelt papier, plastic, bat terijen, cartridges en kleding in. De dag werd afgesloten met een Sint Maartenrondgang door de school met duurzame lampionnen, gemaakt door de kinderen! HEILOO - Sinterklaas komt ook dit jaar weer naar de wijkvereniging toe en wel op zondag 21 novem ber. Het Oosthonk zal rond 13.30 uur open gaan om in te zingen. Rond 14.00 uur zal de Sint met zijn Pieten bij het Oosthonk zijn. Sinterklaas vraag zich af of er in Plan Oost nog muzikaal talent is. Dus bespeel je een instrument, laat het weten en misschien val je wel in de prijzen! Voor informatie bel Margot, tel. 072-5334098. ADVERTENTIE De mensq Vertrouw^ van Associatie Uitvaartverzorging, ichtbij. Ilse de Vaal, Uitvaartleider

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3