tcfl Reggae fusion Wrldbeat in Buk Buk Nieuwe expositie in het Trefpunt Openbare repetitie Vivaldi oratoriumkoor Première Perfect Summer 4 in de Beun H E I L O O Toon, de biografie kfjfi DEUTEKOM Corso Bioscoop Het Geheim BOEK VAN DE WEEK Toon, de biografie door Jacques Klöters Boek van de week: door Jacques Klöters voor 27,50 Oratoriumkoor Heiloo zingt op 17 december Elke zondag live muziek bij cafe d'Sfinx in Heiloo Paul Waerts zal de diverse koorpartijen op de vleugel ondersteunen Toen haar kinderen geboren werden, ontwierp zij zelf kaartjes Boekenmarkt Trefpunt UITKIJKPOST 2 4 NOVEMBER 2010 Ben Stikker is acht jaar en zozeer onder de indruk van de verdwijn truc van meesterillusionist Hans Smid, dat hij alles wil doen om ach ter het geheim daarvan te komen. Daarom gaat hij op gooehelles. Zijn charmante, maar onhandige vader Koos raakt zo enthousiast dat hij mee gaat doen en niet veel later is Stikker Zn. gooehelshow een feit. Probleem is alleen dat Ben veel meer talent heeft dan zijn vader, maar dat die laatste dat zelf niet helemaal doorheeft. In zijn over moed goochelt Koos Bens school vriendinnetje en tevens charmante gooehelassistente Sylvies weg, maar kan haar met geen mogelijk heid meer terugvinden. Als Sylvie zoek blijft, krijgt Koos iedereen op zijn dak: zijn eigen vrouw Laura, Sylvies moeder, de politie, de lan delijke pers. Nu wordt het dubbel belangrijk dat Ben het geheim van de verdwijntruc ontsluiert; niet alleen moet hij daarmee Sylvie terugvinden, maar ook het huwelijk van zijn ouders redden en zijn vader uit handen van pers en justitie. Ben probeert een deal te sluiten met Hans Smid. Maar een echte gooche laar onthult nooit zijn geheim? Toon Hermans was de meest geliefde Nederlandse artiest van de twintigste eeuw. Hij stond met zijn shows maanden achter elkaar in Carré. Wanneer die op televi sie vertoond werden, keek heel Nederland. Hoewel Toon meer dan tien jaar geleden stierf, is hij nog lang niet dood. Zijn werk bevatte geen actualiteit en was bestemd voor iedereen. Hij gaf niet om ken nis en richtte zich meer op het hart dan op het verstand. Welnu, ken nis veroudert, het wezen van de mens niet. Toon sprak veel over zijn jeugd, zijn gezin en over zich zelf op het toneel, hij schreef zijn memoires, we dachten alles van hem te weten. Maar Toon wist pre cies hoe diep het publiek in zijn ziel mocht kijken. Jacques Klöters deed jarenlang onderzoek naar het leven Toon Hermans. Wat voor jeugd had hij? Was hij altijd zo zonnig of had hij ook een andere kant? Op deze vragen geeft Toon, de biografie, het antwoord. n HEILOO - Op 27 november de lekkerste reggae-vibes binnen de muren van Buk Buk! Leg je verse toppen dus nu te drogen en stel die afspraak met je kap per nog effe uit, want voor je het weet is het al zover! Eerst zal de band Wrldbeat je dreads laten wapperen met een angstaanjagend relaxte mix van reggae, latin, funk en pop, waarna 400% Ivo en Dr. Tjonk het beste uit hun enorme reggae, latin, hip- hop-fusion-plateneolleetie zullen draaien. Een avond die je niet mag missen! Get up, stand up en breng je rasta-ass hierheen! Wrldbeat Reggae, funk, latin en pop wor den gekruid en vermalen in de smeltkroes van deze multi-natio- nale samenzwering. Met een rnexi- In de Uitkijkpost van vorige week werd onder een foto van het Zaans Interkerkelijk mannenkoor een foutief onderschrift geplaatst over een concert van het Oratoriumkoor op 17 december. Hierdoor is wel licht verwaring ontstaan over welk koor op welke datum optreedt. Het Oratoriumkoor Heiloo zal op vrijdag 17 december een concert verzorgen in de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg in Heiloo. Op het programma staan wer ken van Vivaldi en Telemann. Via oratoriumkoorheiloo.nl zijn toegangskaart(en) te bestellen of telefonisch: 0226-426751. De Ter Coulsterkerk opent de zaal om 19.30 uur, de aanvang is om 20.15 uur. Zondagmiddag 28 november vindt er in Ter Coulsterkerk aan de Holleweg 111 in Heiloo het traditi onele adventeoneert plaats met het Zaans Interkerkelijk mannenkoor onder leiding onder leiding van J.Q Zwart. De aanvang is 15.00 uur en de toegangsprijs bedraagt 8.- Telefoniseh reserveren is mogelijk via 072-5332703 of 072- 5323241. HEILOO - Café d'Sfinx heeft elke zondag live muziek. Deze zondag, 28 november, aanvang 16.00 uur is dat Tandem Kalkman Waal. Na twintig jaar muzikale vriend schap ontstond 'Tandem Kalkman Waal'. Van jazz naar blues naar rock naar funk en weer terug. Van stil en breekbaar tot dynamisch en luid. Zowel eigen songs in ballad-, blues- en popformaat, als (stevig) bewerkte jazzklassiekers met ster ke improvisatie staan op het menu. In een wellicht wat ongebruike lijke setting (zang, bas, drums) weten Arjen Kalkman (zang, bas) en Maarten Waal (drums) van elk optreden weer iets mooiers te maken! eaanse zanger percussionist, de toetsenist, een drummer en een vocaliste uit Suriname, een gitarist uit Belgie en 'home-grown' bassist, saxofonist en andere helft van de vrouwelijke zangpartij, vermengt deze groep van oudgedienden en nieuwelingen Caraïbisehe ritmes met Amerikaanse funk en rap en Europese pop. De ritmesectie begon 25 jaar geleden in de Nederlandse reggae- formatie 'What fun!' en ervoer een korte periode van nationale bekend heid toen hun single 'the right side won' naar de top van de hitlijsten schoot. Nog steeds niet uitgeke ken op de muziek-scene besloten ze hun krachten te bundelen met Milber Feirrera, die leerde drum men als tiener in de bands van zijn oom in San Christobal in Mexico. Ze vonden de getalenteerde sista Deb bereid toetsen te spelen en struikelden min of meer per toe val over de twee zangeressen wier stemmen zo mooi combineerden dat het leek alsof ze voorbestemd waren samen te zingen. Laatst en luidst werd funk-veteraan Mick aan de band toegevoegd en WrldbeatT was klaar voor de wereld! De avond zal uitgedraaid wor den door niemand minder dan 400% Ivo, Rookamer en Dr. Tjonk! Aanvang: 21.00 uur, entree: 4,-. Tekening van Jeanette Honing, tot de kerstvakantie te zien in het Trefpunt. Aangeleverde foto HEILOO - Van 19 november tot de kerstvakantie exposeert Jeanette Honing haar kinder schilderijen in het Trefpunt. Jeanette is onderwijzeres in Limmen. Haar hart ligt bij kinderen zoals op haar schilderijen is te zien aan onder andere fel kleurgebruik en aan de onderwerpen. Zij werkt graag met acrylverf op doek, maar ook met pen en inkt. Zij maakt dan kleinere zwart-wit illustraties met grijze aquareleffecten. Leuk werk HEILOO - Zaterdagmiddag 27 november kunt u kennis maken met de muziek van Vivaldi tij dens een openbare repetitie van oratoriumkoor Heiloo in de Ter Coulsterkerk, Holleweg 111 te Heiloo. Kerk open om 13.00 uur, aanvang: 13.30 uur. Uitleg over de muziek van Vivaldi wordt gegeven door Paul Waerts, dirigent van het oratorium koor Heiloo. De repetitie start om 14.00 uur tot 16.00 uur. Iedereen is welkom om deze repetitie bij te wonen. Het oratoriumkoor Heiloo heeft deze extra repetitie ingelast in verband met haar concertuit voering van werken van Antonio Vivaldi met kinderkoor en barok- orkest op 17 december, eveneens in de Ter Coulsterkerk te Heiloo. Misschien is dit een mooie gele genheid om eens kennis te maken met deze muziek. Het orkest zal nog niet aanwezig zijn maar Paul Waerts zal op vakkundige wijze de diverse koorpartijen op de vleugel ondersteunen. Is uw belangstelling gewekt? U kunt zaterdagmiddag 27 novem ber rustig binnenlopen; de toe gang is vrij. Verdere inlichtingen: www.oratoriumkoorheiloo.nl of tel. 0226-426751. voor de kinderkamer! Jeanette heeft van kinds af aan altijd gete kend; zelfs haar schoolschriften stonden vol 'gekliederd', zoals zij zelf zegt. Toen haar eerste baby gebo ren werd ontwierp zij hun eigen geboortekaartje en ook voor de twee volgende kinderen deed zij dat. Haar werk is te zien gedu rende de openingstijden van het Trefpunt. HEILOO - Op zaterdag 27 november van 10.00 tot 13.00 uur is er weer de maandelijkse boekenmarkt in het Trefpunt, aan de Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. De entree is gratis. De opbrengst is zoals altijd bestemd voor de door de Stichting Vrienden Ouderenwerk Heiloo georganiseerde sociaal culturele activiteiten en goede doelen. Als u nog boeken en platen heeft, die u kwijt wilt, kunt u ze altijd naar het Trefpunt brengen, dat op werkdagen van 09.00 tot 17.00 uur open is. Mocht dit te bezwaarlijk zijn, dan kunt u ook bellen, tel. 072-5331297, en er wordt een afspraak met u gemaakt om ze op te halen. HEILOO - Het heeft even geduurd, maar seizoen 4 van Perfect Summer komt er aan. Op 27 december aanstaande zal de online reality serie als film in première gaan in theater de Beun. In het nieuwe seizoen reizen de vijf vrienden weer door Europa om de ultieme vrijheid te vinden en een zorgeloos leven te leiden. De problemen stapelen zich ach ter vanaf de eerste dag al op, maar de jongens proberen de moeilijke momenten door humor te verlich ten. Perfect Summer 4 is een film van Lucas Bugter uit Heiloo. Lucas studeert Media Entertainment Management en ontwikkelde al enkele eigen internet-tv program ma's. Daarnaast werkte hij als free lance producer mee aan 'The Biz' voor MSN.NL, was hij account manager voor Apple Bottoms Nederland en ontwikkelt hij social media strategieën voor bedrijven als Eredivisie Live. Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 11