Heiloocontact Op de hoogte blijven per e-mail P Meer informatie? Bel! nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. 24 NOVEMBER 2010 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De artikelen die de gemeente Heiloo wekelijks op de HeilooContact pagina publiceert, kunt u ook via e-mail ontvangen. Met deze service krijgt u de recente berich ten, die voor u van belang kunnen zijn, via e-mail toege stuurd. U kunt precies aangeven welke bekendmakingen u wilt ontvangen: alleen zaken die dicht om uw eigen woning gebeuren of alle berichten over Heiloo. Hoe werkt het? De abonneerservice biedt mogelijkheden om uw eigen pro fiel aan te maken. Met uw postcode kunt u aangeven voor welk gebied u berichten wilt ontvangen. U kunt kiezen voor een straal van 50, 250, 500, 1000 of 1500 meter rond uw postcode. Ook kunt u aangeven of u alleen locatiespecifieke berichten wilt lezen, of ook de algemene bekendmakingen, dus berichten die gaan over de hele gemeente Heiloo. Geeft u bijvoorbeeld aan dat u alleen berichten wilt ontvan gen in een straal van 50 meter rond uw huis, dan ontvangt u niet elke week een e-mail. De kans dat in uw directe omgeving een vergunning wordt aangevraagd, is klein. Maar kiest u er ook voor om alle algemene bekendmakingen voor Heiloo te ontvangen, dan krijgt u elke week een e-mail met de publicaties van de HeilooContact pagina's. Wat is het voordeel voor u? U krijgt de bekendmakingen per e-mail toegestuurd. Bovendien: - kunt u een specifiek gebied aangeven waarvan u de bekendmakingen wilt ontvangen; - kunt u op een kaartje zien voor welk gebied u de bekend makingen ontvangt; - kunt u ook de type bekendmakingen specificeren. Aanmelden Aanmelden voor de e-mailservice gebeurt in vijf simpele stappen: 1inschrijven op e-mailadres - u vult een e-mailadres in waarop u de bekendmakingen wilt ontvangen; 2. postcodegebied instellen - u geeft aan voor welk adres u bekendmakingen wil ontvangen; 3. interesseprofiel instellen - u geeft op van welke overheden u berichten wilt ontvangen: gemeente, provincie, rijk en/of waterschap en u geeft aan of u alleen locatiegebonden of alle berichten wilt ontvangen. 4. onderwerp selecteren - u kunt uw profiel nog verder uitbrei den door te kiezen voor specifieke vergunningen, bijvoor beeld alleen bouwvergunningen of monumentenvergun ning of alles over bestemmingsplannen of mededelingen. 5. aanmelding bevestigen - tot slot bevestigt u uw aanmel ding. U ontvangt dan nog een controlemail, die u moet bevestigen. U kunt zich via de e-mails ook altijd afmelden voor de service U kunt zich aanmelden via de link op onze website www.heiloo.nl of op www.overheid.nl. Verbeteren dienstverlening Gemeente Heiloo werkt aan het verbeteren van de dienstverlening. Aansluiting bij de landelijke voorziening Bekendmakingen is hier een onderdeel van. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling BOO, mevrouw J. van der Stok, telefoonnummer 073 535 66 41 De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Ontvangen aanvragen om omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. Goodeslaan 41, zaaknr. 10 13918 vergroten woning ontvangstdatum: 10 november 2010 Groot Barlaken 29, zaaknr. 10 13982 vergroten woning (dakopbouw) ontvangstdatum: 12 november 2010 Stationsweg 89 A3/A 4, zaaknr. 10 13947 veranderen winkelgebouw in 1 winkelgebouw ontvangstdatum: 11 november 2010 De Stuifbergen 5, zaaknr. 10 14031 plaatsen dakkapel achtervlak woning ontvangstdatum: 17 november 2010 Zevenhuizerlaan 116, zaaknr. 10 14000 verwijderen asbesthoudend materiaal (golfplaten opslag) ontvangstdatum: 16 november 2010 Afgegeven bouwvergunning na ont heffing bestemmingsplan Burgemeester en wethouders hebben met toepassing van artikel 3.22 of 3.23 Wet ruimtelijke ordening de volgende bouwvergunning verleend. Groeneweg 12, reg.nr. 2009/0248 bouwen van een woning met berging verzending: 19 november 2010 Beroep Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouwvergun ning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indie nen bij de rechtbank Alkmaar, sector bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het bouwplan. Een beroepschrift heeft geen schorsen de werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een beroepschrift heeft ingediend, ook om een voorlopige voorziening (schor sing) vragen bij de voorzieningen- rechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Bij het indienen van een beroepschrift of het vragen om een voorlopige voorziening bent u griffierecht verschuldigd. Goedkeuring wijzigingsplan en besluit hogere grenswaarde Tulip Garden Burgemeester en wethouders van Heiloo maken ingevolge het bepaalde in artikel 11lid 5 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening (WRO oud), arti kel 83 en 110 van de Wet geluidhinder en artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend, dat het bij hun besluit van 4 juli 2010 vastgestelde wij zigingsplan "Tulip Garden" ex artikel 11 WRO (oud) van het bestemmingsplan Zandzoom door Gedeputeerde Staten van Noord-Holland is goedgekeurd bij besluit van 27 september (nr. 2010- 56387, verzonden op 29 september 2010). Tevens hebben burgemeester en wethouders van Heiloo in dit ver band bij besluit van 22 juni 2010, op grond artikel 83 en 110 van de Wet geluidhinder, besloten tot vaststelling van hogere grenswaarden voor geluid zoals bedoeld in deze wet. Inhoud van het wijzigingsplan Het wijzigingsplan heeft betrekking op de locatie Kapellaan 2-126, gelegen ten westen van het Golden Tulip Hotel. Op de betreffende locatie zijn drie gebouwen met 63 recreatieappartementen gesitu eerd. Door middel van het wijzigingsplan is op deze locatie de wijziging van de bestemming van de appartemen tengebouwen achter het hotel in een bestemming "gemengd gebied" mogelijk gemaakt. Dit is de bestemming die ook rust op de aangrenzende percelen aan de Kennemerstraatweg. Binnen de bestemming "gemengd gebied" zijn de functies wonen, verkeer en verblijf, groenvoorzieningen en water en openba re nutsvoorzieningen begrepen. Op deze wijze wordt de permanente bewoning van de appartementen gelegaliseerd. Hogere grenswaarden Uit het akoestisch onderzoek is geble ken dat, als gevolg van het wegverkeer op de Kennemerstraatweg, een hogere geluidbelasting optreedt, dan de voor keursgrenswaarde van 48 dB zoals aangegeven in de Wet geluidhinder. De geluidbelasting is echter lager dan de, in de Wet geluidhinder aangege ven maximale ontheffingswaarde. In verband hiermee zijn voorafgaand aan de vaststelling van het wijzigingsplan door het college van burgemeester en wethouders hogere grenswaarden vastgesteld. Het college heeft in dit geval besloten voor het wijzigen van de bestemming van 13 woningen bin nen het wijzigingsplan op grond van de wettelijke mogelijkheden een hogere waarde voor geluid vast te stellen van 53 dB gelegen in de geluidzone van de Kennemerstraatweg. Met het wij zigingsplan ligt daarom het besluit tot vaststelling hogere grenswaarden ter inzage. Ter inzage Het besluit van Gedeputeerde Staten ligt met het wijzigingsplan en het besluit tot vaststelling van hogere grenswaarden met ingang van 25 november 2010 gedurende zes weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Het besluit van Gedeputeerde Staten, het wijzigingsplan en het besluit tot vaststelling van hogere grenswaarden kunt u ook digitaal raadplegen op de onze website www.heiloo.nl, bij 'Buurt' onder 'Ruimtelijke Ordening' en bij 'Bestemmingsplannen'. Beroep Binnen de zes weken waarin de stuk ken ter visie liggen kunnen de volgen de belanghebbenden beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State: - belanghebbenden die tijdig een zienswijze naar voren hebben gebracht bij het college van burge meester en wethouders; - belanghebbenden die kunnen aan tonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest om een zienswijze in te dienen. Het beroep richt u aan de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Inwerkingtreding Het besluit van Gedeputeerde Staten inzake goedkeuring en het besluit tot vaststelling van hogere grenswaarden treden in werking op de eerste dag na afloop van de beroepstermijn van zes weken. Indien gedurende de beroeps termijn bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voor ziening is ingediend, wordt de werking van het besluit opgeschort totdat op het verzoek is beslist. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 16