Lifestyleproducten op www.vanfleur.nl New Voice in de St. Adelbertuskerk Veel activiteiten in 't Praethuys Egmondse verhalen in de uitverkoop REGIO 21 INGEZONDEN MEDEDELING Ditmaal wordt onder andere het Ave Maria van Beyoncé vertolkt Centrum voor iedereen die met kanker te maken krijgt Op donderdag 25 november vindt de Talkwalk plaats Historisch Egmond houdt uitverkoop voorde Sint Alzheimer Collecte Duivententoonstelling Nieuwe dienstregeling pont Akersloot Met alle Maria's, Josefs en koningen wordt een kerststal gemaakt Ratelband verzorgt performance bij Kleurenorkest UITKIJKPOST HEILOO - Voor mooie woonaccessoires en trendy lifestyle producten kijkt u op www.vanfleur.nl. Nieuwe webwinkels verschijnen er dagelijks. Maar vanFleur.nl is uniek. Want waar vindt u nu al uw producten terug in zo'n fijne omgeving als de sfeervolle huisjes van EgmondBinnenBuiten? Heerlijk ontspannen genieten van een vakantie en tegelijkertijd inspira tie opdoen voor thuis. Veel aandacht vindt u bij vanFleur voor: kwaliteit, hoogwaardige materialen, duurzaam, modern en toch spannend. Kleurig en vrolijk maar ook rustige warme tinten. Mooie aanwinsten, voor ieder interi eur. Fleur Ykel: „Sinds 2008 zijn mijn partner Paul en ik gestart met twee vakantiehuizen in Egmond-Binnen onder de naam Egmond Binnen Buiten (www.egmondbiimenbuiten.nl). Deze sfeervolle huizen hebben we met veel zorg en enthousiasme ingericht. We hebben het gevoel van buiten naar bin nen gehaald en andersom het gevoel van binnen naar buiten gebracht. Van onze gasten hebben we al veel complimenten ontvangen over de stijl van de huizen. Hierdoor kwamen we op het idee om de door ons ontwikkelde stijl te vertalen naar een webwinkel: vanFleur.nl." Ook nieuwsgierig geworden naar de site? Kijk op www.vanfleur.nl of www.egmondbinnenbuiten.nl. Of kom gewoon kijken en kennismaken in Egmond-Binnen, tel. 06 43492081. ALKMAAR - Loop eens binnen in 't Praethuys, centrum voor mensen met kanker en naasten op Westerweg 50 in Alkmaar. Voor informatie, een gesprek, massage, Reiki, een gezichtbe handeling of voor deelname aan een creatieve activiteit. Openingstijden maandag tot en met donderdag van 10.00 tot 16.30 uur. Kijk voor meer informatie op www.praethuys.nl, tel. 072-5113644 of mail naar info@praethuys.nl. Op donderdag kunt u bij onze schoon heidsspecialiste terecht. Wilt u uzelf of diegene die altijd voor u klaar staat eens lekker ver wennen? Koop dan een Praethuys- opkikkerkaart. Donderdag 25 november vindt de Talkwalk plaats vanaf 10.30 uur, een wandeling vanuit 't Praethuys. Voor de condi tie, om even bij te tanken of gewoon om te genieten van de omgeving. De te wandelen afstand hangt af van wat de gemiddelde deelnemer fysiek aan kan. Talkwalk is een terugkerende activiteit en is voor iedereen die met kanker te maken heeft (gehad). Dinsdag 30 novem ber is van 19.15 tot 21.15 uur de jongeren inloop Talk2gether. Alle jongeren (12 tot 18 jaar) met een vader, moeder, broer of zus met kanker mogen mee doen. Nieuwsgierig? Probeer het ook eens. Donderdag 2 december van 19.30 tot 21.30 uur is het de avond voor de nabestaanden. Heeft u uw partner aan kanker verloren en wilt u graag horen hoe anderen die hetzelfde hebben meegemaakt hier mee omgaan? Kom dan op die don derdagavond naar 't Praethuys. Na afloop wordt er onder het genot van een drankje nog even nagepraat. Natuurlijk bent u ook op andere dagen welkom. Fundamenten van het Slot op den Hoef met nieuwe brug. Hier zijn komende zondag historische boeken te koop. Aangeleverde foto EGMOND - Oude verhalen over de drie Egmonden blijven prach tig om te lezen bij de haard en worden steeds waardevoller. Toch doet Historisch Egmond ze kort voor Sinterklaas in de uitver koop. Dat wil zeggen dat u komen de zondag tegen een mooi prijsje de boekjes van Geestgronden kunt kopen. Ruim veertig nog voorradige boekjes van de afgelopen 16 jaar liggen ter inzage. Daarbij verko pen de vrijwilligers ook Egmond- boeken, vlaggen in drie formaten, kaarten en prenten. Ook is dit dé gelegenheid om zelf oude Egmond- boeken, foto's of kaarten of oude Geestgronden in te brengen of om de nieuwe Slotbrug eens uit te proberen. Zondag 28 november, Historisch Informatiecentrum aan. De Slotweg 46 tegenover de fun damenten, geopend van 14.00 tot 17.00 uur, zie ook d website www. historischegmond.nl. LIMMEN - De collecte in Limmen voor Alzheimer Nederland heeft dit jaar 2366,92 opgebracht. Wie zich wil aanmelden als nieu we collectant kan zich aanmelden bij Greet van Leeuwen, tel. 072- 5053498. EGMOND - Postduivenvereniging De Toekomst te Egmond- Binnen houdt op zaterdag 11 december vanaf 20.00 uur de jaarlijkse duivententoonstelling. Iedereen is welkom! Activiteiten: Bezichtiging van de tentoonge stelde duiven, Rad van Avontuur met mooie prijzen! Locatie: Café Tervoort, Abdij laan 5 te Egmond- Binnen. AKERSLOOT - Pont Akersloot vaart van maandag 22 tot en met vrijdag 26 november vanaf 09.00 uur een aangepaste dienstrege ling. Dit in verband met afron dende werkzaamheden aan het remmingwerk. Om de ochtend spits niet te beperken zorgt pont beheerder Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier dat de pont tussen 07.00 en 09.00 uur gewoon overzet. De werkzaam heden starten iedere dag pas na 09.00 uur. Tijdens de werk zaamheden blijft de pont varen. Pontgebruikers moeten rekening houden met minimaal een half uur vertraging. EGMOND - Zaterdag 27 novem ber zal New Voice de dienst in de Adelbertuskerk opluisteren. Het koor bijt het spits af voor wat betreft de advent, dé voor bereidingstijd voor de Kerst. Alweer een vertrouwd beeld: zo'n 20 tot 25 dames én heren, die veel al Engelstalige, maar natuurlijk óók Nederlandstalige liederen zingen ter opluistering van de kerkvieringen in Egmond-Binnen. Het koor heeft ervoor gekozen om een eigen reper toire te gaan opbouwen van (veelal meerstemmige) liederen die in de kerk kunnen worden gezonden. Net als in oktober zal door het koor ook ditmaal onder meer het Ave Maria van Beyoncé worden ver tolkt. De viering in Egmond-Binnen begint om 19.15 uur. En kun je een beetje zingen en wil je het koor gaan versterken: kom een keertje kijken óf meedoen op de dinsdagavond (in bijzondere gevallen wordt wel eens uitgeweken naar een andere avond). Ook de repetitie vindt plaats in de Adelbertuskerk in Egmond-Binnen. Men begint om 19.30 uur stee vast met een kopje koffie of thee. Overigens, New Voice zal op kerst avond haar medewerking verlenen aan de kinderviering. Een bijzon dere viering, waarbij natuurlijk de zangers en zangeressen van het kinderkoor Hosanna niet zullen ont breken. Want op die Kerstavond, 24 december, aanvang 19.00 uur mogen alle kinderen - die dat dur ven natuurlijk - verkleed komen als een van de figuren uit de kerststal. Met alle Maria's, Josefs, konin gen, herders, engelen, ossen, scha pen en ezels wordt dan samen een levende kerststal gemaakt. De leden van Hosanna en New Voice hopen natuurlijk dat veel ouders dit met hun kinderen gaan bespreken, zodat het kerstverhaal thuis al gaat Teven' en het - naar de kerstviering gaan - dus al thuis een beetje begint. New Voice bijt op zaterdag 27 november het spits af voor wat betreft de advent, dé voorbereidings tijd voor de Kerst met het opluisteren van de kerkdienst in Egmond-Binnen. Aangeleverde foto LIMMEN - Op 14 november gaf Emile Ratelband een bene fietvoorstelling bij NTI-NLP in Limmen voor basisschool het Kleurenorkest. Emile, inmiddels 61 jaar, bleek in topvorm. Zelf noemt hij zich 'entertrainer', ofwel het midden tussen trainer en entertainer. Zo'n honderd mensen waren er op afgekomen. Ratelband wordt regelmatig beschimpt door de roddelbladen. Wie eenmaal een performance van hem heeft meegemaakt twij felt echter geen seconde aan zijn integriteit en kwaliteit. In het voorjaar komt hij nogmaals naar NTI-NLP. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21