G-sporters strijden om Sportlijf-cup Samenvoeging tennishal en Healthclub Dorssports Oppositie 2 wint ook tweede wedstrijd SPORT 27 Ruim veertig deelnemers beleefden geslaagde dag INGEZONDEN MEDEDELING Ruiters en paarden ten val door drijfzand Clinic Sander Marijnissen leerzaam evenement UITKIJKPOST 23 NOVEMBER 20100 HEILOO - Marcel Frank exploiteert sinds 15 oktober het gehele sport centrum van Dorssports; zowel de overdekte tennishal aan De Dors als de aangrenzende health- en fitnessclub. Hiermee gaat voor Frank een wens in vervulling. In 1999 nam hij de tennishal over van Jos van der Voort en zes jaar geleden heeft hij de uitbreiding ervan gerealiseerd. Toen dit huurcon tract werd beëindigd, nam Frank zijn kans waar. Frank: „Ik had deze stap al vijf jaar geleden kunnen maken, wat bij de aanbouw van het fitnessgedeelte in eerste instantie ook de opzet was. Maar dat is toen niet doorgezet. Het concept achter de tennishal, de horeca en catering, evenementen en activi teiten staat inmiddels als een huis en ik verwelkom de nieuwe uitdaging!" Frank wil een frisse wind door Dorssports laten waaien; maar dan wel met behoud van alle goede elementen en samen met het vertrouwde team van medewerkers. „Van ons motto 'Bewegen, Ontspannen en Ontmoeten' willen we 'ontspannen en ontmoeten' door meer activiteiten benadrukken. Dorssports richt zich op een brede doelgroep, inclusief jongeren. Hier wor den per 1 januari nieuwe abonnementsvormen aan toegevoegd, die zeer inte ressant voor leden zijn. Bovendien gaan we met interne partijen als de fysio therapie en diëtist intensiever samenwerken." Het eerstvolgende, populaire evenement op de kalender is het Dorssports Feestdagen Tennistoernooi, dat van 18 tot en met 30 december alweer voor de 25ste maal gehouden wordt. Ook niet leden kunnen zich hiervoor inschrijven. En op 2 januari 2011 vindt de grootse heropening van Dorssports annex Nieuwjaarsreceptie plaats, waarbij het vernieuwde Dorssports zich aan alle geïnteresseerden in sport en ontspanning uit Heiloo en omstreken en bestaande leden zal presente ren. Meer informatie: www.healthclubdorssports.nl. Foto: Caroiien Breed SCHAKEN HEILOO - Het tweede team van schaakvereniging Oppositie heeft ook zijn tweede wedstrijd gewonnen. Het derde team van Opening '64 werd met een 5-3 nederlaag teruggestuurd naar Sint Pancras. Die overwinning had nog wat hoger kunnen uitvallen als Harry de Jager en Fred Smith hun gewon nen staande partijen tot een goed einde hadden kunnen brengen. Maar doordat dat niet gebeurde, - beiden verloren - werd het aan het eind toch nog spannend. De derde nederlaag kwam op naam van Paul Vonk aan het eerste bord. Het leek lange tijd remise te staan, maar in het eindspel ging het toch mis. Gelukkig wist Richard Sauer het hoofd koel te houden: hij scoorde het laatste punt en stelde daarmee de overwinning veilig. Daarvoor hadden Piet Manni, André van der Ark, Jan Jonkheer en Bob Bosnia hun tegenstanders al tot opge ven gedwongen. Bob verraste zijn tegenstander al binnen een halfuur met een leuk stikmat. Door deze overwinning staat Oppositie 2 stevig op de eerste plaats met de maximale score aan wedstrijdpunten en een prima bord gemiddelde. Op 10 december is het tweede van Vredenburg uit Limmen de volgende tegenstander. In de interne competitie speelden de kop lopers allen remise. Dat betekende overigens niet dat er geen strijd werd geleverd. Kees Jongkind ver loor van Gerard Heeringa en Luea Gandossi zette zijn opmars naar de bovenste regionen van de ranglijst voort. Nu werd nestor Arie Roozing slachtoffer van Luea's dadendrang. Joop Kerst klimt ook langzaam maar zeker naar de plek waar hij voorheen ook vaak te vinden was. Aart van den Brink was ditmaal het slachtoffer. Folkert Smoor wist Gerard Rump knap op remise te houden. Johan van der Wal bleek nog een maatje te groot voor Matthijs Mühren. EGMOND - Zondag 21 oktober 10.00 uur kreeg de bemanning van het KNRM station Egmond aan Zee alarm voor assistentie ambulance. Tijdens een strandrit georganiseerd vanuit een manege in Egmond aan den Hoef kwamen twee amazones met hun paarden in het drijfzand terecht. Daarbij kwamen paarden en ruiters ten val. Een van hen raakte beklemd onder haar paard en brak haar sleutelbeen. Het paard liep een beenbreuk op en moest ter plaatse worden ingeslapen. De tweede amazone werd ook met let sel afgevoerd naar het ziekenhuis, haar paard mankeerde echter niets. De rest van het gezelschap waar mee werd gereden, kwam met de schrik vrij. HEILOO - Zaterdag 13 novem ber vond voor de achtste maal de grote G-sportdag plaats en werd in Trainingscentrum Heiloo gestreden om de Sportlijf-cup. Ruim veertig G-sporters en dertig vrijwil ligers waren getuigen van een geslaagde dag vol sportiviteit. Nieuwe onderdelen als een judo elinie verzorgt door Dojo 't Loo en een indoor- golfbaan aangeboden door Sluispolder, waar je als deel nemer tien pogingen kreeg om zoveel mogelijk golfballetjes 'te put ten', zorgde voor veel uitdaging bij de deelnemers. Het avondgedeelte bestond uit een muzikaal optreden door de twee Heilooërs: Michel Nieuwenhuis en Theo Leerling. Omdat de spanning van de play- baekshow en prijzenuitreiking altijd groot is, kregen de G-sporters een yoga-elinie om even heerlijk te relaxen, waarbij een enkeling zelfs in slaap viel door de rustgevende sessie van Yolande Roos. Om 19.00 uur ging het 'dak er weer af' tijdens de playbaekshow die dit jaar gepresenteerd werd door Jeroen Blank. Jeroen zelf liet de zaal schudden met het live ten gehore brengen van het nummer 'Let me entertain you' van Robbie Williams. De jury had het moeilijk en uit eindelijk werden rond 20.30 uur de prijswinnaars bekend gemaakt. Beste sportploeg van de dag was VSO de Alk uit Alkmaar, die er met de nieuwe Sportlijf-cup vandoor ging. Sportman van de dag was Jacco Veeninga, sportvrouw Camilla Aekerman. De aanmoedigingsprijs aangeboden door de familie Neles ging naar Egbert de Herder en de playbaekwinnaar werd Lars Evertse, met het spetterende 'Black or White' van Michael Jackson kreeg hij de zaal op zijn kop. De organisatie van Sportlijf kon terugkijken op een succesvolle sportdag. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van 22 november zijn als voigt: A-iijn 1. fam. Schaffer 63.8, 2. fam. van Diepen 62.5, 3. Dijkema-v. Heivoort 59.2,4. fam. Mak 58.3; B-iijn 1. v. Toornburg - de Vries 67.7, 2. Kooij - Bolhuis 58.0, 3. Coebergh - Middelbeek 55.6, 4. Broens - v.d. Kiis 54.5; C-iijn 1. Hommes - Schouten 63.6, 2. Kuiper - Witting 63.1, 3. Staats - Rietbroek 56.2,4. fam. Koekkoek 55.8. Heilooër Bridge Club HEILOO - Uitslagen op dinsdagavond in 't Loo: A-lijn; 1. Klerk - Stark 64,58; 2. R. en J. Huting 60; 3. Olgers - Weel 57,92. B-lijn: 1. Lodder - Schaaper 73,44; 2. Greyer - Hentzen 60,94; 3. Van Leijden - Rotteveel 58,85. Competitie op don derdagavond in 't Loo: A-lijn: 1. Boukens - Neefjes 63,75; 2. Coerbrgh - Van der Linden 62,92; 3. familie Huijgen 58,75. B-iijn: 1. Koot - Spruit 65,83; 2. Haan - Hurkmans 57,08; 3. Familie Cnossen 55,42. C-iijn: 1. Familie De Nijs 57,95; 2. Roozen - Sprenkeiing 57,76; 3. Familie Van Wiechen 55,26. D-iijn: 1. Familie De Graaft 64,58; 2. Haanstra - Rutjes 61,67; 3. Deitmers -Hutten 60,42. Bridgeclub 't Oosthonk HEILOO - De uitslagen van 17 november zijn ais voigt: A-iijn: 1. P. Hogesiag - G. de Vries 58,75, 2/3. T. Woidendorp - H. Fransen 57,50, D. de Kierk - T. Bras, 4. A. Kemper - P. van Lochem 54,17. B-iijn: 1. Familie Eeitink 62,02, 2. F. de Haas - J. Staphorsius 57.29, 3. H. Beemsterboer - W. van Giist 55,21,4. C. Theune - R. van Walree 53,13. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO- De uitslagen van damesbridge- ciub Sans Atout: A-lijn:i. Valk - Vos 64,58; 2. Dolmans -Kuyt 63,02. B-lijn:i. Biankendaai - Baten 65,63; 2. Beerepoot - Kooy 58,33. C-lijn:i. Van Baarsen - Veidt 59,03, 2. Fransen - Coebergh 54,86. HEILOO - Zaterdag 20 november heeft dressuurruiter Sander Marijnissen een clinic gegeven in de Sammerrijhal van de Hippische Sportvereniging Heiloo aan de Zeeweg. Van 13.00 tot 21.30 uur kregen twintig amazones in groepjes van twee les van Sander Marijnissen. De niveaus varieerden van B tot en met Z, en er werd meegedaan door zowel volwassenen als ponykinderen. De amazones waren zeer te spreken over de wijze waarop Sander les geeft. Enkele reacties van de amazones waren 'veel geleerd', 'veel inspiratie opgedaan' tot 'erg fijn gereden' en 'Wanneer wordt dit weer georganiseerd?' Ook Sander Marijnissen sprak van een geslaagde dag. Hij vond het een erg mooie accommodatie met een goede bodem en was zeer te spreken over de combina ties die hij les gaf. Gezien de vele positieve reacties, zal deze dag zeker in 2011 herhaald worden. Foto: Ricardo Marcker Jesse Schurer spande zich tot het uiterste in tijdens de G-sportdag. Foto: Memto Lesterhuis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 27