'Hoofdpijn' Richard Polfliet ichard Polfliet De kerst van 2010 zit bij ons boordevol met lekkere verrassingen! Limmen on HEMA KERST BIJ AH LIMMEN mi ênnbs 1855 -iah-limmen.nl Hoofdpijn wordt meestal veroorzaak door een combinatie van hiernaast genoemde factoren. Hoofdpijn is door mij met een spe cialistische meervoudige behandeling in combinatie met richtlij nen in het dagelijks leven en inzicht geven makkelijk te verhelpen. Indien er in het verleden Röntgenfoto's of Mri's zijn genomen neem deze mee bij het eerste consult. Manuele Therapie Sport Fysiotherapie Dry Needling Toegepaste Kinesiologie Physical Coaching Echter houden wij en de Kerstman deze kerstverrassingen nog even onder zijn muts. Maar zeker is dat, de speciale kerstaanraders en aanbiedingen de boventoon zullen voeren. Daarom is het voor u zeker de moeite waard om straks dit alles zelf te ontdekken. Kortom; de kerst van 2010 wordt bij ons nog voordeliger en sfeervoller. ONZE FEESTELIJKE SPECIALITEITEN.... BIJ SINTERKLAAS ÉN KERST Natuurlijk weet u hoe lekker de Oudhollandse Putter Tulband is maar ook ons Spijsbrood in de smaken Amandel of Kaneel écht verrukkelijk en wereldberoemd I Een heerlijke verrassing, en ideaal als relatiegeschenk 11 Hema shoppen voor de Sint, niet met een lege maag dus eerst een ontbijtje voor u begint. Een heerlijke croissant en baquette met ei, ook een kopje koffie of thee erbij. Voor 1 euro tussen 9 en 10 Wij hopen u snel in Hema Heiloo te zien! 24 NOVEM BER 2010 Eén van de meest voorkomende klachten in het dagelijks leven is hoofdpijn. Er zijn vele soorten hoofdpijn: migraine, tensionheadache, clusterhoofdpijn, weekendhoofd pijn, occipitale hoofdpijn etc. Mensen somatiseren hoofdpijn klachten vaak door te denken dat dit uitsluitend komt door een afwijking in het lichaam. Aan hoofdpijnklachten kunnen inderdaad lichamelijke oorzaken ten grondslag liggen. Mijn ervaring is echter dat met een goede behandeling èn een verandering in het gedrag hoofdpijnklachten geheel tot grotendeels te verhelpen zijn. 'Pain is a warning that something is wrong'. Zelf zie je vaak niet wat er gaande is. Pijn is een signaal dat er iets moet veranderen. Daarom is het goed dat er een specialist in het menselijk lichaam en menselijk gedrag met je meekijkt. Ik som een aantal voorbeel den op die uit een gedegen intakegesprek en onderzoek door een ervaren manueel therapeut met specialismen te herkennen zijn. |\lT" www.RlctiardPolfllet.nl Tel. (0251) 6' 15 98 WWW Manuele Therapie Fysiotherapie Sport Fysiotherapie Dry Needling - Toegepaste Kinesiology Hartcoherentie Taping Kaakfysiotherapie physical Coaching Blokkades in de wervelkolom, specifiek tussen schedel, atlas en draaier. Verhardingen en verkortingen in spieren, Mn. In monnikskapspier. Watertekort. Bij teveel koffie en alcoholgebruik, kant en klaar maaltijden, maar ook lichamelijke inspanning of sport met onvoldoende watergebruik. Allergieën. Bekend zijn chocolade, nachtschadenproducten bv aardappelen. Gewrichtsklachten in de kaak, bovenrug of bij een bekkenscheefstand Hoge bloeddruk. Bv. bij lichamelijke stress, emotionele blokkades, bewegingsarmoede, problemen met keuzes maken ("kiespijn") ofte volle agenda. Gebrek aan ventilatie. In het lichaam door verkeerd ademen (tekort buik-adem halen bij verkeerde houding) of in huis met de ramen dicht of airco. Verkeerde ergonomie: houdingsinsufficiëntie bij computer, autorijden, fietsen, in de bank, verkeerde leeshouding. Triggerpoints. Pijnlijke verhardingen in de spieren in nek- schouderregio die uitstralende pijn geven in hoofd, nek, arm. Gladialenveld 45 Tel. (025! 67 5 98 190! LR Castficum Praktijk@RkhardPolfliet.nl Voor afspraak of informatie kunt u op de website: www.richardpolfliet.nl kijken of contact opnemen via tel: 0251 -671598 of e-mail: praktijk@richardpolfliet.nl Moscovische Tulband 9,95 Spijsbrood groot 9,- Oudhollandse Putter Tulband 10,9511,95 Spijsbrood klein 6,- Super-de-luxe met Amarenen Kersen €15,95 (ook in luxe cadeaudoos) Wii staan van 24t/m 28 nov.a.s.op de gezellige Kerstfair bii Kasteel De Haar in Haarzuilen (Utr.). kortingskaarten info in onze winkels Ambachtelijke kwaliteit en dagelijks vers gebakken, en dat proefje I Uitgeest Uitgeest Middelweg 113 Langebuurt 55 t: 0251-312426 Limmen t: 0251-312342 Krommenie Hogeweg159 Ruimtevaartlaan 54a t: 072-5051562 l! t: 075-6285579

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 41