Bijwaard Kappers dag en nacht bereikbaar Van der Laken Lichtadvies Huset Design Scandinavian Living 12 HAI RFASH ION 24 NOVEM BER 2010 Huset Design is een veelzijdige winkel voor producten van Scandinavische bodem, van dames- en kinderkledingcollecties, lifestyle accessoires tot meubels. Ontwerpers uit deze noordelijke landen onderscheiden zich door een eigenzinnige, stijlvolle vormgeving waarbij functionaliteit hoog scoort. Dit is bijvoorbeeld goed te zien bij meubels van het Zweedse merk HAY, verkrijgbaar van bijzettafel tot een zelf samen te stellen zit- eombinatie. Maar ook in de prachtig, strak vormgegeven kandelaars gemaakt van hout, RVS of chroom. Achter ieder ontwerp zit wel een ver haal, zoals bij de kandelaar met de naam Grote Beer. Eigenaressen Margret en Kristine kunnen veel over de achtergrond vertellen. Zij staan altijd klaar voor een eerlijk en kundig advies. De kledingcollectie voor dames kenmerkt zich door sierlijkheid, vrouwe lijkheid, veel draageomfort, een goede pasvorm voor ieder type en is gericht op vrouwen van alle leeftijden. Ook voor kleding uit de Scandinavische landen geldt dat functionaliteit en een mooie sierlijke vormgeving hand in hand gaan. Er wordt voornamelijk met natuurlijke stoffen van hoogwaardige kwaliteit gewerkt. Door de uitstekende prijs/ kwaliteitverhouding blijft de kleding betaalbaar voor iedereen, is duur zaam in aanschaf en blijft mooi, ook na een langere draagtijd. De popu laire kledinglijn van het Deense merk Masai Clothing Company is uitge breid vertegenwoordigd bij Huset Design. Eenvoud in de ontwerpen wordt door Masai vertaald naar supervrouwelijke lijnen, waardoor de draagster ervan stijlvol en chique voor de dag komt. In de collectie van Huset Design zijn veel natuurlijke stoffen toegepast, zoals bij de exclu sieve breisels van het Deense merk Skovhuus, een familiebedrijf dat met kleine oplagen en in eigen beheer werkt. Of bij de winterjassen en rub beren laarzen van Ilse Jaeobsen, warm gevoerd met schapenvacht. Sierlijk en toch zeer functioneel in alle (weersomstandigheden. Huset Desing heeft bovendien een bescheiden collectie lederwaren, zoals tas sen, riemen en lederen jacks. En vrolijke kleding voor baby's, peuters en kinderen tot 10 jaar. Klein maar fijn zijn de sieradeneolleeties van Silke en Pilgrim, beide met een heel eigen gezicht. Zoals de verrassende combinatie van zijde en zoetwaterparels. Of zilveren, vergulde en leren kettingen waar men leuke bedels bij kan kiezen. Op de sieraden van Pilgrim wordt maar liefst twee jaar garantie gegeven. Door haar brede assortiment is Huset Design een winkel vol verrassingen, waar men voldoende inspiratie opdoet voor leuke cadeaus of relatiegeschenken die eigenzinnig en vooral anders zijn! www.huset-design.nl Huset Design Stationsweg 89 A4 Heiloo tel. 072 - 5320307 De gloeilamp bestaat over enige tijd niet meer. Bij Van der Laken Lichtadvies komen veel vragen binnen over welke verlichting dan het beste alternatief biedt; spaarlampen, halogeen- of led-verlichting. Zij begrijpen de worsteling, waarmee klanten door de te snelle technische omslag worden geconfronteerd. In de moderne tech nologie van verlichting spelen allerlei factoren waarmee men ineens te maken krijgt. Zo zijn niet alle led- en spaarlampen dimbaar, zijn veel mensen niet tevreden met de lichtkleur en daarmee de sfeer en vragen zij zich af welk wattage nu voor een bepaalde situatie het meest geschikt is. Daar komt nog bij dat een ledlamp niet goedkoop in aanschaf is en voort durend verder ontwikkeld wordt. De voordelen van ledverlichting, zoals minder warmteafgifte, een zeer lange levensduur en zeer energie zuinig, wegen niet in alle situaties op tegen een andere vorm van verlichten. Van der Laken lichtadvies kan u helpen met een eerlijk advies en zoekt met u naar de beste match van lichtsoorten in huis, door bijvoorbeeld halogeen met led te combineren. Led heeft als voordeel dat kleinere armaturen mogelijk zijn, wat prachtige vormgeving tot gevolg heeft. Led is de toekomst, maar er is nog een lange weg te gaan om het op een goede manier in bestaande situaties in te pas sen. Van der Laken Lichtadvies helpt u daar graag bij www.vanderlakenlichtadvies.nl Van der Laken Lichtadvies Van der Veldenstraat 7 Heiloo tel. 072-5323030 Bijwaard Kappers gaat met de tijd mee en breidt de service naar haar klanten uit. Voortaan is Bijwaard Kappers ook op de maandagen van 10.00 tot 14.00 uur geopend. Bovendien biedt Bijwaard Kappers als van de eerste kapsalons in Heiloo in het nieuwe jaar haar klanten de mogelijkheid om via de website zelf een afspraak te plan nen voor knippen en/of kleuren. Met deze extra online service is Bijwaard Kappers dag en nacht en zelfs op zon dag bereikbaar; handig als u 's avonds ineens bedenkt dat u op korte termijn naar de kapper wilt. De feestdagen staan weer voor de deur, voor velen weer tijd voor een nieuwe frisse coupe. Het team van Bijwaard Kappers is er klaar voor! Emmy de Graaff: „Veel mensen zijn in de veronderstelling dat we in de periode voor de feestdagen volgeboekt zijn. Maar omdat we met een groot team van totaal tien kapsters werken heb ben we altijd voldoende capaciteit, ook in de drukke december maand." Dus schroomt u niet om een afspraak te maken. De mede werkers van Bijwaard Kappers nemen de tijd om u ook in deze hectische maand heerlijk te ver wennen. Bijvoorbeeld met een ver zorgend en ontspannend haarmasker van Flbereeutie. Dit haarmasker is een echte oppepper voor uw haareonditie. Het zorgt voor herstel van bin nenuit en verster king van buitenaf en een effectieve werking ged ongeveer zes weken. Bijwaard Kappers, Zevenhuizerlaan 59 Heiloo, tel. 072-5331928 www.bijwaardkappers.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 45