Bad Keukenplaza biedt veel keuze en gemak onder één dak De Schouw: al 25 jaar specialist in sfeer Met HEMA accessoires haalt u sfeer in huis TEGELS SANITAIR HOME DEC0RATI E UITKIJKPOST Sinds kort zijn Bakkum Krook, die al ruim vijftig jaar expert zijn op het gebied van tegels en sani tair, en Smits Keukens, ook al vijftig jaar een gerenommeerd bedrijf in keukens, onder één dak gevestigd en treden zij gezamen lijk naar buiten onder de naam Bad- Keukenplaza. Het uit alle richtingen gemakkelijk bereikbare pand aan de Geesterweg 10 in Uitgeest (pal tegenover de molen) met volop parkeergelegenheid, heeft een complete metamorfose ondergaan. In de 1800 vierkante meter tellende showroom, die ruim en overzichtelijk is ingericht, staan ongeveer 16 keukens en 25 bad kamers tentoongesteld, variërend van eigentijds strak tot en met landhuissfeer. Bovendien vindt men hier een uitgebreide collectie aan vloer- en wandtegels. Bad- Keukenplaza biedt in één ruimte een zee aan inspiratie voor de complete inrichting van uw bad kamer en/of keuken. De virtuele presentatiezuil biedt extra inzicht; de eenvoudig te bedienen computer met touch screen laat in een driedimensio naal beeld verschillende indel ingsmogelijkheden zien, of welke ruimtelijke effecten tegels voor een vertrek kunnen hebben. Edward Bakkum van Bakkum Krook en L René Sehellevis van Smits Keukens werken met elkaar samen volgens een goed en elkaar aanvul- lend concept. F Voor bezoekers en klanten van Bad- Keukenplaza betekent dit nog meer keuze en gemak. Sehellevis: Voor zowel bad kamers als voor keukens geldt, dat we eerst een com putertekening maken, zodat de klant aan de hand hiervan een goed beeld krijgt van het gewenste eindresultaat. Wij verzorgen de gehele uitvoering; van sloop tot en met plaatsing." Bakkum vult aan: „Bij plaatsing van een nieuwe keuken en badkamer tegelijk, stemmen wij de planning nauw gezet op elkaar af; zowel bij de voorbereidende werkzaamheden, eventuele bouwkundige aanpassin gen als de uiteindelijke plaatsing, zodat de klant zo min mogelijk overlast ondervindt en zo snel mogelijk weer gebruik kan maken van de ruimten." De wellness-afdeling is gevestigd op de eerste verdieping: hier staat een uitgebreide collectie badkamer meubels en verschillende uitvoerin- www.bakro.nl www.smitskeukens.nl gen van stoomcabines en sauna's opgesteld. Kortom: Bad- Keukenplaza in Uitgeest biedt veel moois en gemak onder één dak! Bad- Keukenplaza, Geesterweg 10 in Uitgeest, www.bakro.nl, tel. 0251-314750, www.smitskeukens.nl, tel. 0251- 311880. Met HEMA accessoires haalt u sfeer in huis, ook tijdens de feestdagen. Want speciaal voor de gezellige decembermaand heeft HEMA Heiloo allerlei leuke, eigentijdse of luxe accessoires in het assortiment voor de finishing touch in de aankleding van uw huis. Zo biedt HEMA uitgebreide keuze in allerlei toebehoren voor een sfeervolle gedekte tafel, fraai afgestemd op de overige decoratie in huis. Bijvoorbeeld de luxe papieren tafelkleden, ver krijgbaar in vrolijk rood-wit geblokt- of stemmig zwart-wit dessin met bij passende servetten en -ringen, één geheel vormend met de kerstdecoratie elders in het interieur. Een feestelijk diner aan een met zorg gedekte tafel wordt nog meer culinair genieten met de prachtige tafelaccessoires van HEMA; van servies, kristallen glazen en amuselepels en -bakjes tot kleine gietijzeren pannetjes. HEMA heeft ook handig kookgerei in huis, speciaal op de feestdagen gericht, zoals een crème brülée brander waarmee u in een handomdraai dat knapperige karamelkorstje op het nagerecht maakt. HEMA 't Loo winkelhof 't Loo 36 Heiloo Haardenspecialist De Schouw Lamoraalweg 69 Egmond aan den Hoef, www.deschouwhaarden.nl tel. 072-5064133 Haarden zijn 'hot'. Als sfeerobject, als warmtebron of als eyecatcher in de living. In de showroom van De Schouw in Egmond aan den Hoef vindt u een uitgebreide collectie haarden, schouwen, kachels en meubels. Unieke items voor uw interieur. Haardenspecia list De Schouw is een begrip in de regio en ver daarbuiten. Een erkend bedrijf dat al 25 jaar gespecialiseerd is in haarden en dealer is van alle bekende merken. Het familiebedrijf is aangesloten bij het Sfeerverwarmingsgilde en heeft kennis, kwaliteit en klantvrien delijkheid hoog in het vaandel staan. Door de aanwezige ervaring en exper tise bent u er dan ook zeker van dat u tot in lengte der jaren geniet van uw investering. Want De Schouw biedt niet alleen een unieke collectie, maar ook een unieke service. Bo vendien zijn alle medewerkers niet alleen verbonden met het bedrijf, maar ook met de familie. Zo blijft alles in eigen hand. Veilig en ver trouwd. Niet voor niets luidt het ge zegde: 'Eigen haard is goud waard.' In de showroom van vijfhonderd vierkante meter vindt u een breed aanbod aan haarden, schouwen, ka chels en meubels in alle soorten en stijlen. Van sfeervolle romantiek tot strak design. Hoewel houtgestookte en gasgestookte haarden populair blijven, is er ook steeds meer vraag naar haarden die werken op elektrici teit, bio-ethanol of gel. De mogelijkhe den zijn legio. Voor iedere woonsituatie en woonwens is er een passend product. Ook vindt u bij De Schouw een uitgebreide collectie schouwen in diverse materialen. Van natuursteen, graniet, marmer en kalksteen tot MDF en alle houtsoorten. In het eigen meu belatelier worden schouwen, kasten en meubels op maat gemaakt. Zo bent u geheel vrij in maat, materiaal en gewenste functionaliteit.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 46