Styles Hair grensoverschrijdend op zoek naar vernieuwing Cartridges hervullen en Giftcards bij Videotheek 't Centrum Italiaanse bezorgtraiteur I Gemelli 10 >c GIFTCARDS DELICATESSE 24 NOVEMBER 2010 Het Italiaanse haarverzorgingmerk Davines houdt jaarlijks de toon aangevende World Wide Hair Tour. Hairstylisten uit de hele wereld komen samen op dit spectaculaire internationale evenement; dit jaar van 2 tot 6 oktober in de bruisende cultuurstad Berlijn. Hier nemen stylisten het op het hoogste niveau tegen elkaar op in de World Style Contest. Met de meest extreme, innovatieve haarerea- ties als resultaat, waaruit weer toekomstige vernieuwende trends ontstaan. Uitgevoerd met een technische perfectie. The World Wide Hair Tour is een inspiratiebron voor veel toonaangevende topstylisten. Ook voor Rob Offerman van Styles Hair, als gast uitgenodigd door Davines. En hij heeft genoten! „Hier zie je perfectie tot in de puntjes, styling over the top! Je komt boor devol inspiratie weer thuis. Veel vernieuwende input, waarmee we als team van Styles Hair meteen aan de slag gaan en elementen ervan aanvullend in onze eigen stijl verwerken." Marieke van Styles Hair is net terug uit Italië, waar zij in Florence een intensieve training op het gebied van hairsty- ling heeft gevolgd. Onder leiding van een ervaren topstylist wordt in een selecte groep stylisten gewerkt aan vergaande verfijning en kennis van technieken. Rob: „Styles Hair wil zich onderscheiden en wij willen blijven groeien door onszelf constant open te stellen voor nieuwe prikkels van buitenaf!" Het team van Styles Hair schitterde met al deze opgedane nieuwe inspiratie uit Berlijn en Florence onlangs nog in Amsterdam. In club Panama gaven zij een supersonische show weg, waar ze de nieuwste trends en nieuwste tech nieken in hairstyling presenteerden. De show werd door collega-stylisten uit heel Nederland zo enthousiast ontvangen, dat Davines hen heeft gevraagd voor een nog grotere show, te houden op 18 april 2011 op een nog nader te bepalen locatie in Nederland. Rob: „We vinden het een hele eer om door zo'n groot con cern als Davines te worden uitgenodigd om op het podium te mogen staan!" Styles Hair Kennemerstraatweg 388 Heiloo tel. 072-5331078 www.styles-hair.nl. Chocolade „vernacht Borrel Bubbels Tafelen Videotheek 't Centrum Heerenweg 138 Heiloo tel 072-5334940 Veel filmliefhebbers weten allang de weg naar videotheek 't Centrum aan de Heerenweg 138 te vinden. Wat u misschien nog niet weet, is dat u hier sinds kort, als enige mogelijkheid in Heiloo, lege cartridges kan laten her vullen. Dit is veel goedkoper, duurzamer en toch net zo goed als aanschaf van nieuwe! Lisette Reijersen van Buuren, eigenaresse van Videotheek 't Centrum: „Voor een kwart van de aanschafprijs van nieuwe cartridges kan ik inktpatronen voor alle merken printers hervullen. Het printresultaat bij deze vorm van hergebruik is gelijk aan nieuwe inktpatronen voor dat merk. Na inleveren van de lege patronen kunt u maximaal één dag later de hervulde cartridges weer ophalen. Daarnaast heeft videotheek 't Centrum voor alle merken printers gerecyclede cartridges van Second Life in het assorti ment. Deze inktpatronen zijn in de fabriek gevuld en daar verpakt en kosten de helft van het origi nele merk." De ruime openingstijden zijn heel praktisch, bijvoorbeeld als u op een avond of in het weekend iets wilt printen en op dat moment blijkt dat één of meerdere patronen leeg zijn. „Wij bieden uitgebreide service en zijn ook elke avond en op alle feestdagen, zoals Kerst en Oud en Nieuw, geopend." Bovendien heeft Videotheek 't Centrum een uitgebreide collectie aan Giftcards; de nieuwste rage op het gebied van originele cadeaus. De ontvanger kan voor een door de gever bepaald bedrag heerlijk genieten van verschillende varianten op het gebied van ontspanning en entertainment. Zo zijn er Giftcards verkrijgbaar voor een weekendje overnachten, een diner voor twee, een gezellig uitje, een golf- elinie, een bezoek aan een pretpark, bioscoop, thea ter of dierentuin. Er zijn zelfs Jeweleards. Voor kinderen zijn er de zogeheten Habbo-credits. Kortom: teveel om op te noemen! Pizzeria annex Italiaanse bezorgtraiteur I Gemelli is sinds zes jaar in Assendelft gevestigd. Giziano afkomstig uit Sardinië, heeft jarenlang in Italië als kok in diverse restaurants gewerkt. Eenmaal in Nederland ont moette hij zijn vriendin Karen en samen openden ze in Assendelft hun eigen Italiaanse pizzeria. I Gemelli verzorgt bovendien in de wijde omtrek van Assendelft complete Italiaanse buffetten aan huis, voor groepen tot wel vier honderd personen. Karen: „Men kan naar eigen voorkeur een compleet buf fet samenstellen. Op onze website bieden we een uitgebreide keuze uit aller lei mooi opgemaakte, luxe schotels met authentieke Italiaanse gerechten met vis, vlees, pasta's, enzovoort. Waaronder koude- en warme gerechten, luxe hapjes en belegde Italiaanse broodjes. We werken met verse Italiaanse producten, bijvoorbeeld overheerlijke echte Parmaham, salami en Parmezaanse kaas, rechtstreeks uit Italië geïmporteerd. Alle pastagerechten zijn huisgemaakt. Bestelde schotels worden op de dag van bezorging vers bereid en op locatie bezorgd." De schotels worden naar keuze opgemaakt op mooie schalen, de warme gerechten in verwarmde rechauds. Bezorgtraiteur I Gemelli, Dorpsstraat 393, Assendelft, tel. 075-6874268 0653407718. www.idgemelli.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 47