Smit Partners BV Workshops: dans, minitheater en percussie in het teken van Sint en Piet Benedictusschool op het World Forum Den Haag H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 KORTOM Reünie Westerweg en Ewislaan Trekking Zonnebloemloterij' Egel van fiets binnenbanden UITKIJKPOST 24 NOVEMBER 2010 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Foto: Carolien Breed HEILOO - Woensdag 1 december brengt Sint en Piet een bezoek aan de Muziek- en Dansschool Heiloo. Tijdens dit bezoek zul len kinderen hun geleerde dan sen, percussiestukken en een theaterstukje, die zij tijdens de workshops hebben geleerd, laten zien en horen aan Sint. Naast deze presentaties zullen leerlingen van de school speci aal voor deze gelegenheid inge studeerde muziekstukken en dansen uitvoeren. De workshops voor minitheater, dans en percussie-instrumenten (slagwerkinstrumenten) voor kin deren van 4 tot 12 jaar beginnen om 14.45 uur en iedereen mag en kan meedoen! Sint en Piet worden omstreeks 16.00 uur verwacht en zullen dan een daverende danspre- sentatie, een spectaculaire theater optreden en een swingende per cussiegroep gaan zien en horen! Naast de workshops wordt er een kleurwedstrijd gehouden voor alle kinderen. Deze kleurplaat kan bij de school worden opgehaald en moet voor woensdag 1 december 15.00 uur worden ingeleverd bij de administratie van de school. De Pieten zullen een keuze maken uit de mooiste ingekleurde teke ningen. Naast de presentaties en kleurwedstrijd worden de beken den sinterklaasliedjes gespeeld en gezongen. De workshops en het bezoek vinden plaats in de Muziek- en Dansschool Heiloo aan Het Veld 1. Voor meer info: www.muzieken- danssehoolheiloonlinfo muziek- endansschoolheiloo.nl of 072- 5332460 worshops en het bezoek vinden plaats in de Muziek- en Dansschool Heiloo aan Het Veld 1. Woensdag 1 december brengt Sint en Piet een bezoek aan de Muziek- en Dansschool Heiloo. Tijdens dit bezoek zullen kinde ren hun geleerde dansen, percussiestukken en een theaterstukje laten zien en horen aan Sint. Foto: Jacques van der Sterren De Hoefsmid 17, 1851 PZ Heiloo, tel: 072-5331700, www.smitenpartners.nl,www.samenboeken.nl, www.onlineloonstrook. nl, info@smitenpartners.nl, info@samenboeken.nl, info@onlineloonstrook.nl HEILOO - „Verder gaan dan andere accountantskantoren. Meedenken, samen vooruitkijken en de efficiency bewaken. Dat doen de accountants en fiscalisten van Smit Partners. Het gaat immers niet alleen om de cijfers van vorig jaar. De cijfers van nu en straks zijn veel belangrijker. Smit Partners staat naast de ondernemer", zegt Thijs Smit accountant, fiscalist en directeur. Smit Partners is sinds 1980 actief als accountantskantoor. „Wij hebben jarenlange bedrijfsmatige en branchegerichte ervaring in het MKB. Ervaringen die wij graag met onze cliënten én ons team delen. Kennis doorgeven, zodat kansen optimaal worden benut." Het team van Smit Partners bestaat uit negen mensen. Nieuwsgierig naar de men sen en hun specialiteiten? Op het onlangs vernieuwde www.smitenpart- ners.nl leest u meer over het team, de diensten en zakelijk nieuws. Smit Partners heeft niet alleen accountants in huis, ook fiscalisten. Smit: „Wij richten ons op cijfers en belastingzaken. Wij adviseren onderne mers en houden hen op de hoogte van de ontwikkelingen. Uiteraard in spreektaal. Accountants, fiscalisten en adviseurs. Het zijn drie specia lismen in één, waarmee de ondernemer zeker zijn voordeel doet. Wij denken namelijk vanuit alle drie de vakgebieden met u mee. Waardoor ondernemers niet alleen op financieel terrein maar ook op fiscaal en commercieel terrein tijdig worden geadviseerd." En tijdig is voor het team van Smit Partners erg belangrijk. „Ondernemen is namelijk ook snel reageren en beslissingen nemen. Hoe kun je dat snel en over wogen doen, als de cijfers niet actueel zijn? Tijdigheid is voor ons een heel belangrijk begrip. Daarom bieden wij ook het online boekhoud- programma Samenboeken aan. Samenboeken leest bankafschriften in en boekt bankmutaties. Een andere efficiënte manier is Seanboeken. Facturen digitaal inlezen, opslaan als journaalpost en verwerken als inkoopfactuur in Samenboeken. Het kan allemaal met Seanboeken. Het verkleint de foutkans en vergroot de tijdwinst. Een simpele scanner vol staat. Samenboeken bespaart de ondernemer tijd. Door deze slimme samenwerking kunnen wij sneller tussentijdse cijfers, prognoses en begrotingen opstellen. Want de cijfers van nu, dat is wat de onderne mer interesseert." Ander digitaal gemak is Online Loonstrook. „Online loonstrook digitaliseert de salarisadministratie', verduidelijkt Thijs Smit. 'Loonstroken maar ook loonaangiften, betaalbestanden, loonjournaal- posten en zelfs arbeidsovereenkomsten; we kunnen het allemaal digita liseren. Het enige wat de werkgever hoeft te doen is inloggen en down loaden. Ook voor de medewerkers zijn er unieke inloggegevens zodat de werkgever geen loonstroken meer hoeft te verstrekken. Dat scheelt veel papier en kostbare tijd." Online samenwerken is de nieuwe trend. Thijs Smit: „Wij zijn de accountant van de toekomst. Wij kijken verder dan het nu. Wij volgen ontwikkelingen op financieel, fiscaal en digi taal terrein zodat wij de ondernemer het beste advies kunnen geven en hem zoveel mogelijk tijd kunnen besparen. Niet voor niets zeggen wij: 'Vooruitkijken Meedenken Efficiency'." HEILOO - Op 18 november werd de Science and Technology Summit 2010 gehouden, geor ganiseerd door het platform Beta Techniek. Meet the future stond in het teken van baanbre kende wetenschap en techno logie. Naast internationale topspre- kers die hun blik op de toekomst gaven en bedrijven die hun inno vatieve producten presenteer den, toonde het onderwijs haar investeringen in talent. Namens de Benedictusschool in Heiloo verzorgde de directrice mevrouw T. Ruijter- Winder een presentatie als deelnemende school aan het Masterplan 'Ruimte voor Talent', bedoeld voor basisscholen waarbij de talentontwikkeling van kinde ren wordt gezien in de context van wetenschap en techniek. Wensen ia want we zijn er nog met Wewil'en opgedane kennis iHpH \J\je\NIMCi' -ro borgen, vasthouden Technieken Wetenschapm houden Vaardigheden leerlingen leren nr n«lv ïnrirr rdigheden leerlingen Talentenkracht wisselhoek inricl Ook de bovenbouwleerkrachtei Namens de Benedictusschool verzorgde de directrice mevrouw T. Ruijter- Winder een presentatie als deelnemende school aan het Masterplan 'Ruimte voor Talent'. Aangeleverde foto HEILOO - Alweer twee jaar gele den vond de geslaagde reünie Westerweggers/ Ewislaners plaats in het welbekende café Keuning aan de Slootenslaan. Meteen al kreeg de organisatie verzoeken de reünie te herhalen. De kans voor iedereen er nu wel bij te zijn of om weer zo'n gezellige avond mee te maken! De geplande reünie avond zal zijn op zaterdagavond 23 april. Geef je op via heiloovantoenennu@hotmail.com. HEILOO - Vorige week heeft de trekking plaatsgevonden van de jaarlijkse Zonnebloemloterij. Op de in Heiloo verkochte loten zijn twee prijzen gevallen en wel op loten met eindcijfer 851 en 972. Op het lot staat hoe u uw prijs kunt verzilveren. HEILOO - Het Nivon Heiloo biedt dit seizoen een nieuwe workshop aan: 'Egel van fietsbinnenban- den'. Deze workshop vindt plaats donderdag 2 december van 19.30 tot 21.30 uur onder leiding van Ina Bennen in het Cultureel Centrum het Open Huis. Het Nivon zorgt voor fietsbinnenban- den en verdere toebehoren zodat u direct aan de slag kan gaan. Opgave: Reina Mulder, tel. 072- 5333127 en Ria van der Laan tel. 072-5333217 of www.nivonlTeiloo.punt.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 5