Inschrijven voor Kerstvakantiecocktail Kerststal De Hoep zoekt ldndeke Jezus Taizé-proj ect-koor Jeugdactiviteiten in Castricum, Limmen en Akersloot 'Levende' kerststal voorde tiende keer het bezoekerscentrum in Bakkum Kinderen kunnen zich opgeven op werkdagen bij Stichting Welzijn Taizé-acclamaties versterkt samenzang in kerk Deelname aan dit bijzondere Taizé projectkoor is gratis René Nijenhuis band bij Jazz Session Club Boerenkoolmiddag bij Uylenspieghels in Limmen De kinderen en ouders die de afgelopen jaren Jozes, Maria en Jezus zijn geweest hebben daar mooie herinneringen aan over gehouden. Aangeleverde foto BAKKUM - Voor de tiende keer wordt op Tweede erst- dag de kerststal weer opge bouwd, zoals de laatste jaren gebruikelijk was weer bij het Bezoekerscentrum De Hoep in Bakkum. Al negen jaar lang zijn de ezels en schapen kind aan huis in en rond om de stal, nauwlettend gadegesla gen door de herders. Ook dit jaar zullen de herders en dieren er zijn om luister bij te zetten aan het grote gebeuren. Wat men echter nog mist is het kerstkind met zijn vader en moeder. Alle voorgaande jaren kon men een prachtig kind met, meestal de echte vader en moeder, begroe ten. Ook dit jubileumjaar is dat de bedoeling! De kinderen die in de afgelopen negen jaren in de kribbe hebben gelegen, en ook de ouders, hebben heel leuke en mooie her inneringen overgehouden aan de kerststal. De organisatie zorgt voor kleding etcetera. Voor meer informatie, tel. 0251- 650610 of mail naar Groot244@ planet.nl. CASTRICUM - Michael Jacksondance, Tapdance a Ralf Mackenbach, Fun4all!, klim men, boogschieten, tumbling- baanspringen, een kerstsneeuw- krans en een winterdecoratie maken bij een bloemiste. Deze activiteiten maken deel uit van de Kerstvakantiecocktail geor ganiseerd door Stichting Welzijn Castricum in samenwerking met organisaties uit Castricum en Limmen. Op maandagmiddag 20 december kan meegedaan worden in DansStudio Frans aan het coole tap dance a Ralf Mackenbach en aan de populaire Michael Jacksondancen. In Limmen worden op dins dagochtend 21 december door Odisports spannende én veras sende activiteiten rond Fun4all! gelanceerd als: trampolinespelen, duovoetbal, zit-volleybal, mat glij den/klimmen in de gymzaal aan de Hogeweg 61. Sportpark Berg en Bal zet de deu ren open voor een sportief partijtje klimmen op woensdagochtend 22 december en donderdagochtend 30 december en op woensdagochtend 29 december voor boogschieten. Bovenstaande activiteiten zijn voor de leeftijd 6 tot en met 12 jaar. Wie het leuk vindt een sfeervolle kerst- sneeuwkrans te maken is welkom bij Mern's Atelier op woensdagochtend 22 december voor de leeftijd van 4 tot en met 8 jaar en in de middag voor kinderen van 6 tot en met 12 jaar. Op dinsdagochtend 28 december kan een winterdecoratie gemaakt worden door kinderen van 6 tot en met 12 jaar bij Mern's atelier. Weer in de Kerstvakantiecocktail: Tumblingbaanspringen en duikelen bij DOS in de gymzaal Rooseveltlaan 3, op donderdagmiddag 23 decem ber voor kinderen van 4 tot en met 7 jaar en daarna voor de leeftijd 7 tot en met 10 jaar. De kosten voor de Kerstvakantiecocktail zijn 2,50 per activiteit. Kinderen kunnen zich opgeven op werkdagen bij: Stichting Welzijn Castricum voor tumblingbaan springen en Fun4all!: tel. 0251- 656562 tussen 09.00 tot 12.00 uur. Sportpark Berg en Bal voor klimmen en boogschieten, tel. 0251-657070 tussen 09.00 en 16.00 uur. Mern's Atelier voor de kerst- en winterdeco ratie, tel. 0251-670775 tussen 17.00 en 19.00 uur of memsatelier@ziggo. nl. DansStudio Frans voor Tapdance en Michael Jacksondance, tel. 06-51046044 tussen 10.00 en 12.00 uur of info@fruns.nl. Op de site van de Stichting Welzijn Castricum kan het programma met tijden bekeken worden en kan nage gaan worden of een activiteit vol is: www.welzijncastricmn.nl. LIMMEN - Ook het komend sei zoen zal er twee keer een Taizé- project-koor worden gehou den. Het enthousiasme en de vraag om een ieder de kans te geven(zowel koorleden, kerk gangers als geïnteresseerden) deze acclamaties mee te kunnen zingen, krijgt dus een vervolg. Men heeft gemerkt dat de Taizé- acclamaties de samenzang in de verschillende kerken en parochies versterkt. Zowel tijdens de advents periode als in de Veertigdagentijd 2011 zal er op donderdag van 20.00 tot 21.30 uur een uitgebreide repe titie worden gehouden. Na elke repetitie krijgt het Taizé- project-koor de kans de zang te verzorgen tijdens de meditatieve- viering op zaterdagavond daaropvol gend. Het projectkoor staat onder leiding van de dirigent/ organist/ pianist van de Corneliusparoehie: Peter Rijs. Tijdens de repetitie-avon den zullen bassen, tenoren, alten en sopranen hun eigen partijen leren. Tijdens de pauze is er koffie en thee en ook gelegenheid elkaar te ont moeten. Deelname aan het project koor is gratis, maar we stellen het wel op prijs als u aan ons doorgeeft (met hoeveel koorleden) u komt: pastorie. corneliusparochie@hetnet. nl. Repetities zijn op donderdag 16 december van 20.00 tot 21.30 uur, donderdag 7 april 2011 van 20.00 tot 21.30 uur. De uitvoering en vin den plaats op zaterdag 18 december (meditatieve viering) om 19.00 uur en zaterdag 9 april 2011 (medita tieve viering) om 19.00 uur. Plaats: Corneliuskerk, Dusseldorpseweg 74 in Limmen. LIMMEN - Op zondag 12 decem ber vanaf 16.00 uur treedt de René Nijenhuisband op in Vredeburg te Limmen. De band speelt muziek in de categorie cool, funky, jazz. Het repertoire bestaat uit jazzstandards, funky stukken en popsongs in een jazzy vorm. De bandleden zijn geschoold, twee zelfs met een conservatorium opleiding. Dat ze allemaal ook in andere en soms andersoortige orkesten spelen maakt de muzikanten zeer veelzijdig. Deze middag brengt de band een dwarsdoorsnede van het repertoire en spelen zij jazzstandards van onder andere Diana Krall, Crusaders, George Bensen en Randy Crawford. Het wordt een afwisselende, swingen de middag, waarbij de kwaliteit voorop staat. De toegang is vrij, maar u kunt lid worden voor 7,- per persoon voor het gehele jaar. Inlichtingen: Fred Timmer, tel./fax.: 072-5053414, e-mail: timmer.limmen@worldonline.nl. Een van de Kerstvakantiecoctail activiteiten is de klimwand bij Berg en Dal in Castricum. Aangeleverde foto 8 DECEMBER 2010

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21