Sneeuw en gladheid? Maak gebruik van de Bibliotheek aan huis! L t «f 0 Opruiming Kerstuitvoeringen Drie bonnen voor fietsen Muziek - en Dansschool door rood licht Digitale workshops voor kinderen in bibliotheek Stempeltechnieken Nivon h H E I L O O i 3 Zondag 12 december speelt het dwarsfluitensemble Start 14 december webshop www.tally-ho.nl UITKIJKPOST DECEMBER 2010 De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen met Arnoud Mars, tel. 072-5350175 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd HEILOO Voor diegene die graag leest maar slecht ter been is of om een andere reden gehinderd wordt om zelf naar de bibliotheek te komen heeft Bibliotheek Heiloo de service van Bibliotheek aan huis. Ook kan van deze dienst tijde lijk gebruik worden gemaakt, bij voorbeeld in de wintermaanden of tijdens een ziekteperiode. Na aan- HEILOO - Een 21-jarige vrouw fietste gisteravond op de Kennemerstraatweg door het rode licht onder de ogen van surveillerende agenten. Het heeft haar drie bonnen gekost. Toen de vrouw door de politie werd aangesproken bleek zij zich namelijk niet te kunnen legitime ren. Om haar identiteit vast te kun- HEILOO - Tijdens de komende kerstvakantie kunnen kinde ren van 8 tot 12 jaar zich in Bibliotheek Heiloo uitleven bij twee verschillende workshops. Ben je creatief, digitaal en houd je van een uitdaging? Dan zijn deze workshops geknipt voor jou! Woensdag 22 december, van 10.00 tot 12.00 uur. In deze workshop maak je met figuurtjes in een decor zelf een filmpje, door heel veel foto's achter elkaar te plakken. Je bent lekker bezig en je leert met een webcam in no-time een leuke animatiefilm te maken. HEILOO - Het Nivon Heiloo ver zorgt een cursus stempeltech- nieken op de dinsdagmiddag. Deze cursus, onder leiding van docente Joke Mooij, start begin januari en vindt plaats in het Cultureel Centrum het Open Huis, 't Loo te Heiloo. Voor deze cursus melding bespreekt een medewer ker van de bibliotheek de wensen en de mogelijkheden met de klant. Vervolgens komt een vrijwilliger eenmaal per vier of zes weken de materialen omruilen. Naast bij voorbeeld historische romans, detectives, familieromans, litera tuur, reisverhalen, hobby- en foto boeken zijn er ook bijvoorbeeld tijdschriften en bladmuziek te leen. Voor leden die moeite krijgen met lezen, heeft Bibliotheek Heiloo ook een groot aantal materialen in haar collectie. Voorbeelden zijn groteletterboeken, luisterhoeken, daisyroms, muziek en films. Naast het gewone abonnementsgeld zijn er geen extra kosten verbonden aan de service Bibliotheek aan huis. Misschien is deze service een reden om (weer) lid te worden van Bibliotheek Heiloo? Twijfel niet en meldt u aan of vraag meer infor matie. Hiervoor kunt u telefonisch contact opnemen met Bibliotheek Heiloo, tel 072-5330670 of via e-mailadres bibliotheek@biblio- theekheiloo.nl. Woont u in de buurt van Zorgcentrum De Loet? In dit zorgcentrum is een uitleenpost van de bibliotheek gevestigd. Bibliotheekleden, die dichtbij 'De Loet' wonen kunnen ook van deze uitleenpost gebruik maken. De uit leenpost in 'De Loet' is geopend op dinsdag en vrijdag van 9.30 tot 11.30 uur. nen stellen moest ze mee naar het bureau. Daar gaf zij een valse naam op. Vanmorgen kon er pas een identiteitsbewijs worden gebracht waarna bleek dat de vrouw uit Limmen kwam en een valse naam had opgegeven. Ze heeft drie bon nen gekregen: één voor fietsen door rood, één voor het niet kun nen legitimeren en één voor het opgeven van een valse naam. Workshop 'E-card' maken Woensdag 29 december, van 10.00 tot 12.00 uur is er een workshop E-card maken in de bibliotheek. Deze workshop wordt gegeven door een striptekenares. Je maakt zelf je eigen figuurtje op de computer en maakt daar dan een bewegende kerstkaart van. De deelnamekosten zijn 5,- per workshop en je kunt je alleen vooraf opgeven bij de bibli otheek, bij de klantenservice of via www.bibliotheekheiloo.nl of 072- 5330670. Per workshop kunnen maximaal 12 kinderen meedoen. Dus lijkt dit je leuk, geef je dan snel op! zijn nog plaatsingsmogelijkheden. Alle materiaal wordt door de docen te verzorgd, zodat u meteen aan de slag kunt gaan. Voor informatie of opgave kunt u bellen met Reina Mulder tel. 072- 5333127 of Ria van der Laan tel. 072-5333217 of www.nivonheiloo. punt.nl. HEILOO - Zoals vele koren, orkesten en instellingen kent ook de muziek- en dansschool Heiloo haar kerstuitvoeringen in de school maar ook daarbui ten zullen leerlingen en docen ten muziek en dans laten zien en horen in de sfeer van kerst. Zondag 12 december speelt het dwarsfluitensemble 'Martin in 't Veld' onder leiding van Martin Rozerna vanaf 10.30 uur in de zaal van woonzorgcentrum 'De Platanenhof' te Alkmaar. Vanzelfsprekend worden er beken de kerstliederen gespeeld die mee gezongen kunnen worden. De zaal is open vanaf 10.00 uur. Maandag 13 december om 19.00 uur en om 20.00 uur wordt de jaarlijkse kerstuitvoering gehouden van de Muziek- en Dansschool Heiloo. Dit jaar zullen naast de vaste ensem bles, koor, een groot houtblazersen semble onder leiding van Madeion Kooij en een speciale kerstpresenta tie van de MiniMusiealgroep onder leiding van Evi Velders. Naast deze optredens zij er enkele ensembles, die speciaal voor deze gelegenheid zijn samengesteld, muziek in kerst sfeer laten horen. Deze uitvoering vindt plaats in de Muziek- en Dansschool Heiloo aan Het Veld 1 en vangt aan om 19.00 uur en 20.00 uur. Toegangsbewijzen a 1,50 zijn te koop bij de administratie van de muziek- en dansschool Heiloo. In verband hiermee en met de beperk te ruimte dienen bij voorkeur voor af kaartjes afgehaald te worden bij de administratie van de school. Voor meer informatie: www. muziekendansschoolheiloo.nl, tel. 072-5332460 of info@muzieken- dansschoolheiloo.nl workshops en het bezoek vinden plaats in de Muziek- en Dansschool Heiloo aan Het Veld 1. ADVE RTENTIE H Bergen Hoorn Heiloo Alkmaar Egmond aan Zee Maandag 13 december wordt de jaarlijkse kerstuitvoering gehou den van de Muziek- en Dansschool Heiloo. Foto: Jacques van der Sterren Is het buiten glad en dus gevaarlijk om naar buiten te gaan? Dan kunt u gebruik maken van Bibliotheek aan huis! Foto: Carolien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3