Heiloocontact Geen verlof buiten de schoolvakanties Meer informatie? Bel! nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Afval en milieu 15DECEMBER 2010 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Ouders mogen hun kinderen niet thuishouden buiten de officiële schoolvakanties. Er is één uitzondering aange geven in de leerplichtwet. Uitzondering Alleen wanneer het door de specifieke aard van beroep van één van de ouders niet mogelijk is om tijdens de officiële schoolvakanties een gezinsvakantie van twee weken te hebben. Er wordt geen verlof toegekend vanwege organisa torische problemen in een bedrijf van een ouder. De school directeur kan eenmaal per schooljaar, voor ten hoogste 10 schooldagen, toestemming geven voor extra vakantie. Een aanvraag hiervoor moeten ouders zes tot acht weken van tevoren indienen bij de directeur, met hierbij een werkgevers verklaring waaruit de specifieke aard van beroep blijkt. Het formulier voor een verlofaanvraag is bij de directeur te verkrij gen. Raadpleeg voor de exacte termijnen van de aanvraag de schoolgids van de school van uw kind. De extra verlofdagen mogen niet in de eerste twee weken van het schooljaar vallen en vakantieverlof voor meer dan 10 dagen wordt niet toegestaan. Als de directeur eenmaal vakantieverlof heeft toegekend, dan vervalt automatisch het recht op een tweede aanvraag voor vakantieverlof. Wanneer de directeur en/of de ouders zich niet houden aan de leerplichtwet is dit strafbaar. Als ouders zonder toestem ming toch met hun kinderen op vakantie gaan, is de school directeur verplicht om dit door te geven aan de leerplicht ambtenaar van de gemeente Heiloo. De melding leidt tot een waarschuwing en eventueel tot een proces-verbaal. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Krol, leerplichtambtenaar in Heiloo, telefoonnummer 072 535 66 83. De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Afgegeven bouwvergunning Burgemeester en wethouders hebben de volgende bouwvergunning verleend. Swanendael 8, reg.nr. 2010/0199 vergroten woning (serre) verzending: 10 december 2010 Bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1 1850 AA Heiloo. De datum van verzen ding vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schorsende werking. Als er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, ook om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u grif fierecht verschuldigd. Bouwplan met ontheffing Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voor nemens zijn om met toepassing van de algemene buitenplanse onthef fingsmogelijkheid, als omschreven in artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening, bouwvergunning te verle nen voor het verbouwen van het pand Kennemerstraatweg 380 ten behoeve van een ijssalon en kinderdagverblijf. Dit plan wordt behandeld volgens de unifor me openbare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemd plan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf donderdag 16 december 2010 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld bouwplan ontheffing te verlenen van de ter plaatse geldende bestem mingsplanvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Ontvangen aanvraag om omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvraag om een omgevingsvergunning is ontvangen. Bayershoffweg 6, zaaknr. 10 15031 vergroten woning ontvangstdatum: 8 december 2010 Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen verleend. Bergeonstraat 32, zaaknr. 10 14300 vergroten bedrijfsgebouw (fysiotherapie) verzending: 10 december 2010 De Watergang 1 - 28, zaaknr. 10 12983 bouwen 2 woongebouwen (12 en 16 appartementen) en maken 2 uitwegen (project Het Maalwater) verzending: 10 december 2010 Het Hoekstuk 1 - 4, zaaknr. 10 13846 plaatsen technische installatie en afscherming op dak verzending: 25 november 2010 Stationsweg 89 A3, zaaknr. 10 13947 veranderen twee winkelgebouwen in één winkelgebouw verzending: 3 december 2010 Bezwaar Als u het niet eens bent met een besluit waartegen bezwaar kan worden aan getekend, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 11850 AA Heiloo. De datum van verzending vindt u onder de omschrijving van het plan. Beroep Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, ook om een voorlo pige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatst genoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Intrekken nadere eis Wet milieubeheer Burgemeester en wethouders maken bekend dat de stukken en de beschik king voor het intrekken van een nadere eis ingevolge de Wet milieubeheer ter inzage zijn gelegd. Het betreft een nadere eis die in het kader van de Wet milieubeheer in 8 februari 2005 is opgelegd op het adres Lagelaan 8 te Heiloo. Besluit De voorgenomen beslissing betreft het ingevolge artikel 8.25 Wet milieu beheer intrekken van een nadere eis in het kader van de Wet milieu beheer. De reden hiervoor is dat op 1 januari 2008 het besluit Algemene Regels in richtingen Milieubeheer (het Activiteitenbesluit) en de bijbeho rende Regeling algemene regels voor inrichtingen milieubeheer van kracht is geworden. Daardoor is het Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer van rechtswege verval len. In het Activiteitenbesluit is nu de aanleg, het onderhoud en het gebruik van de wasplaats geregeld. Hierdoor is het in stand houden van de opgelegde nadere eis ingevolge de Wet milieube heer niet meer nodig. Ter inzage De definitieve beschikking en andere relevante gegevens liggen vanaf 16 december 2010 tot en met 27 januari 2011 gedurende zes weken ter inzage in het gemeentehuis. Beroep Tegen dit besluit kan binnen zes weken beroep worden ingesteld. De termijn van zes weken gaat in van 16 december 2010 tot en met 27 januari 2011. Het beroepschrift moet worden ingediend bij de Rechtbank Alkmaar, sector Bestuursrecht, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Wie tegen de beschikking beroep heeft ingesteld kan, in spoedeisende geval len, bij de voorzitter van genoemde Rechtbank een verzoek doen tot het treffen van een voorlopige voorziening (bijvoorbeeld tot schorsing van het gehele besluit of delen daarvan). Dit kan alleen als u het bezwaarschrift al bij ons college heeft ingediend. Met uw verzoek aan de voorzieningenrechter van de rechtbank moet u een kopie van uw bezwaarschrift meesturen. Aan het griffierecht, zowel voor een beroep als voor een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening zijn kosten verbonden. Als geen beroep is ingesteld, wordt de beschikking van kracht na het verstrij ken van bovengenoemde termijn. Als gedurende deze termijn wel beroep is ingesteld en een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voor ziening, wordt deze beschikking niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Pijper van de Milieudienst Regio Alkmaar, tele foonnummer 072 548 84 66. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 14