CSV Accountants en Blomberg Zoon worden: ZAAM Accountants Adviseurs Mooi Parfumerie en Schoonheidsinstituut TIPS TRENDS 23 FINANCIEEL PARFUM eers I e verzorger 1 d e masker dat uw huid er meteen gelift en it spannen uit laat zjen UITKIJKPOST 15 DECEMBER 2010 Nieuwe naam ZAAM De keuze voor een nieuwe naam was voor Diek Castricum vanzelf sprekend. „Afgelopen jaar hebben we in de persoon van Dennis Dijkhuis al een nieuwe registerac countant als directielid en mede partner verwelkomd met het aan sluiten van zijn kantoor Dijkhuis Finance. Nu, door het samengaan met het kantoor van Blomberg von den we de tijd rijp voor een frisse, nieuwe naam. De naam ZAAM past ons goed. Kort en krachtig, en met een duidelijk veiwijzing naar per soonlijke begrippen als 'gezamen lijk' en 'samen'. Precies wat onze klanten van ons mogen verwach ten: een persoonlijke, regionaal betrokken accountant die weet wat Meer informatie binnenkort op: www.zaam-accountants.nl. er speelt en zich altijd voor de volle honderd procent inzet." ZAAM Accountants Adviseurs is een snelgroeiend, regionaal geori ënteerd accountantskantoor op de grens van Heiloo met Limmen. Met bijna twintig medewerkers, uit met name Heiloo, Limmen, Castricum en omgeving is het kantoor de afgelopen jaren uitgegroeid tot een belangrijke steunpilaar voor het Noord-Hollandse MKB. Iedere ondernemer kan ZAAM inschake len voor onder andere jaarrekenin gen, fiscale aangiften en adviezen, het verwerken van salarisadmini straties, het voeren van (onder andere online) boekhoudingen en andere administratieve diensten. Verder geeft het kantoor naast de gewone samenstelopdraehten tevens automatiseringsondersteu ning en advies bij andere algemene zakelijke aspecten van het onderne merschap, zoals bijvoorbeeld bij fusies en overnames. Hiernaast heeft ZAAM haar eigen consultants- en interim-manage menttak en is door haar beroeps groepen alsmede door de AFM gecertificeerd tot het afgeven van accountantsverklaringen bij (wettelijke) controles en andere assuranee-opdraehten. Op praktische en persoonlijke wijze helpt ZAAM haar klanten meer rendement te halen uit hun bedrijf. ZAAM Accountants Adviseurs Sehipperslaan 1, 1906 BG Limmen, tel: 072-5351060 Het in Limmen gevestigde Castricum Schraa Van de Velde (CSV) accountants belastingadvi seurs gaat per 1 januari 2011 samen met administratiekantoor Blomberg Zoon uit Heiloo. Belangrijkste reden hiervoor is de versteviging van de markpositie van het accoun tants- en administratiekantoor in de provincie Noord-Holland. Het nieu we kantoor gaat verder onder de nieuwe naam ZAAM Accountants Adviseurs en is gevestigd aan de Sehipperslaan 1 in Limmen. Dit is het kantoorpand aan de Rijksweg tussen Kroone-Liefting en Dirk van der Steen, net over de grens met Heiloo. Kwaliteitsimpuls Naast een veisteviging van de marktpositie in de regio geeft deze samenwerking het accountantskan toor ook een kwaliteitsimpuls. Oprichter Dick Castricum hierover: „Onze slagkracht is door de over name flink vergroot. We zijn nu met bijna twintig ervaren medewerkers, onder wie registeraccountants, fiscalisten en gecertificeerde belas tingadviseurs. Voor MKB-begrippen hebben we nu echt een stevig kan toor in de regio staan. En we zijn gelukkig nog steeds compact genoeg om onze klanten met per soonlijke aandacht en betrokken heid te ondersteunen." van het gezicht door middel van hydrodeimabrasie (verfijning van poriën, behandeling van pigment- vlekken en rimpels), teiwijl de ander liever eellulite ziet verdwij nen. Na evaluatie van alle ingelever de formulieren zal Mooi Parfumerie de meest gekozen behandelmethode vanaf komend voorjaar toevoegen! Mooi Parfumerie Schoonheidsinstituut Heiloo, Winkelhof 't Loo 5, tel. 072-5324962. Schoonheidssalon: tel. 072-5320773 www.schoonheidsinstituutmooi.nl Mooi Parfumerie is inmiddels een begrip in Heiloo geworden als het gaat om schoonheid; zowel voor dames als heren. Haar kracht ligt in het brede assortiment in luxe par fums en huideosmetiea van exclu sieve merken zoals Dior, Chanel, Laneöme, enzovoort. Maar ook in deskundig en persoonlijk advies over make-up en huidverzorgings- produeten. Dit verklaart mede het succes van de Mooi Beautysehool. Want natuurlijk is het ook gewoon leuk om zo laagdrempelig zulke mooie producten uit te kunnen pro beren. En Mooi Parfumerie in Heiloo gaat verder! Sinds 1 november is boven de parfumeriezaak in 't Loo een schoonheidsinstituut gevestigd. En ook hier zijn heren van harte wel kom. De schoonheidssalon blijkt een schot in de roos, gezien het animo dat alle veiwachtingen over stijgt. Ervaren schoonheidsspecialis te Edith van Lewe is het gezicht van de salon. Zij heeft de afgelopen maand al veel nieuwe klanten met een kennismakingsbehandeling ver wend. Edith werkt al dertien jaar naar volle tevredenheid met de huid- verzorginglijn van het cosmetica merk Clarins. Edith: „De dueten van Clarins zijn f: om mee te werken en bo dien vervaardigd op een natuurlijke basis, dus zoi chemische stoffen die allergieën kunnen ver oorzaken. Een behan deling met verzor gingsproducten van Clarins levert, ook bij een slechte huidcon ditie, in korte tijd een zichtbare huid verbetering op." Edith heeft prak tijktraining gehad van de Franse dames die door Jacques Courtin, de grondlegger (in 1954) van de huid- verzorginglijn van Clarins, zelf zijn opge leid. Haar behandelmethode ligt dan ook geheel in de lijn van de filosofie van Clarins; veel tijd en aandacht voor de klant! En nieuwe klanten kunnen zich, met de feestdagen in zicht, nog altijd aanmelden voor een Bepulpan, MiJii-Inlensff nieuw kennismakingsbehandeling. U wordt veertig minuten lang veiwend met een gezichtsbehandeling, bestaande uit een reiniging en pee ling, een ontspannen massage van het gezicht, decolleté en schouders en handen. Hierna volgt een voe dend masker en ter afsluiting een verzorgende dagcrème. En Mooi Parfumerie wil verder groeien. Op het enquêteformulier in de winkel kan iedereen aangeven, waar men behoefte aan heeft. Zo wil de één liever een huidsverbetering

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 23