Zaai een beetje geluk! Kerstpakketten inleveractie Akersloot Expositie FotoCollectief Contour in De Kunststelling Artpracticum Egmond brengt show in De Beun Geslaagde boerenkoolmiddag bij Uylenspieghels regio 15 Coachingsessie in de natuur en in ruil daarvoor wederdienst voor een ander Urban fotografie zal tijdens de presentatie een bijzondere plek in nemen Urban Fotografie is een spannende vorm van fotografie Show deed niet onder voor televisieprogramma LIMMEN - Geïnspireerd door initiatieven van anderen en gedreven door haar interesse in mensen zaait Judith Bosman- Draai uit Limmen een beetje geluk. Het geeft haar energie, ze kan van uit haar passie bezig zijn met dingen die zij graag doet; van betekenis zijn voor anderen en daarmee een posi tieve beweging op gang brengen. Zo 'Verlegt zij stenen'; zij verzamelde stenen en keien, schilderde ze in haar atelier, schreef er een inspire rende tekst op en legde deze terug in de natuur. Gewoon, zo maar, om mensen even te laten stilstaan en te inspireren of gewoon een geluks moment te laten ervaren. Vanuit haar praktijk, waarin zij mensen met levensvragen in de natuur bege leid biedt zij regelmatig diensten aan waarbij de persoon in kwestie zelf mag bepalen wat de dienst hem of haar waard is. Het kan een boek zijn, een wederdienst maar vooral een gemotiveerde en blije persoon die soms zelfs verbaast is over deze actie. Zo wil zij nu, in deze donkere dagen, iedereen die daar behoefte aan heeft een coachingsessie van een uur in de natuur aanbieden. Als wederdienst vraagt zij die persoon vervolgens een ander in zijn omge ving een gratis dienst te verlenen, die vervolgens ook weer een gra tis dienst aan een ander verleent. Zo wil ze mensen inspireren je te richten op wat je kimt betekenen en niet op wat je niet kimt of in de gejaagdheid van deze tijd voorbij te gaan aan wat je wezenlijk gelukkig kimt maken in dit leven. Even stil te staan bij de dagelijkse dingen, bij jezelf en iemand andere, jezelf en een ander een beetje van jou tijd en energie te gimnen! Judith Bosman- Draai, De natuur lijke coach, tel. 072-5051147, j .bosmandraai@quicknet.nl. REGIO - De jonge en dyna mische fotoclub Collectief Contour uit Heiloo, presenteert vanaf vrijdag 17 december haar nieuwste expositie. Vrij werk van 15 fotografen vor men samen een boeiende, prikke lende en afwisselende expositie, waarbij de uitvoering ook geheel aan de fotograaf wordt overgela ten. Collectief Contour is een foto club die bestaat sinds maart 2008. Opgericht door drie vrienden die een platform zochten om zichzelf als fotograaf verder te ontwikkelen. Al snel kwamen er vele aanmeldin gen van fotografen die hetzelfde zochten. Collectief Contour is een club van amateur- en beroepsfo tografen die heel gepassioneerd in him werk staan. De expositie in de Kimststelling te Alkmaar, zal van iedere fotograaf een variëteit aan werk laten zien, waarbij Urban Fotografie een bijzondere plek in zal nemen. Urban Fotografie is een spannen de vorm van Fotografie, welke niet geheel zonder risico is, en bij een aantal leden van deze 18-koppige club bijzonder leeft. Het geeft je als fotograaf de mogelijkheid door mid del van eigen foto's een verhaal te vertellen van oude verlaten gebou wen, welke vaak in een behoorlijke staat van veival zijn geraakt. Een van de leden heeft voor zijn afstu deerproject van de Foto vakschool, gekozen voor een Urban lokatie. Wellicht het meest opvallende aan deze expositie is de originaliteit, divereheid en eigen-'wijsheid' van de presentatie van de getoonde werken waarbij Collectief Contour graag buiten de gangbare paden wil treden. Alle geëxposeerde werken zullen tevens worden aangeboden voor verkoop. De expositie is te zien vanaf vrijdag 17 december, gedu rende 4 weken lang, elke vrijdag, zaterdag en zondag. Adres: Laat 11 te Alkmaar. Na afloop werden Michel en zijn vrouw Els toegejuicht door een enthousiast publiek. Aangeleverde foto HEILOO - Zondag 28 novem ber hield muziekdocent Michel Schutte van Artpracticum Egmond een theatershow in theater De Beun te Heiloo. Michel geeft les in zijn privéstu- dio in Egmond aan Zee, waar hij zijn leerlingen stimuleert om vooral 'live' op te treden. Michel laat zijn arties ten bepalen wat het repertoire is en regisseert hieruit een vlotlopende muzikale show. In de loop der jaren zijn de leerlingen gegroeid in zang kwaliteit en performance. Dit bleek tijdens de nieuwe show die niet voor een televisieprogramma onder deed. Door zijn ervaring bij RTL4 en optredens in alle grote theaters van Nederland weet Michel de juiste timing te vinden. Dit jaar werden de muzikale acts ondersteund met twee uitstekende showballetten, onder andere van Monique Elgin uit Heiloo en Loedie Kalschoven uit Castrieum. Nieuw was de live band waar Michel zelf op bas speelde. De zangers en zangeressen von den dit wel een extra kick om zo te worden begeleid. Gitarist Tim deed met groot succes een perfecte imi tatie van The Shadows. Marianne en Yasrnin verzorgden de background vocals. De kunst is dan niet te over heersen, maar er toch 'te zijn' en dat deden de dames perfect. Ook verras send was Michels kinderehowgroep 'The A-team'; met veel plezier en enthousiasme dansten en zongen zij zich door het programma heen. De show werd door de muziekdocent vlot aan elkaar gepraat, waarbij het publiek van de ene in de andere ver bazing viel. Sommige zangeressen, zoals Kelly en Nathalie, zijn al vanaf him kleutertijd bij Michel. Hij memo reerde dat tijdens de show: „Eerst kwamen zij op de autoped, daarna op de fiets, vervolgens op de scoo ter en nu met de auto". Er heerst een hechte vriendenband tussen de meiden, waarvan de meesten pro fessioneel optreden als solo arties ten. „Leuk om die meiden zo te zien opgroeien", zei Michel, „Ik heb zelf geen kinderen, maar op deze manier kan ik toch mijn talenten doorgeven aan de juiste mensen!" Meer infor matie: www.muziekdocent-egmond. nl of tel 072-5063047. Vrij werk van het FotoCollectief Contour, te zien in De Kunststelling te Alkmaar. Aangeleverde foto AKERSLOOT - Ziet u in gedach te tijdens de kerst de kilo's al weer aankomen en kunt u de lekkernijen in u kerstpakket niet weerstaan? De Parochiale Caritas Instelling (PCI) en Jongeren Centrum Storey Club in Akersloot hebben hiervoor de oplossing. Zij houden, net als voorgaande jaren, een kerstpakketten inzamel- actie welke te goede zal komen aan dorpsgenoten die, onder andere tijdens de komende feestdagen iets extra's kunnen gebruiken. Bij jongerencentrum Storey Club aan het Wilhelminaplein 1 te Akersloot kunt u zaterdag 18 december tus sen 11.00 en 15.00 uur uw kerst pakket of een deel hiervan inleve ren. Er wordt gezorgd voor koffie, warme ehoeomelk of glühwein. Kinderen zijn zaterdag 18 decem ber van 13.00 tot 16.00 uur welkom om hun creativiteit te ontplooien. Zij kunnen een kerststukje maken en tegelijkertijd kijken naar een leuke kerstfilm. De kinderen die nen zich vooraf wel even aan te melden bij Juf Joke of Carla Swart, kosten 2,50.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 25