|TT|K t Uitnodiging Lapponia 50th Anniversary Show juuuelier Kerstmenu A Kerstmenu B Afhaal Kerstmenu W Chinees Kantonets SpeciaLiteitenrestaurant 6 LAPPONIA VRIJDAG 17, ZATERDAG l8 EN ZONDAG 19 DECEMBER J EWE LRY per persoon 42,50 (vanaf 2 personen) Voor het afhalen op heide kerstdagenis behalve het kerst- menu ook a la carte mogelijk Op heide kerstdagen kunt u hij ons ook a la carte dineren Chinese kroepoek Speciale Chinese hors-d'oeuvre Chinese champignonsoep Tiekpan gebakken tongvisfilet Tiekpan gebakken grote Chinese garnalen Tiekpan gesneden haasbiefstuk Tiekpan gebakken kippenvlees filet Ijs met gemengde verse vruchten en slagroom Koffie of thee (met bonbons) per persoon 39,50 (vanaf 2 personen) Chinese kroepoek Speciale Chinese hors-d'oeuvre Chinese champignonsoep Gebakken vleespasteitjes in Tausiesaus Gegrilde haasbiefstuk in Kantonese stijl Gebakken pekingeend met Chinese champignons in oestersaus Gebakken kippenvleesfilet met citroensaus Ijs met gemengde verse vruchten en slagroom Koffie of thee (met bonbons) vanaf 2 personen (per persoon 19,75) Chinese kroepoek Kerst hors-d'oeuvre (Kantonese loempia, pangsit goreng en gebakken sieuw mai) Sa-Cha Tai Ha (gebakken grote Chinese garnalen met gember en knoflook in pikante saus) Tausie Yuk (geroosterd varkensvlees in zwarte sojabonensaus) Hak Tjeeuw Ngau (gesneden ossenhaas in zwarte pepersaus) Por Lo Kai (kipfilet met verse ananas) Keuze uit nasi goreng, bami goreng of witte rijst Het Hoekstuk 111852 KX Heiloo, tel. 072 5335047 Dagelijks geopend van 12.00 - 22.00 uur (Maandag zijn wij gesloten behalve op feestdagen) 15DECEMBER 2010 UITKIJKPOST LAPPONIA SHOW Profiteer tot en met 31 december van de Peek Juwelier Feestweken met prachtige prijzen en openingsacties! Bij aankoop van 25,- krijgt u een kanskaart en maakt u kans op prachtige prijzen! Het befaamde Finse sieradenmerk Lapponia viert in 2010 haar 50-jarig jubileum met een unieke collectie die zij presenteert tijdens de Lapponia 50th Anniversary Show. Peek Juwelier heeft als enige juwelier boven het Noordzeekanaal deze show kunnen boeken. De afsluitende show van Lapponia vindt plaats in Heiloo en daarom mag Peek Juwelier de bijzondere stukken uit de prachtige jubileumcollectie verkopen. Graag verwelkomen wij u samen met Mariëtte Jansen, salesmanager van Lapponia, op vrijdag 17, zaterdag 18 en zondag ig december. Deze koopzondag zijn wij open van 12.00 tot 17.00 uur. U bent alle dagen van harte welkom aan het Stationsplein in Heiloo! peek^-v-^ Peek Juwelier - Stationsplein 96 - 1851 LN Heiloo - telefoon 072 533 57 30

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 6