Franse discokoning draait in Buk Buk Lucas goes Hollywood H E I L O O DEUTEKOM New Years Edition event van High Low Techno Corso Bioscoop Meet the Parents: Little Fockers BOEK VAN DE WEEK Wolf Hall door Hilary Mantel Boek van de week: Wolf Hall Pore Pyn in d'Sfinx Rina Snel exposeert bij huisartsen in Heiloo UITKIJKPOST 22 DECEMBER 2010 Lucas met een verkeersbord, meegenomen uit Frankrijk (te zien in Perfect Summer; Roadtrip). Foto: Caroiien Breed Eindelijk, na tien jaar, na twee klei ne Foekertjes met zijn vrouw Pam en na talloze hindemissen lijkt Greg geaccepteerd te zijn door zijn stren ge, pesterige schoonvader Jack. Hilarisch vervolg op de succesvolle komedies Meet the Parents en Meet the Fockers met Robert de Niro, Ben Stiller, Owen Wilson, Blythe Danner, Jessica Alba, Laura Dem, Harvey Keitel, Teri Polo en Barbara Streisand. Natiën jaar lijkt Greg Foeker (Ben Stiller) eindelijk geac cepteerd te zijn door zijn eigenzinni ge en achterdochtige schoonvader Jack Byrnes (Robert de Niro). Maar wanneer de jonge vader van twee kleine Foekertjes gaat bijklussen bij een farmaceutisch bedrijf krijgt Jack toch weer argwaan. Opnieuw moet hij bewijzen dat hij geschikt is als echtgenoot van Pam (Teri Polo). Zal hij slagen voor Jacks ultieme test, zodat Greg hem zal kimnen opvolgen als hoofd van de familie of wordt het vertrouwen tussen de twee mannen voorgoed verbroken? De voorstelling van 19.00 uur draait zonder pauze! Met de Rozenoorlog in het geheu gen staat Engeland rond 1520 op het randje van de anarchie. Als de koning komt te overlijden zonder mannelijke troonopvolger, zou dat opnieuw burgeroorlog betekenen. Henry VIII wil daarom zijn huwe lijk met Katherine van Aragon ongeldig laten verklaren en met Anne Boleyn trouwen. De paus en het grootste deel van Europa zijn ertegen, waardoor een volledig machtsvacuüm ontstaat. Zoon van een brute smid, politieke genie, mannetjesputter en charmeur: het is Thomas Cromwell die in deze impasse stapt. In zijn niet te stui ten opmars naar de macht heeft hij heel wat regels van een rigide klassenmaatschappij gebroken, en als het moet breekt hij er nog wat meer. Cromwell staat op uit de puinhopen van persoonlijke rampspoed en behendig vindt hij zijn weg naar en door het konink lijke hof, waar man is wolf to man. Tegen alles en iedereen is hij bereid Engeland te hervormen naar zijn en Henry's wensen. door Hilary Mantel voor 25»" HEILOO - Het New Years Edition event van High Low Techno in jongerencentrum Buk Buk zal worden opgeluisterd door niemand minder dan de ongekroonde Franse discoko ning Gérrard Avant Garde. In de grote zaal een onvervalste High Low Techno line up: Dj's Ken (RoXY, Victorie, Dance Valley, Chemistry, Paradiso), Chuck a.k.a. MalFX en Pirn Wamars (HLT, Awakenings, Technique, TunnelDome) zullen deze avond voorzien van vette en ranzige tech no. „Rond 2000 maakte Chuck, via een vriendin, kennis met High Low Techno. De HLT organiseerde toen ook nog enkele timnel en bun kerfeesten in Zeeland en Chuck heeft aan de HLT laten zien dat deze zeeuwse Dj een Bunker uit de Tweede Wereldoorlog op zijn grondvesten kan laten schudden," zegt Pim van HLT. „Techno zoals Techno bedoeld is, we zijn blij dat hij eindelijk op de HLT thuisbasis aanwezig is." Het Buk Café wordt omgetoverd in een ware discotheek, Club 82 12. Mede-organisator Ivo: „Hier zullen de lekkerste en meest obscure dis coplaten, pompende bassen, vette classics, ronkende synths en funky shizzle je om de oren vliegen. De HLT heeft het voor elkaar gekregen om de vier beste Dj's, die je voor deze muziek soort kunt krijgen, te boeken op deze speciale avond." Men is er ook trots om te kunnen melden dat de Franse discokoning Gérrard Avant Garde van de partij is. Pim: „Gérrard Avant Garde groeide op in Parijs waar hij kennis maakte met de underground disco scene. In de jaren tachtig bracht hij diverse obscure synthpop geori- enteerde platen uit op labels als Bareley en Carrere. De afgelopen jaren heeft hij Parijs verruild voor Amsterdam en is hij de drijvende kracht achter de muzikale genieën als Le Beff en het kunstenaarsduo Le Mongoose Le Mongoole." Daarnaast zullen DJ Sebas en DJ Andrew Knufman (Victorie) Kenny Gonzo (New York) deze area totaal op z'n kop zetten. In de derde area presenteert Hyper Sonic Soimd System de Breakbeat Edition. Na de jaarwisseling op 1 januari om 01.00 uur gaan de deuren open en het feest gaat door tot 05.30 uur. De voorverkoop start 15 december bij de Schrijverij in Heiloo. Ook is er de mogelijkheid om een kaart te reserveren. Meer informatie hier over op www.bukbuk.nl of www. highlowtechno.com. HEILOO - Maandag 27 decem ber om 19.30 uur gaat in theater De Beun de nieuwste Perfect Summer 'The Roadtrip' in pre mière. Afgelopen zomer zijn Lucas Bugter, Thomas de Vries, Maurice van der Poll, David Handgraaf en Maik Sehreurs weer met de filmcamera erop uitgetrokken. Ditmaal in een opgepimpte bus uit 1988, aan de zijkanten bestiekerd met het logo van Crossmania en cartoongetekende hoofden inzit tenden. De drieweekse tour ging door Frankrijk, Spanje en Italië, op zoek naar grappige, hilarische en gekke shots. Lucas Bugter en zijn maten hebben wederom geen moeite gespaard om in komische situaties verzeild te raken. Lucas: „Zo zijn we op een feest beland van een populaire Franse radiozender, waar we zo filmend het podium op konden lopen onder het mom dat we van 'Dutch Television' waren. In Monaco, waar alles en iedereen super gestileerd is, werd naast een casino een autoshow gehouden, met allemaal peperdure auto's, waar onder Lamborghini's. Bij aankomst zochten wij een plekje om onze ouwe bus te parkeren... en heb ben hem daar maar ertussen gezet." De zomerse roadtrip vervolgt haar route al feestend via de kust van Spanje richting Milaan en eindigt in Rimini, waar de bus er ondeiweg niet zonder problemen van af komt. Na de première van Perfect Summer in De Beim zal de film pas over enkele maanden op internet te zien zijn via www.crossmania.nl. Het zal een kort nachtje worden voor Lucas, want de volgende ochtend, 28 december, vertrekt zijn vliegtuig richting Los Angeles. In het Mekka van de Westerse filmindustrie, de Universal Studio's in Hollywood gaat hij een intensieve cursus 'productie regie' volgen aan de New York Film Academy. Na zijn inmiddels afgeronde studie Media Entertainment Management wil Lucas graag zijn vleugels uitslaan; en Hollywood lonkte bovenaan zijn verlanglijst. „Deze kans wil ik voor niets laten schieten, ik wil en moet dit doen! Er zijn nog zoveel dingen die ik wil leren en in Amerika wor den films op een andere manier geproduceerd, er gaat veel meer geld in om. Ik wil me verder ont wikkelen, daar laten zien wat ik in huis heb en vooral nieuwe inspi ratie opdoen!" Er zijn nog kaarten verkrijgbaar voor de première van Perfect Summer Roadtrip, te bestel len via www.crossmania.nl, of op de avond zelf aan de kassa van the ater De Beim. HEILOO - Zondag 26 december, Tweede Kerstdag, spitsen Pore Pyn him repertoire toe op de gelegenheid en het tijdstip. Vanaf eirea 16.30 uur zullen zij in café d'Sfmx diverse singer-songwriters uit de 60's doen herleven op him eigen semi-akoestisehe P&P wijze. Veel variatie en een boel mondharmonica bij grote hits en minder bekende nummers van bijvoorbeeld Bob Dylan, Boudewijn de Groot, Cat Stevens, Arrnand, Rod Stewart, Tim Hardin en Neil Yoimg enzovoorts. Ook hun eigen nummer 'A Girl' brengen zij hier voor het eerst samen ten gehore. Tevens doet er een blazers sectie mee met de Kinks set. „We doen een speciale 60's Nederbeat set. We doen wat kerstnummers met een koortje en de verzoeknummers van Theo Kaandorp!" Aldus Pore Pine. HEILOO - In deze donkere dagen exposeert Rina Snel weer in Heiloo: stuk voor stuk zijn haar schil derijen bodes van licht en kleur en nemen ze de kijker mee naar de maanden die straks weer gaan komen. Rina is een op en top impressioniste. Deze keer exposeert ze twaalf schilderijen, die tot eind februari 2011 te zien zijn bij de huisartsen Den Engelsen en Gianotten op het GGZ-terrein, De Strandwal 28-30, Heiloo. Kijk ook eens op: www.rinasnel.nl. Aangeleverde foto Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13