Snoezelruimte voor Heliomare Rabobank Het Klant Contact Centrum: Snel-Direct-Altijd Coöperatiefonds maakt Heliomare en 19 andere organisaties blij Eerste keus voor gemakkelijk bankieren 14 (be medewerkers vein (Iia6o6ank éNbord-ddennemerfand wensen ufljnefeestdagen en een cjeCukkig ddeuwjaar! Let op! Geld lenen kost geld Verbouwen. Juist nu een goed idee. Activiteiten en evenementen www.rabobank.nl/nkl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Rabobank. Een bank met ideeën. Op kerstavond (24 december) en oudejaarsdag (31 december) vervallen onze avondopenstellingen in Bergen en Heiloo. Onze kantoren sluiten om 17.00 uur. Extra aantrekkelijk verbouwen met verbouwingscheques t.w.v. 250. 22 DECEMBER 2010 UITKIJKPOST Rabo ournaal sr Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E communicatie@ nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl Maandag 13 december vond de afdelingsbijeen komst voor leden van onze bank plaats. Op het programma stond o.a. de toekenning van bijdragen uit het Coöperatiefonds. Dit fonds, dat gevuld wordt met een percentage van ons bedrijfsresultaat, is ervoor maatschappelijke projecten in ons werkgebied die anders niet gerealiseerd kunnen worden. Twee keer per jaar bepaalt een commissie van leden uit onze ledenraad welke aanvragen gehonoreerd worden. Tijdens de bijeenkomst in hotel Zuiderduin namen vertegenwoordigers van 20 organisaties een cheque in ontvangst. De projecten varieerden van een speciale uitvoering van een jubileummusical tot nieuwe lichtmasten voor een ijsbaan. Ook Heliomare in Bergen ontving een bijdrage. De cliëntenraad van deze instelling had een aanvraag ingediend voor een snoezelruimte in het nieuw te bouwen kinderhuis. Een voor ziening waar de kinderen veel baat bij hebben. In de snoezelruimte komen zij tot rust in een zintuigenprikkelende omgeving. Heeft u ook een idee waarvan u denkt: "dat verdient ondersteuning door de Rabobank"? Ga dan naar www.rabobank.nl/nkl. Onder Coöperatiefonds vindt u informatie en het aanvraagformulier. U kunt tot 1 maart a.s. weereen projectaanvraag indienen. Medewerkers en cliënten van Heliomare Wonen met tekeningen van de snoezelruimte. Waarom moeilijk doen als het makkelijk kan? Het zou het motto kunnen zijn van onze klanten die al bankieren via ons Klant Contact Centrum (KCC) in Heiloo. Daar zitten circa 20 ervaren adviseurs klaar voor wie via de computer of telefonisch zijn of haar bankzaken wil regelen. Veel meer bankzaken dan u denkt, regelt u met één e-mail of telefoontje. Bij ons komt u niet in een menu terecht, u krijgt iemand aan de lijn. Is uw bankpas defect of kwijt? Het is zo geregeld vanuit uw eigen huis. Hetzelfde geldt voor het afsluiten van een reis- of inboedelverzekering, het tijdelijk ophogen van uw opnamelimiet, vragen over uw betaal- en Esther van Schijndel van ons Klant Contact Centrum. spaarrekening, etc. Van maandag t/m vrijdag kunt u ons bellen op (072) 507 33 33 van 8.00 tot 17.30 uur. Daarnaast kunt u op werkdagen tot 20.00 uur en op zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur bellen met ons landelijk Klant Contact Centrum. Wie ons mailt op info@nkl.rabobank.nl krijgt binnen één werkdag antwoord. Direct bankieren wordt steeds populairder, daarom groeit ons Klant Contact Centrum nog steeds. Wil jij onze nieuwe collega worden? Ga naar www.rabobank.nl/nkl en bekijk de vacature. Rabobank. Een bank met ideeën. Verbouwingsplannen? Sluit vóór 1 juli 2011 een hypotheek af bij Rabobank Noord-Kennemerland en u ontvangt verbouwingschegues t.w.v. 250. Te besteden bij een vijftal bedrijven in de regio. Meer weten over de voorwaarden of een afspraak maken? Bel ons op (072) 507 33 00 of mail naar FinancieelAdvies@nkl.rabobank.nl. www.rabobank.nl/nkl - (072) 507 33 00 FinancieelAdvies@nkl.rabobank.nl Rabobank 24 december Geen avondopenstelling in Bergen en Heiloo vanwege kerstavond 31 december Geen avondopenstelling in Bergen en Heiloo vanwege Oud Nieuw 5 januari Handelsdag Ledencertificaten (zie www.rabobank.nl, bij Beleggen) 17 januari Nieuwjaarsbijeenkomst ledenraad in 't Oude Raadhuis in Castricum 2 februari Handelsdag Ledencertificaten (zie www.rabobank.nl, bij Beleggen) 28 februari Laatste dag indienen verzoeken voor het Coöperatiefonds Handelsdag Ledencertificaten (zie www.rabobank.nl, bij Beleggen)

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 14