Heiloo contact Werkzaamheden Stationsplein rond HEILOO GEMEENTE Openingstijden Afval en Milieu Welzijn Belastingen nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Wijziging openingstijden EERSTE KERSTDAG Op zaterdag 25 december is de Afvalbrengplaats, Rosendaal 2a, de hele dag GESLOTEN. Heeft u vragen? Bel meteen!! U ITKIJ KPOST 22 DECEMBER 2010 In het voorjaar heeft het college van burgemeester en wethouders een besluit genomen over de aanpassing van het Stationsplein. Besloten was om de weg voor de Vomar af te sluiten voor gemotoriseerd verkeer. Oorspronkelijk zou voor de zomervakantie gestart worden met de aanpassingen om dit deel van het Stationsplein autoluw te maken, maar zoals u wellicht ook heeft gemerkt zijn de werkzaamheden nog niet gestart. Volledig autoluw Het afgelopen halfjaar heeft de coalitie gesprekken gevoerd met bewoners en winkeliers om te bekijken of het stationsge bied volledig autoluw kan worden gemaakt. De coalitie heeft hiervoor een motie ingediend die is aangenomen. Nader onderzoek Het college heeft aangeven eerst een goed beeld te willen krijgen van de mogelijkheden en onmogelijkheden van de verkeerssituatie op en rond het Stationsplein, voordat zij over dit onderwerp een definitief besluit neemt. Naar ver wacht neemt het college in het vroege voorjaar een besluit. Natuurlijk publiceren wij dit besluit ook in de Uitkijkpost. We hopen in het voorjaar 2011 te starten met de werkzaamheden. Meer informatie Heeft u vragen? Dan kunt u contact opnemen met de heer T. Mulder van de afdeling ingenieursbureau, telefoonnummer 072 535 6764. U kunt ook een e-mail sturen naar: info@heiloo.nl. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Meldingen in het kader van de Wet milieubeheer Van de volgende bedrijven zijn op grond van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieu beheer (Activiteitenbesluit) en de bijbehorende Regeling algemene regels voor inrichtingen milieube heer (Ministeriële Regeling) meldin gen ontvangen. Het zijn de volgende besluiten en bedrijven: - Zwembad Carla, Westerweg 112 A, voor het oprichten en in werking hebben van een instruc- tiebad. - Kommer Biopharm BV, Handelsweg 28, voor veran deren van een groothandel in farmaceutische producten voor dieren (aanpassing/uitbreiding PGS-15 opslagen). - Chinees Kantonees Specialiteiten Restaurant Kang Wah, Het Hoekstuk 11voor het oprichten en in werking hebben van een restaurant. - Kick tg Holding BV, De Droogmakerij 77, voor het oprichten en in werking hebben van (in juni 2011een inrichting voor het bewerken voor beton nen en stenen voorwerpen. - Baza Shopservice BV, De Droogmakerij 12, voor het oprichten en in werking hebben van een groothandel in zaden. - Lidl, Hoekstuk 12, voor het oprichten en in werking hebben van een discount supermarkt. Ter inzage Deze meldingen liggen vanaf 23 december 2010 tot en met 20 januari 2011 gedurende vier weken ter inzage in het gemeen tehuis. Meer informatie: Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met de heer G. de Pijper van de Milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer 072 548 84 66. Wet kinderopvang De gemeente is vanaf 1 januari 2005 verantwoordelijk voor toezicht op de kwaliteit in de geregistreerde kinder centra. Artikel 45 en 46 van de Wet kinderopvang bepalen dat nieuwe kin dercentra opgenomen moeten worden in het gemeentelijk register. Na opna me in het register, start de GGD een eenmalig onderzoek naar de kwaliteit van de nieuwe accommodatie. Binnen acht weken na opname in het gemeen telijk register bepalen burgemeester en wethouders of de exploitatie gestart mag worden. Register Heiloo - SKOA, locatie BSO Plataan (Sluysweidt 9) heeft met ingang van 1 september 2010 plaats voor 20 kindplaatsen buitenschoolse opvang. Meer informatie Voor meer informatie kunt u kijken op www.landelijkregisterkinderopvang.nl of kunt u contact opnemen met mevrouw B. Pols van de afdeling Welzijn, tele foonnummer 072 535 66 86. Verordening voorzieningen huisves ting onderwijs Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend dat de Raad 7 december heeft ingestemd met de nieuwe Verordening voorzieningen huisvesting onderwijs Heiloo. In de Verordening staan regels rondom de aanvraag van voorzieningen voor de huisvesting van het onderwijs. De ver ordening bestaat uit twee delen: - de procedures: wat vraag ik wanneer aan en - de bijlagen met criteria: wanneer kom ik voor wat in aanmerking. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw B. Pols, beleidsmedewerker Onderwijs, tele foonnummer 072 535 6666 Rectificatie Op de pagina van 15 december hebben wij het overzicht van belastingen en heffingen voor 2011 gepubliceerd. Hierin stond een verkeerd bedrag bij Rioolrecht genoemd. Onderstaand leest u de juiste bedragen. Rioolrecht Tarief 2011 Tarief 2010 bij een waterverbruik kleiner dan 300m3 163,00 155,00 Foto: Ricardo Marcker

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 15