Heiloocontact Gemeente Heiloo maakt afspraken met TAQA Kerstboominzameling Nu bij de bestelling van geboortekaartjes GRATIS een geboorteadvertentie in de Uitkijkpost Belangrijke nummers 13 072 564 44 44 Politie Bouwen en wonen Sport en recreatie diverse collecties kaarten liggen ter inzage klaar. Drukkerij Uitkijkpost De Hoefsmid 5, Heiloo, tel. 072 5330175 UITKIJKPOST 29 DECEMBER 2010 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo spoedgevallen zonder spoed Brandweer alarmnummer 112 0900 8844 De gemeente Heiloo heeft, net als de gemeenten Alkmaar, Bergen en Schermer, afspraken met TAQA gemaakt over wat te doen bij eventuele schade tijdens de aanleg of de exploitatie van de ondergrondse gasopslag. In september 2010 besloten burgemeester en wethou ders van Heiloo om mee te werken aan de vergun ningverlening voor Bergermeer Gasopslag onder een aantal voorwaarden. Een van de voorwaarden om mee te werken, was dat er goede afspraken kwamen over vergoeding van schade en aansprakelijkheid bij bevingen en bouwactiviteiten. Convenanten ondertekend Die afspraken zijn nu gemaakt. Er zijn twee conve nanten ondertekend door burgemeester Romeyn van Heiloo en energiebedrijf TAQA. De convenan ten geven inwoners en bedrijven duidelijkheid over hoe ze eventuele klachten en schade, veroorzaakt door TAQA, kunnen verhalen. TAQA neemt deze in behandeling. Er staat ook in dat dan een onafhankelijk expertisebureau wordt ingeschakeld om vast te stellen waardoor de schade is veroorzaakt. Wethouder Jacob Ouderkerken zegt over de convenanten:"Het is een goede zaak om eventuele schade op adequate wijze af te handelen. Door de afspraken daarover vast te leggen in convenanten, hebben we dat voor onze inwoners gerealiseerd. Het is belangrijk dit vooraf te regelen, zo weten inwoners waar ze aan toe zijn." Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. Bas, telefoonnummer 072 535 67 46. U kunt de convenanten inzien op de website van de gemeen te www.heiloo.nl. (Vervolg van bouwen en wonen) is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, ook om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Als u van de laatstgenoemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u grif fierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Zwembad Het Baafje www.heiloo.nl/zwembad De Omloop 11, 1852 RJ Heiloo 072 533 39 09 informatie zwembad, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail zwembad@heiloo.nl Sportcentrum Het Vennewater Het Zevenhuizen 48, 1852 JC Heiloo inlichtingen verhuur sporthal 072 533 31 52 b.g.g. de heer G.J. Wolven 06-1240 44 38 of e-mail sporthal@heiloo.nl Gymzalen inlichtingen verhuur, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail gymzalen@heiloo.nl leder jaar organiseert de gemeente in het begin van het nieuwe jaar een kerstboominzameling. Deze keer wordt de inzameling gehouden op woensdag 5 januari tussen 11.30 en 16.00 uur. De kerstbomen kunt u aanbieden op één van de drie volgende plaatsen: - de parkeerplaats bij zwembad Het Baafje - het parkeerterrein bij De Loet - het parkeerterrein bij de Hucht (Ypsalon) Verzoeken om verzamelde kerstbomen bij particulieren op te halen kunnen we niet inwilligen. Waardebonnen Voor iedere ingeleverde kerstboom krijgt u een bon die recht geeft op iets lekkers. Maar u kunt er ook voor kiezen om acht bonnen in te leveren voor een Bart Smit-bon van 2,50 of vijftien bonnen voor een Bart Smit bon van 5,-. Versnipperen Al vele jaren worden de kerstbomen niet meer verbrand maar versnip perd. De belasting voor het milieu is zo minder groot. Ook hopen wij dat er door de geplande inzameldag weinig of geen kerstbomen bij het huisaf val of in de plantsoenen terechtkomen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker vanhet Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13