Egmonders winnen weer het HZV Kersttoernooi Nieuwjaarsreceptie bij voetbalvereniging HSV Effect Snertvolleybaltoemooi vereniging int,e spotlight SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Info: www.uitkijkpost.nl Het clubhuis is helemaal omgetoverd in winterwonderlandsfeer Trias-atleet Bouman wint kerstcross De HSV Golden Oldies spelen de nieuwjaarswedstrijd op het hoofdveld Het barre weer zorgde voorde ultieme ambiance tijdens de snertmaaltijd Uw Golden Oldies van HSV spelen nieuwjaarswedstrijd VOETBAL HEILOO - Voetbalvereniging HSV gaat zondag 2 januari knal lend het nieuwe jaar in met voetbal en gezelligheid. Deze middag viert de rood gele cub de start van het nieuwe voet baljaar en iedereen met een voetbalhart is uitgenodigd. Als het kunstgras hoofdveld bespeelbaar is wordt er om 14.30 uur precies afgetrapt. Fred Benner de secretaris zegt: „Het helpt dan wel mee als het donderdag en vrij dag warm water gaat regenen. Als er enigszins gespeeld kan worden zullen we de match laten spelen." Traditiegetrouw spelen de HSV Golden Oldies van ereeoaehes Wim Robert en Henk Kaandorp de nieuwjaarswedstrijd voor de tribu ne op het hoofdveld. Henk Kaandorp: „De meeste spe lers zijn tussen de 40 en de 55 jaar met hier en daar een uitschieter naar boven en beneden. We stellen twee gelijkwaardige teams samen en leggen de nadruk op mooi voet bal. Meestal vallen er veel doelpun ten, want de mannen rennen naar voren maar wandelen naar achte ren." Vanaf 16.00 uur is het nieuw jaarsreceptie in clubhuis de Basis en brengen de gasten samen een toast uit op het nieuwe voetbaljaar. Dit is altijd een gezellig gebeuren. Het clubhuis is helemaal omgeto verd in winterwonderlandsfeer en jonge en oude liefhebbers komen feestvieren en de beste wensen uitdelen. HSV ontvangt alle bezoe kers met de bekende warme HSV glühwein. Ook zijn er oliebollen en verse erwtensoep. Houd vanwege de winterse weersomstandigheden www.whsv.nl goed in de gaten voor laatste moment wijzigingen. Met de derde achtereenvolgende overwinning tijdens het kerst toernooi in Heiloo, mocht het PrachtTeam uit Egmond de wissel beker definitief mee naar huis nemen! Aangeleverde foto ZAALVOETBAL HEILOO - Op tweede kerstdag vond de 28ste editite van het traditionele Kersttoernooi van HZV het Vennewater plaats. Het werd opnieuw een heel spor tief gebeuren, waar tijdens wed strijden de strijd volop aanwezig was en na de wedstrijden op elkaar werd geproost. De eindstrijd werd gewonnen door PrachtTeam uit Egmond, die voor het derde ach tereenvolgende jaar de wisselbeker wist te veroveren. En daarmee dus de beker definitief in him eigen prijzenkast mag plaatsen. De finale werd - evenals vorig jaar - gespeeld tegen doipsgenoot White Stones 1. En waar WS in de poulewed strijd nog met 2-0 van PrachtTeam wist te winnen, werden zij in de finale met dezelfde cijfers versla gen. In de halve finale versloeg WS 1 'kleiner broertje' White Stones 2. Gastheer HZV het Vennewater gaf in de andere halve finale goed par tij tegen PrachtTeam, maar verloor net van de latere winnaar. En moet volgende jaar dus zorgen voor een nieuwe wisselbeker. Voorafgaand aan de prijsuitreiking werd afscheid genomen van 'Goud van Oud'. De mannen deden dit toernooi al niet meer mee, maar werden in per soon van Keesjan Oud bedankt voor him jarenlange deelname en kregen daarvoor allemaal een (symbolisch gouden) gegraveerde USB-stick. Him plaats werd dit jaar ingevuld door 'Nieuw Goud', opnieuw een team van bekende (oud)-zaalvoet- ballers uit Heiloo. Mogelijk is daar mee een nieuwe traditie geboren. HEILOO - De 15-jarige Bastiaan Bouman uit Egmond aan den Hoef won tweede Kerstdag de drie kilo meter cross bij de jeugd tijdens de Kerstcross in Opmeer. Met zijn eerste plaats won Bastiaan een mobiele telefoon. Eileen Groenland eindigde bij de dames op de vijf kilometer op minder dan twee minuten van de winnares Ivonne Hak uit Heerhugowaard. Oud selectiespelers spelen samen traditiegetrouw de nieuwjaarswedstrijd bij HSV. Aangeleverde foto advertenties verenigingspagina HEILOO - Maandag 20 decem ber streden acht teams in sport hal het Vennewater om de eer ste prijs van dit onderlinge mix toernooi van v.v. Effect. Het barre weer zorgde voor de ultime ambiance tijdens de snert maaltijd. Chefkok Peter Busink stond borg voor smakelijke home made pan snert en koksmaat Eltjo Rijks schepte de kommen vol. Al glibberend waren de deelnemers naar de sporthal gekomen. Met enige spelerwisselingen was het toch mogelijk om teams van zes spelers te vormen. Om 19.30 uur begon de eerste wedstrijdronde. Er werd enthousiast en goed gevolley bald. De teamsterkte was in balans en uitslagen met een verschil van een of twee setpimten zorgden voor hoogspanning in het veld. Na de poulewedstrijden speelde elk team nog een kruisfinale tegen een team uit de andere poule. Om 21.30 uur kon Santa Peter Kraakman de prij zen uitreiken. Iedereen kan terug kijken op een gezellige sportieve en smakelijke snertavond. Het bestuur van de volleybalvereniging nodigt de seniorleden uit op maandag 3 januari tussen 20.45 en 21.15 uur in sportcafé de Wit. Er werd enthousiast en goed gevolleybald tijdens het Snertvolleybaltoemooi. Aangeleverde foto i,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 19