Team Dorssports staat voor je klaar! 700 O/tr Waarom leden sporten bij Dorssports... DORSSPORTS www.dorssports.nl 7 Zohra Weijers (28 jaar) Mirthe Docter (24 jaar) Humphrey Vogel Tennisleraar (53 jaar) Anja (52 jaar) en Sofie van Haaren (20 jaar) Tim Kalter (37 jaar) Mees (2 jaar) Ed Verbeek (48 jaar) Fabrice de Boer (17 jaar) Dorssports in Heiloo biedt een ruime keuze uit sport- ontspanningsfaciliteiten: fitness, groepslessen, tennis, fysiotherapie, dietiste, sauna, zonnebank, kinderopvang tijdens het sporten en nog veel meer. Een volledig concept vooreen blijvend gezonde lifestyle! Hier kun je Bewegen, Ontspannen en Ontmoeten in een inspirerende en comfortabele omgeving die volledig klimaatbeheerst is. Dorssports is er voor diegenen die kiezen voor kwaliteit en comfort tegen een aantrekkelijk tarief. Of het nu gaat om professionele begeleiding bij fitness of een drankje aan de bar, een saunabezoek, het kan allemaal. Graag tot ziens tijdens de feestelijke heropening, waar je geheel vrijblijvend kunt zien wat Dorssports te bieden heeft. Team Dorssports staat klaar om je te helpen bij jouw goede voornemens! Ellen Tjebbes (45 jaar) Remco Morsch (39 jaar) Nieuwe uitgebreide Openingstijden: Maandag Dinsdag woensdag Donderdag Vrijdag Zat Zon 08.00-22.00 08.00-22.00 (UITGEBREID!) 08.00-22.00 08.00-22.00 (UITGEBREID!) 08.00-22.00 (UITGEBREID!) 08.00-14.00 (UITGEBREID!) UITKIJKPOST 29 DECEMBER 2010 "Voordat wij bij Dorssports sportten hebben wij elders gesport. Omdat deze club stopte met het geven van groepslessen zijn wij overgestapt, want we willen fit en gezond blijven! Dorssports is een club met een relaxte sfeer, gezellige mensen, goede begeleiding en een enorm breed aanbod aan groepslessen en goede faciliteiten. We maken vooral gebruik van de spinning-, BodyPump-, Zumba-, en Bodyimpact lessen en daarnaast ook regelmatig de fitness". "Ik geef inmiddels alweer bijna 25 jaar tennisles voor de Dors en doe dit met veel plezier! Naast tennisles geef ik ook clinics. Mijn hoofddoel is met veel enthousiasme mijn tennislessen geven en op deze manier mensen lekker actief met de tennissport bezig te houden. En heeft men nog nooit getennist, neem dan eens vrijblijvend contact op met Dorssport voor een kennismaking." "Wij zijn via mijn man bij Dorssports terecht gekomen. Hij zocht een ruime en frisse club en heeft deze gevonden in Dorssports, waarna wij met hele gezin volgden. We sporten hier inmiddels al zo'n 3 jaar naar volle tevredenheid. Sofie; "We maken voornamelijk gebruik van de fitness- en cardioapparatuur maar doen ook af en toe een groepsles. Dorssports is een gezellige club waar veel bekenden uit Heiloo sporten". "Dorssports sprak mij aan dorde goede locatie en nieuwe apparatuur. Ook een belangrijk punt voor mijn keuze voor Dorssports is de gratis kinderopvang, waar ik Mees heen breng. Mijn doel is om in conditie te blijven en spieropbouw. Ik doe hiervoor veel krachttraining en af en toe ook cardio (lopen, fietsen, roeien) en wordt hierbij zo nu en dan bege leidt door de instructeurs die altijd klaar staan voor begeleiding". "Mijn doel is om op gewicht en fit gezond te blijven en dat lukt uitstekend bij Dorssports. Ik heb destijds voor Dorssports gekozen omdat dit een nieuwe club is met een breed aanbod aan groepslessen en nieuwe apparatuur in de fitness. De ge moedelijke sfeer onderling met leden en personeel maken het voor mij extra plezierig en zijn een stimulans om heen te gaan". "Mijn doel is om uiteindelijk te winnen op het EK en WK Karate Bij Dorssports doe ik vooral aan specifieke krachttraining om dit doel te bereiken en de behulpzame instructeurs helpen mij hierbij. Er heerst binnen Dorssports een erg aangename sfeer en Dorssports is een club waar iedereen op zijn/haar manier kan doen watje lekker vindt" "3-4 x per week bezoek ik Dorssports en volg ik de lessen BodyPump, Zumba en BodyBalance Als er tijd over is pak ik ook nog even een zonnebankje. Zo blijf ik gezond en voel ik mij zowel lichamelijk als geestelijk fit. De attente medewerkers, leuke contacten met de medesporters maken het altijd weer gezellig en leuk om heen te gaan. Daarnaast is Dorssports een club met een schone, frisse uitstraling faciliteiten". "Dorssports is echt een sportcentrum welke past in Heiloo door h et aanbod van faciliteiten en activiteiten. In de winter train ik bij Dorssports om conditie op te doen voor mijn fiets uitstapjes in de bergen in de zomer. Dit doe ik door het volgen van RPM (spinning) lessen en krachttraining in de fitness. Dorssports is een club voor jong oud, dik dun. ledereen voelt zich hier op zijn gemak!"

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 7