m Heiloo contact Zoutvoorraad en strooien HEILOO 11 GEMEENTE Openingstijden Evenementen Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo UITKIJKPOST 5 JANUARI 2011 Onze leverancier (AkzoNobel) van het strooizout heeft 'maatregelen' afgekondigd voor het leveren van strooi zout. De afgelopen weken is heel veel zout besteld door gemeenten en andere afnemers, ook door de gemeente Heiloo. Hierdoor dreigen de voorraden al vroeg in het seizoen (de winter is net begonnen) teveel te slinken. De leverancier treft de maatregelen, omdat hij de contractue le afspraken het hele winterseizoen wil kunnen nakomen. Met ingang van 13 december is een gelijkmatig verdeelplan opgesteld voor de resterende contractuele hoeveelheden over de komende weken. Deze maatregel blijft voorlopig van kracht. Het beschikbare wegenzout blijft gereserveerd voor klanten met een leveringscontract, zoals Heiloo ook heeft. Onze gemeente heeft echter in de afgelopen maanden al veel wegenzout afgenomen en verbruikt. Zoutloket De gemeente heeft zich vrijwillig aangemeld bij het regionale zoutloket. De verdeling van strooizout via het systeem van zoutloketten vindt alleen plaats in geval van een 'crisissitu atie'. De gemeente kan in dit geval een beroep doen op de levering van strooizout, dat ergens anders nog beschikbaar is. Dit strooizout is alleen bestemd voor de belangrijkste wegen in de gemeente, bijvoorbeeld voor de calamiteitenrou tes. Strooien volgens gladheidbestrijdingsplan Dit betekent dat onze strooidienst alleen de vaste routes (de doorgaande wegen en fietspaden) strooien als dat nodig is. Dit is zoals in ons gladheidbestrijdingsplan staat. Wel stel len wij de strooimachines af op een kleinere hoeveelheid per vierkante meter. Ook de strooibreedte wordt aangepast, afhankelijk van de situatie. Geen strooizout voor inwoners Aan de inwoners wordt gedurende de periode van deze leveringsproblemen geen zout verstrekt, dus ook niet als de winkels uitverkocht zijn. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 15.45 uur 12.00 uur Evenementen Evenementenvergunningen De burgemeester heeft vergunning verleend voor het organiseren van: - "Hallo Auto" uit het verkeersedu- catieve programma Streetwise (onder auspiciën van de ANWB) voor leerlingen uit de groepen 5 en 6 van de Jan van Rijckenborghschool. De straten Trompenburg en Arklaan zijn hiervoor op vrijdag 4 februari tussen 8.00 en 13.00 uur afgesloten voor alle verkeer (verzending 29 november 2010). - de hardloopwedstrijd Tata Steel Running Circuit door atletiekvereni ging Trias op zondag 27 februari tus sen 10.30 en 12.30 uur rond de atle tiekbaan van Trias in recreatiepark (verzending 21 december 2010). - de jaarlijkse kinderkermis op het evenemententerrein Noorderneg van donderdag 30 juni tot en met zondag 3 juli. Op het aangrenzende gras veld wordt op vrijdagavond 1 juli om 23.00 uur een traditioneel vuurwerk afgestoken (verzending 21 decem ber 2010). Toestemming feest Burgemeester en wethouders hebben toestemming verleend aan Scouting Victorie om op zaterdag 15 januari van 20.00 uur tot 2.00 uur een nieuwjaars feest te houden in het clubgebouw aan de Westerweg 48 (verzending 22 december 2010). Ontheffingen rond fietscrosswed- strijden Burgemeester en wethouders hebben ontheffing verleend aan fietscrossdub De Boscrossers voor het gebruik van een geluidsinstallatie tijdens fietscrosswed- strijden op sportpark Het Vennewater op zaterdag 14 en zondag 15 mei. Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 10 januari. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, wor den voorafgaand aan de middagver gadering in mandaat behandeld. Wie bij een vergadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de secretaris van de Welstandscommissie, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. Ook hebben zij ontheffing verleend om in hetzelfde weekend te overnachten buiten een officieel kampeerterrein in ongeveer 100 caravans. Dit gebeurt op twee stroken van het parkeerterrein bij sportcentrum Het Vennewater aan Het Zevenhuizen en op een strook parti culier weiland bij Vennewatersweg 24 (verzending 21 december 2010). Bezwaar Als u het niet eens bent met deze vergunningen, toestemmingen en ontheffingen, dan kunt u hiertegen De vergaderingen van de Welstandscommissie zijn openbaar. Belangstellenden kunnen de vergade ring van de Welstandscommissie bijwo nen op de publieke tribune. Op verzoek kan de vergadering om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindie ner en/of de ontwerper kan op afspraak een toelichting geven tijdens de verga dering, waarin het plan wordt behan deld. De notulen zijn ook openbaar en worden na goedkeuring in de volgende vergadering op internet gezet. Definitieve agenda De definitieve agenda staat vanaf binnen zes weken na de dag, waarop deze zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de burge meester (voor de vergunningen) en bij burgemeester en wethouders (voor de ontheffingen), Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, tel. 53 56 657. vrijdagmiddag 7 januari op de website www.heiloo.nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Raads- en advies commissies/ Welstandscommissie. De agenda ligt ook vanaf maandag 10 januari tussen 8.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de receptie. Er is een aparte agenda voor de bouw- aanvragen, die de commissie 's och tends in mandaat behandelt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Openingstijden ma t/m vrij zaterdag 08.00 09.00

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 11