M Heilooënaren schaatsen toertocht in Wanneperveen Nieuwjaarsreceptie TC Heiloo United Bridgekampioenschap Heiloo/ Limmen Bridgen: heerlijk (ont) spannend SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Kerstkabouters winnen Oliebollen toernooi Dojo t Loo sport 21 www.sylvestercross.nl Kruize en Ribbering hopen nu op nog een flinke vorstperiode deze winter Het kampioenschap wordt gehouden op 6 februari Bridgen is leuk, wedstrijdbridge is nog leuker Trias-atleten Celine en Yannick Ruiter lopen Nationale Sylvestercross SpM 5 JANUARI 2011 SCHAATSEN HEILOO - Met het intreden van de dooi was de mogelijkheid om nog een toertocht in 2010 te schaatsen steeds moeilijker geworden. De door de KNSB erkende toer tocht 'Rond de Wiedentocht' op 28 december is door Ton Kruize en Wim Ribberink aangegrepen om 2010 sportief af te sluiten met een mooie schaatstocht. De toertocht vond plaats in het inmiddels beken de Overijsselse Wanneperveen waar op 23 december de NK afstanden op natuurijs 2010 zijn gereden. De tocht ging door het prachtige natuurgebied de Wieden en over de meren de Belterwij de en de Beulakerwijde waar genoten kon worden van prachtige vergezichten. Er werd geschaatst door slootjes omgeven door rietkragen. Ton en Wim waren vroeg van start gegaan aangezien er grote drukte was ver wacht. Na een tocht van veertig kilometer weer te zijn aangekomen bleek dat ook het geval te zijn. De organisatie was perfect. De routes waren duidelijk aangegeven, het ijs van zeer goede kwaliteit en er waren voldoende koek en zopie tentjes. Ton en Wim hopen nu nog op een flinke vorst periode deze winter zodat er ook in de kop van Noord Holland toertochten geschaatst kunnen worden. „Aan de motivatie zal het niet liggen, wel aan het weer. We gaan voor 2011!" HEILOO - De tennisvereniging TC Heiloo United houdt zater dag 8 januari van 17.00 tot circa 20.00 uur haar nieuwjaarsre ceptie. Alle jeugd- en seniorleden wor den uitgenodigd om met het bestuur het glas te heffen op het nieuwe jaar! Tijdens de nieuwjaarsrecep tie zal door de aanwezige leden de vrijwilliger van het jaar worden gekozen uit de leden die zijn voor gedragen. TC Heiloo United roept alle leden op via info@teheiloounited. nl 'hun' vrijwilliger door te mailen. Bestuursleden zijn uitgesloten van nominatie. REGIO - Het kampioenschap bridge van Heiloo/Limmen zal gehouden worden op zondag 6 februari in het cultureel cen trum Vredeburg te Limmen. Inschrijving kan geschieden door het overmaken van 20,- per per soon naar rekening 1551.81.076 ten name van BC Sans Atout-Heiloo. Voor dit bedrag krijgt u koffie/ thee bij binnenkomst en tussen de middag een goed verzorgde lunch. Voor de paren die op de eerste, tweede en derde plaats eindigen in hun lijn is er een prijs (waardebon nen) beschikbaar. De winnaar in de A-lijn wordt de nieuwe kampioen van Heiloo/Limmen. Bij inschrijving wordt u verzocht beide namen van het paar te vermelden, uw voorkeur voor de lijn waarin u wilt spelen en het liefst een e-mailadres van één van het paar. De uiteindelijke lijnindeling zal geschieden door de TC. Inschrijving is mogelijk als tenminste één per soon: of lid is van een bridgeclub in Heiloo of Limmen of woonachtig is in deze plaats(en). Voor nadere informatie: Ton Mooij, tel. 072-5331672 of e-mail: t.mooij l@quicknet.nl. HEILOO - Bridgen is leuk, wed strijdbridge is nog leuker. Toch blijkt de drempel naar club- bridge voor velen te hoog. Bridgeclub Sans Atout (binnen kort 75 jaar) gaat die drempel dras tisch verlagen en stelt iedereen, die ooit bridgelessen heeft gevolgd of het spel regelmatig thuis speelt, in de gelegenheid om tijdens een zesweekse periode, kennis te laten maken met elubbridge. De eer ste periode van zes weken start op maandag 24 januari. De laatste avond van deze periode is op 28 februari. Men start altijd om 19.45 uur in zaal 1 van het Open Huis in Heiloo. De eerste avond wordt u verzocht om 19.00 uur aanwezig te zijn in verband met introductie. U dient zich wel van te voren op te geven, dit kan tot 19 januari bij Ton Mooij, tel. 072-5331672 of e-mail: t.mooij 1@ quicknet.nl. Ook voor meer infor matie kimt u bij hem terecht. HEILOO - Op oudjaarsdag vond voor de dertigste keer de Nationale Sylvestercross plaats. In de besneeuwde bossen van Soest werd in een sprookjesachtig, maar zwaar tafereel gestreden om het eremetaal. Bij de Meisjes C liep Trias-atlete Celine Ruiter (op de foto in het roze jack), in een sterk deelnemersveld, naar een prima negende plaats. Hiermee verbeterde zij zich ten opzichte van 2009. Trias-atleet Yannick Ruiter had een zeer sterke start bij de Jongens D, en eindigde uiteindelijk op een mooie 22ste plaats. Aangeleverde foto De routes waren duidelijk aangegeven en het ijs van zeer goede kwaliteit tijdens de toertocht in het Overijsselse Wanneperveen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 19