Januari actiemaand bij Trainings Centrum Heiloo Maak gratis en voordelig kennis met Dorssports Kerstkabouters winnen toernooi bij Dojo 't Loo Strand- en Duinloop van AV Castricum gladjes verlopen Regionaal boardingtoemooi in sporthal De Lelie SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING Fanatiek en sportief judo bij Oliebollentoernooi Zondag was een klein deel van de selectie present in Den Helder Bijna vierhonderd deelnemers verschenen aan de start van populaire loop KART UITKIJKPOST 5 JANUARI 2011 HEILOO - Trainings Centrum Heiloo (TCH) begint het jaar 2011 wederom met een spetterende actie: indien men in januari lid wordt, betaalt men geen inschrijfgeld en ontvangt men als extra nog eens 10 korting op de beta ling van de eerste abonnementsperiode. Door de keuze van deze periode bepaalt men zelf de hoogte van de korting! Naast het fitness en cardiofitness aanbod heeft TCH heeft diverse afwis selende groepslessen waaronder spinning® (een uitdagende indoor fiets training op maat), zumba, zumba toning, bodyworkout, aerobics, circuit- raining, power yoga en fit55+ (een conditietraining speciaal voor 55+'ers). Daarnaast heeft TCH een aantal groepslessen speciaal voor de jeugd zoals Fit4Teens (een afwisselende training voor tieners met kiekboksteehnieken en gebruik van de (eardio-)fitnessapparatuur) en Zumba. Op www.trainingscentmmheiloo.nl kan men informatie vinden over fit ness, cardiofitness, krachtsport (ook ter ondersteuning van andere sporten) en het mime aanbod van moderne groepslessen. Hier vindt men ook meer informatie over de aantrekkelijke tarieven en voorwaarden van TCH en de attractieve januari-aetie waarbij afhankelijk van het abonnement de korting zo hoog kan oplopen dat het mogelijk is om reeds vanaf een abonnements periode van een halfjaar één hele maand gratis te trainen! Het is mogelijk om via de website in te schrijven, tevens kan men via de website ook bonnen voor gratis proeflessen downloaden. Natuurlijk kan men hiervoor ook langskomen bij TCH aan de Zevenhuizerlaan 116 in Heiloo. HEILOO - Het is januari, het moment van de goede voornemens. Eén van de belangrijkste voornemens is 'een betere gezondheid, conditie of gewicht'. Maar hoe en wanneer is de kans van slagen het grootst? Manager Donald Koppedraaijer: „Kies altijd voor een vorm van bewegen waar je ple zier aan beleeft. Dit kan een vorm van (cardio)fitness zijn of een groepsles welke je leuk vindt. Veel mensen maken dan ook de combinatie van fitness en groepslessen. Op een leuke en afwisselende manier aan de gezondheid werken. Heb je geen idee wat je leuk vindt, of wat goed voor je is en is het fitnesscentrum je onbekend? Kom dan tijdens de 'open inloop dagen' van 3 tot 15 januari langs en wij stellen samen jouw persoonlijk sportprogramma op!"Bij Dorssports kun je na het sportenheerlijk genieten van de saima of van een zonnebankbezoek. En dit helemaal gratis! „Zo kun je jezelf belonen na een training. Ook kun je in de Dorssports Loimge terecht voor een verfrissend (sport)drankje na het sporten. Beginnen met sporten is nu wel heel makkelijk! Van 3 tot 15 januari houdt Dorssports zeven dagen per week 'open inloop dagen'. Tijdens deze dagen kun je een rondleiding krijgen door de club en al je wagen stellen aan de ervaren instructeurs. Ook kun je geheel gratis de club alvast proberen. Bovendien kunnen nieuwe leden nu wel heel voordelig starten: Start in januari en betaal pas vanaf februari 50% korting op het inschrijfgeld! Graag tot ziens bij Dorssports: De Dors 5-7, Heiloo (gevestigd naast tennishal de Dors, HSV en TRIAS) www.dorssports.nl." JUDO HEILOO - Op 30 december werd bij Dojo 't Loo alweer het zevende Oliebollentoernooi gehouden. De zeventig deelne mers varieerden in leeftijd van 4 tot 43 jaar en in gewicht van 17 tot maar liefst 90 kilogram. Desondanks was de organisatie er in geslaagd de deelnemers in te delen in zes ongeveer gelijkwaar dige teams. Iedereen kreeg dan ook de kans om een aantal pimten te verzamelen tegen zijn/haar tegen standei's. Dat betekende dat om elk judopimt flink gestreden moest worden. Het ging er dan ook fanatiek, maar sportief aan toe. Pas in de laatste ronde werd de strijd beslist. Uiteindelijk bleken de Kerstkabouters onder leiding van Kars Zoon de meeste punten verza meld te hebben en daarmee de eer ste prijs. De tweede prijs was voor de Elfjes (onder leiding van Maarten Visker) en de derde prijs ging naar de Yeti's (onder leiding van Francisco Galarce Morales). Voor de andere teams (met illustere teamnamen als de Flappies, de Sneeuwvlokjes en Rudolf&Co) was er evengoed een mooie herinneringsmedaille. De traditie van heerlijke oliebol len voor iedereen en glühwein voor de oudei's na afloop van het toernooi mocht natuurlijk ook dit jaar niet ontbreken bij Dojo 't Loo. Een uitgebreide fotosessie van het Oliebollentoernooi is te vinden op www.dojotloo.nl. Op zondag 2 januari was een klein deel van de wedstrijdselec tie ook al weer present op het Nieuwjaarstoernooi in Den Helder. Daan Pepping wist tot een vierde plek te komen, Romy van Diest en Giovanni de Jong wonnen wel een partij maar wisten zich niet in de prijzen te judoën. Dat lukte de broers Nick en Tim van der Zwet wel; zij werden beide knap derde! HARDLOPEN REGIO - Zondag 2 januari was alweer de derde loop van het seizoen bij AV Castricum. De sneeuw was verdwenen, maar het bleef goed opletten tijdens de loop. Bijna vierhonderd deelnemers gingen van start. Het parcours ging gedeeltelijk over het strand van Castricum en Heemskerk. Dit was voor de één een mooie trainings loop voor de halve marathon van Egmond, voor de andere een goede start van het nieuwe jaar. Met een zonnetje en een frisse wind was het weer prima lopen. De jongste deelnemers gingen om 10.15 van start voor de 2,3 kilometer. In de categorie 8-10 jaar waren dat Joran Kooij en Lisanne Schoonebeek. En in de categorie jonger dan 7 jaar waren dat Tobias vrolijk en Fleur Ithurbure. Alle lopers gingen naar huis met een mooie herinnering. Ook de vier kilometer was deze keer voor C/D junioren en volwassenen. Bij de categorie 11-13 jaar waren Max Rijs en Danielle van Dorth de snelsten. Ook bij de volwassenen was het weer een leuke strijd. Bij de heren was Remeo Bruin met een tijd van 15,33 de snelste, bij de dames was dat Carlijn van Esch in een tijd van 18,33. De wedstrijdaf stand van de dag was de 15 kilome ter. Hier waren diverse categorieën, maar bij de dames was ook dit jaar weer de snelste Monique Arkenbout van AV Castricum in 1.05,17. Bij de mannen was ook dit jaar weer de snelste Rachid Mohammadi van Atos in een tijd van 54,42. De 10,5 kilometer lopers gingen tege lijkertijd van start. De snelste dame werd Saskia Veerman van AV Edam in 50,12 en de snelste heer Ton Koning van AV Edam in 59,57. Alle uitslagen kunt u terugvinden op www.avcastricum.nl. ZAALVOETBAL AKERSLOOT - Na de succesvol verlopen drie eerdere edities van het Noordborgh Regionaal Boardingtoemooi vindt op 7, 8 en 9 januari in sporthal De Lelie in Akersloot de vier de editie van het Regionaal Boardingtoemooi plaats. Dit jaar doen naast Meervogels ook jeugdteams van ADO '20, FC Castricum, de Foresters, HSV, Limmen, FC Uitgeest, Vitesse '22 en Zeevogels mee. De organisatie staat al jaren garant voor veel spektakel, waarbij zij er ook dit jaar weer in geslaagd zijn om het programma met nog meer spektakel te omge ven. De wedstrijden met de boar ding zijn al een spektakel op zich, maar met muziek tijdens de laatste minuut, presentatie van finalisten en lichtshows wordt niets aan het toeval overgelaten om de spelers en speelstere er een fantastisch toer nooi van te laten maken. In totaal worden op vrijdagavond, de hele zaterdag en de hele zondag maar liefst 107 wedstrijden gespeeld door de vijftig verschillende teams met ongeveer 500 deelnemers! Het voetbalweekend trapt op vrijdagavond 7 januari af met een avond voor de meisjes D-pupillen. Meisjes teams van Uitgeest, Limmen, Vitesse '22 en Meervogels '31 doen mee aan het toer nooi. Zaterdagmorgen spelen de D-pupillen van Meervogels '31 een onderling toernooi. Aansluitend strijden zaterdagmiddag en -avond de regionale teams in de F2 en F1 Poule voor de finale plaatsen en de uiteindelijk hoofdprijs van de hun poule. De hele zondag strijden de El en E2 pupillen om de eerste plaats. Voorafgaand aan de finale wedstrijden van de E-pupillen, spe len de minipupillen van Meervogels een demonstratiewedstrijd. Het toernooi biedt alle spelers, speelsters en leiders veel voetbal- plezier en sportieve strijd, waar door het ook voor de toeschouwers genieten is. Door de plaatsing van een boarding om het veld staat het toernooi garant voor veel mooie en spannende wedstrijden. Voor meer informatie, poule inde lingen en wedstrijdschema kimt u de site www.boardingtoemooi.nl raadplegen. TEL. 0251 - 31 31 33 In sporthal De Lelie te Akersloot vindt dit jaar de vierde editie van het Noordborgh Regionaal Boardingtoemooi plaats. Aangeleverde foto Het parcours van de Strand- en Duinloop ging gedeeltelijk over het strand van Castricum en Heemskerk en door de duinen van het Noordhollands Duinreservaat. Foto: Fr ank van Esch

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21