contact Op de hoogte blijven per e-mail HEILOO 11 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 12 JANUARI 2011 De artikelen die de gemeente Heiloo wekelijks op de HeilooContact pagina publiceert, kunt u ook via e-mail ontvangen. Met deze service krijgt u de recente berich ten, die voor u van belang kunnen zijn, via e-mail toege stuurd. U kunt precies aangeven welke bekendmakingen u wilt ontvangen: alleen zaken die dicht om uw eigen woning gebeuren of alle berichten over Heiloo. Hoe werkt het? De abonneerservice biedt mogelijkheden om uw eigen pro fiel aan te maken. Met uw postcode kunt u aangeven voor welk gebied u berichten wilt ontvangen. U kunt kiezen voor een straal van 50, 250, 500, 1000 of 1500 meter rond uw postcode. Ook kunt u aangeven of u alleen locatiespecifieke berichten wilt lezen, of ook de algemene bekendmakingen, dus berichten die gaan over de hele gemeente Heiloo. Geeft u bijvoorbeeld aan dat u alleen berichten wilt ontvan gen in een straal van 50 meter rond uw huis, dan ontvangt u niet elke week een e-mail. De kans dat in uw directe omge ving een vergunning wordt aangevraagd, is klein. Maar kiest u er ook voor om alle algemene bekendmakingen voor Heiloo te ontvangen, dan krijgt u elke week een e-mail met de publi caties van de HeilooContact pagina's. Wat is het voordeel voor u? U krijgt de bekendmakingen per e-mail toegestuurd. Bovendien: - kunt u een specifiek gebied aangeven waarvan u de bekendmakingen wilt ontvangen; - kunt u op een kaartje zien voor welk gebied u de bekend makingen ontvangt; - kunt u ook de type bekendmakingen specificeren. Aanmelden Aanmelden voor de e-mailservice gebeurt in vijf simpele stap pen: 1inschrijven op e-mailadres - u vult een e-mailadres in waarop u de bekendmakingen wilt ontvangen; 2. postcodegebied instellen - u geeft aan voor welk adres u bekendmakingen wil ontvangen; 3. interesseprofiel instellen - u geeft op van welke overheden u berichten wilt ontvangen: gemeente, provincie, rijk en/of waterschap en u geeft aan of u alleen locatiegebonden of alle berichten wilt ontvangen. 4. onderwerp selecteren - u kunt uw profiel nog verder uit breiden door te kiezen voor specifieke vergunningen, bijvoorbeeld alleen bouwvergunningen of monumentenver gunning of alles over bestemmingsplannen of mededelin gen. 5. aanmelding bevestigen - tot slot bevestigt u uw aanmel ding. U ontvangt dan nog een controlemail, die u moet bevestigen. U kunt zich via de e-mails ook altijd afmelden voor de service. U kunt zich aanmelden via de link op onze website www.heiloo.nl of op www.overheid.nl. Verbeteren dienstverlening Gemeente Heiloo werkt aan het verbeteren van de dienstverlening. Aansluiting bij de landelijke voorziening Bekendmakingen is hier een onderdeel van. Meer Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling BOO, mevrouw J. van der Stok, telefoonnummer 072 535 66 43. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 17 januari hoorzit tingen voor de behandeling van bij bur gemeester en wethouders ingediende bezwaarschriften tegen de volgende besluiten: 20.00 uur: alwijzing bijzondere bijstand; 20.25 uur: alwijzing bijzondere bijstand; 20.50 uur: ontheffing verbod zondags openstelling voor Lidl in 2011Albert Heijn 't Loo in 2012, Albert Heijn Het Hoekstuk in 2013 en Vomar Stationsplein in 2014; 21.15 uur: ontheffing verbod zondags openstelling voor Lidl in 2011. Deze hoorzittingen worden gehouden in het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn in beginsel open baar. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zitting om persoonlijke of andere bijzondere rede nen besloten worden gehouden. Meer informatie Voor nadere informatie over het voren staande of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u con tact opnemen met mevrouw C.J. Klein Holte, secretaris van de commissie, telefoonnummer 072 535 66 46. Vergaderingen raadscommissies De raad van de gemeente Heiloo heeft drie raadscommissies: Maatschappelijke Zaken, Bestuurlijke Zaken en Openbare Ruimte. Deze commissies adviseren de gemeen teraad. De raadscommissievergade ringen beginnen om 20.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis en zijn openbaar. Inspreekrecht Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken over onderwerpen die op de agenda staan of over onder werpen die u onder de aandacht van de commissieleden wilt brengen. De commissieleden staan open voor uw mening en nemen uw mening mee bij de afwegingen die zij maken over onderwerpen die ze bespreken. Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de vergadering telefonisch of via e-mail te melden aan de commissiegriffier van de gemeenteraad. Agenda's Naast de vaste punten, staat op de agenda: Maatschappelijke Zaken maandag 17 januari - Bezuinigen op subsidies - Verordeningen Wet investeren in jongeren (WIJ) - Rapportage Wmo-beleidsplan 2008-2011 Bestuurlijke Zaken dinsdag 18 januari Er is deze maand geen commissiever gadering Bestuurlijke Zaken. Openbare Ruimte woensdag 19 januari - Stedenbouwkundig plan bedrijven terrein Oosterzij - Nota grondbeleid 2010-2014 Meer informatie of aanmelden inspreken Wilt u meer informatie over de agenda of wilt u zich aanmelden om in te spreken, neemt u dan contact op met de commissiegriffier van de gemeente raad van Heiloo, mevrouw D. van der Schuur, telefoonnummer 072 535 67 93 of via griffie@heiloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 11