Team Niels Kok winnaar boarding toernooi De Foresters Revanche gedachte van HZV het Vennewater Judoclub Groefsema verstevigt koppositie in seniorenklassement Spookachtige winterkür bij stal De Duinrand sport 17 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Op 12 februari zal Judoclub Groefsema opnieuw in actie komen Sportklas PCC terug van succesvolle wintersportweek ZAALVOETBAL HEILOO - Na de eerste helft te hebben afgesloten met een fraaie derde plaats mag u vrij dag weer een heroïsch zaal voetbalspektakel verwachten in sporthal HZV het Vennewater. HZV het Vennewater zal dan namelijk om 21.15 uur de tweede helft van de eerste divisie competitie openen tegen de koploper, Golden Stars. Beide partijen bestreden elkaar al in de promotie fmale voor een plaats naar deze eerste divisie. Deze wedstrijd, die boordenvol stond van spanning en spektakel, staat een ieder nog op het netvlies gezien het wedstrijdverloop die uit eindelijk met 10-7 werd gewonnen door HZV het Vennewater. Golden Stare mocht alsnog promoveren omdat een ander team zich terug trok. In het eerste competitieduel mochten beide teams weer direct tegen elkaar aantreden wat in de laatste seconde in het voordeel van Golden Stars werd beslist (6-5). Het team van HZV het Vennewater was van mening dat zij deze wedstrijd niet goed had gespeeld. De heren zijn ook vast van plan, met de erva ringen die zij in de eerste helft van de competitie hebben opgedaan, dit recht te zetten. Zij hopen dat het steeds groeiende en trouwe suppor- teresehare, weer in groten getale het team zal komen aanmoedigen! Zaterdag deed Judoclub Groefsema succesvol mee aan de WFJC voor senioren. Aangeleverde foto HEILOO - Zaterdag 9 janu ari was de derde ronde van de WFJC voor senioren in Hensbroek. Judoclub Groefsema nam het op tegen Ashai-San en Yamaguchi de nummer twee en drie van het klassement. De eerste partij van de avond was tegen Yamaguchi, deze werd gewon nen met de hoogst haalbare score 20-0. Het publiek werd veiwend met verwurgingen en verschillende staande woipen. De tweede partij tegen Ashai-San werd gewonnen met 14-6. Winstpartijen waren er voor Sacha Bos, Kireten Ente, Leon Borgsteede, Wesley Groefsema, Paul van der Zwet, Sander Groefsema en Joris Molenaar. Door deze twee riante overwinningen verstevigt Judoclub Groefsema haar kopposi tie in het klassement. Op 12 februari zal Judoclub Groefsema opnieuw in actie komen in de WFJC en probe ren de koppositie te verstevigen. Tijdens deze ronde stonden de volgende judoka's in het team; Margot van der Bent, Sacha Bos, Kristen Ente, Max Ahlere, Leon Borgsteede, Wesley Groefsema, Jeroen van der Zwet, Paul van der Zwet, Sander Groefsema, Rick Kaandorp, Joris Molenaar. Zondag 10 januari werd bij Judoclub Groefsema de derde ronde van de Punteneompetitie georganiseerd. Dit is een interne oefencompetitie voor de jeugd. In een prettige sfeer judode de jeugd tegen elkaar een aantal judowedstrijden. Aan het eind van de ochtend hadden Puk Schoorl, Youri van Dijk, Jens op de Weegh genoeg punten voor de witte tegel, de gele tegel was er voor Tim Opdam en Bart Opdam haalde de groene tegel.Vorig weekend deden Bram Brantjes, Xander Sehoemaker en Kane van Raalte mee aan het Nieuwjaarstoemooi van Dim Hong. Voor Xander was het een pittige ochtend, het was zijn eerste keer bij de B-pupillen. Bram Brantjes wist knap tweede te worden door met leuk judo een aantal partijen te winnen. Kane van Raalte die steeds beter gaat judoën wist knap derde te worden. Voor foto's van de wedstrijden en een flimpje van de WFJC: judoclubgroefsema.nl. EGMOND - Afgelopen weekend organiseerde stal De Duinrand de eerste kür op muziek van dit jaar. De kür is een dressuur- proef op muziek, waarbij de gangen van het paard helemaal worden afgestemd op het tempo van de muziek. Het avondvullende programma liet een afwisseling zien van paar den en pony's die op uiteenlopende muziekstijlen en met aangepaste outfit de sterren van de hemel reden. Van klassieke muziek, tot harde rock en James Bond-muziek passeerden de revue. Speciaal applaus was er voor het pauzenum mer waarbij zanger Edwin (tevens instructeur van de Duinrand) mi- ter Wesley en zijn paard Larado begeleidden met een live gezongen medley. De avond eindige spec taculair met Steffi en het paard Duinrand's Don die op het num mer Thriller van Michael Jackson een spookachtige kür lieten zien. In het donker, enkel verlicht met een schijnwerper en in passende outfit (zie foto), reden zij een wervelende proef. Ingrid Schouw, eigenaar van stal De Duinrand: „Deze avond is een van de voorbeelden van de uit eenlopende activiteiten die wij orga niseren, zowel voor onze eigen mi- tere als miters van andere stallen. Ook publiek is welkom. Op www. deduinrand.nl staan regelmatig de nieuwe activiteiten vermeld." B0ARDINGV0ETBAL HEILOO - Dit jaar stond alweer het vierde Foresters boarding toernooi op het programma. Op de woensdag en vrijdag werden door de twintig herenteams de voorronden gespeeld wat een aantal spectaculaire duels ople verde. Na de evaluatie van de vorige editie had de organisatie besloten de regels strenger te gaan hante ren. Een aanpassing was dat een team na de tweede overtreding een penalty tegen krijgt en ieder daarop volgende overtreding ook een zes- metertrap tot gevolg heeft. Ook werd met Mare Bakker een scheids rechter aangesteld die deze regels perfect hanteerde. Gevolg was min der fysiek spel en mooie individu ele acties. Op de finaledag lieten de winnaars van de voorronde mooie staaltjes voetbal zien en waren de wedstrijden stuk voor stuk span nend. De meeste wedstrijden wer den dan ook met maar één doel punt verschil beslist. In de fmale stonden de teams van Niels Kok en Carlo Smit tegenover elkaar. Dit was een confrontatie tussen twee teams die gedurende het toernooi een verschillende stijl hanteerden. Het team van Carlo Smit speelde met Kikker Mossel, Tristan Ooms, Due Ahn Vu en Mol Pronk een tac tisch spel waarbij veel uit de twee de lijn werd geseoord. Het team van Niels Kok, met daarin Wouter en Reinier Stam, Niels Haring en Oscar Haartman, speelde de bal lang rond om de tegenstander uit eindelijk voor de goal met korte combinaties te verrassen. In de finale bleek dit uiteindelijk het meest effectief want dit team wist het toernooi voor het tweede jaar op rij op haar naam te schrijven. Het evenement werd afgesloten met een feestavond. Volgend jaar zal de organisatie, naast de heren poules, ook een dames- en een vete- ranenpoule opzetten. De avond eindige spectaculair met Steffi en het paard Duinrand's Don die een spookachtige kür lieten zien. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 15