Schoonheidsalon Nagelsalon Lisanne Natuur en Cultuur in het Heilooër Bos Herstelwerkzaamheden Natuurmonumenten H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 DIERENBESCHERMING KORTOM Collecte hersenaandoeningen Nieuwjaarsborrel D66 Heiloo Info-uur CDA fractie EHK Klaverjasclub UITKIJKPOST 12 JANUARI 2011 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het ver spreidingsgebied van de Uitkijkpost belicht. Voor aanmelding: Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. Tekst en foto: Carolien Breed Lisanne Farenhorst, De Sonneveld 122, 1851 WS Heiloo, tel. 06-53861940, www.salonlisanne.nl. HEILOO - Reeds op jonge leeftijd wist Lisanne Farenhorst wat ze wilde worden. Vanaf haar veertiende ging ze regelmatig naar de schoon heidsspecialiste. Niet alleen ter voorkoming van eventuele jeugdpuist jes, maar vooral omdat ze het buitengewoon interessant vond wat daar allemaal gebeurde. „Ik keek bij de schoonheidsspecialiste nieuwsgierig af wat ze uitvoerde, welke crèmes ze bijvoorbeeld toepaste en bedacht toen al, dat ik dit beroep later ook wilde doen." Lisanne volgde, na de middelbare school, de driejarige opleiding voor kapper en schoonheids specialiste aan het Nova College in Haarlem, maar liet het kappersge deelte al gauw varen. Haar hart lag en ligt nog steeds bij het mooi maken en verwennen van mensen als het gaat om huidverzorging, massage en make-up. Inmiddels werkt Lisanne twee jaar zelfstandig als schoon heidsspecialiste: ,,A1 tijdens mijn opleiding had ik de opbouw van de ide ale schoonheidsbehandeling in mijn hoofd, zoals ik die later wilde gaan uitvoeren. Zo neem ik bijvoorbeeld in de behandeling van anderhalf uur ruimschoots de tijd voor een massage, tot grote tevredenheid van veel klanten! Hiermee wordt de doorbloeding gestimuleerd, vocht en afval stoffen worden afgevoerd en bovendien is het heerlijk ontspannend. Verder bestaat een schoonheidsbehandeling van anderhalf uur uit een grondige dieptereiniging met waterdamp, gevolgd door een scrub en het verwijderen van oneffenheden. Dan volgt epileren en veiven van wim pers en/of wenkbrauwen. Vervolgens die heerlijke lange massage van twintig minuten, daarna een masker, een dag- en nacht verzorgende crème en eventueel ter afsluiting een lichte make-up. En dat allemaal voor maar 49,50! Ook de andere behandelingen zijn zeer betaalbaar, want naast vakkundigheid en kwaliteit staat dit bij Lisanne hoog in het vaandel. Voor jongeren met huidproblemen, bijvoorbeeld acne, biedt Lisanne speciale reinigingsbehandelingen, die trouwens ook een preven tieve werking hebben. Bij een schoonheidsbehandeling werkt Lisanne met huidverzorgingsproducten van het merk Secrets, onderdeel van LOOkX. Lisanne: ,,De natuurlijke producten van Secrets (niet getest op dieren) zijn van een zeer goede prijs/kwaliteitverhouding en zijn prettig om mee te werken. LOOkX is continu bezig met vernieuwing van haar producten en geeft daarvoor regelmatig gerichte producttrainingen. Bijkomend voordeel hierbij is, dat LOOkX in Heiloo is gevestigd. Voor make-up werk ik met producten van Golden Rose en ook hiervoor geldt een uitstekende prijs/kwaliteitverhouding." Op woensdag, donderdag en op afspraak is Lisanne werkzaam in de nagelsalon, gevestigd in Hairstudio Digna, Kennemerstraat 211. Hier kan men terecht voor een uitgebreide manicurebehandeling, ook heerlijk en verzorgend bij droge handen, bijvoorbeeld ontstaan door invloeden van het winterse weer. Op het gebied van nagelverzorging is er naast kunst nagels nu ook de mogelijkheid van gelnagels, waarbij een verstevigde onderlaag over de eigen nagel wordt aangebracht. De finishing touch is mogelijk in verschillende lengten en stijlen, zoals French, glitter en/of in diverse kleuren. Lisanne werkt zowel in de schoonheidssalon als in de nagelsalon op afspraak. HEILOO - De maandelijk se natuurwandeling in het Heilooër bos, georganiseerd door het IVN, Vereniging voor Natuur- en Milieueducatie, gaat op zondag 16 januari niet alleen over de natuurwaarden van het bos, maar ook over de cultuur-historische achtergron den ervan. Het Heilooër bos zoals wij het nu kennen heeft zijn vorm pas in de loop van de 18de eeuw gekregen, als onderdeel van het Landgoed Nijenburg. Diverse sporen van de manieren waarop men dat heeft gedaan zijn nu nog steeds zichtbaar, onder andere in bouwwerken, beel den, lanen en beplantingen. In het beheer door de huidige eigenaar van het landgoed, de Vereniging Natuurmonumenten, wordt gepro- HEILOO - Maandag 17 janu ari zal in opdracht van Natuurmonumenten begon nen worden met de herstel werkzaamheden op Landgoed Nijenburg. Gedurende circa twee maanden zullen bomen worden gerooid en kleinere bosjes worden wegge haald op diverse plekken rondom de Kattenberg en in het Engelse Werk. Ook zal de Kattenberg een stevige opknapbeurt ondergaan. Om ongelukken te voorkomen en veilig te kunnen werken zul- beerd zowel natuurlijke processen te stimuleren, ten behoeve van een gevarieerde flora en fauna, als de cultuur-historisch interessante ken merken van het landgoed te behou den of zelfs te herstellen. Enkele jaren geleden is het landhuis en de onmiddellijke omgeving overgedra gen aan de Vereniging Hendriek de Keyser; dat wordt nu gerestaureerd. Zoals gebruikelijk begint de wande ling om 10.00 uur bij de Kattenberg aan de Kennemerstraatweg. Al naar de weersomstandigheden op dat moment doet men er goed aan warme en/of waterdichte kle ding en schoeisel aan te trekken. Een donatie (richtlijn twee euro) wordt op prijs gesteld. Voor nade re inlichtingen kunt u mailen naar IVN-Heiloo@hccnet.nl of bellen: 072-5325110. Opgave vooraf is niet nodig. len in deze periode delen van het gebied tijdelijk worden afgesloten. Natuurmonumenten voert dit her stel uit om het cultuurhistorische karakter van dit Rijksmonument te versterken. In het najaar van 2011 zullen de werkzaamheden worden afgerond door de aanplant van honderden bomen en duizenden heesters in datzelfde gebied. Deze werk zaamheden zijn de laatste van het Herstelplan Nijenburg waarmee de cultuurhistorie op het landgoed weer volop te beleven is! Meer informatie: www.nm.nl/nijenburg. Vermist Zwarte poes, wit snoetje, witte bef door lopend naar geheel witte rechter voorpoot, linker voorpoot en achterpoten witte sokjes, gechipt, 2 jr, Govie, Oosterzijweg/Lage Laan Heiloo. Yorkshire terrier, zwart grijs bruin, rode halsband, 9 maanden, Mansie, Delving Akersloot. Cyperse poes, witte kin met beige vlek er in, voor- en onderkant wit, gevlekte poten, droeg een kap, gechipt, 11 jr, Boelie, Molenweg Limmen. Lapjespoes, zwart met rode en witte vlekken, 18 jr, Moppie, De Waard Heiloo. Gevonden Grote cyperse kat, witte kop, bef, buik en poten, Haesackerlaan Heiloo. Effen donkergrijze ongec. kater, witte bef en poten, zwarte streep over de rug, Bosvaren Heiloo. Donkercyperse kat, vrij jong, Rinnegommerlaan Zeeweg, Egmond a/d Hoef. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. HEILOO - De Hersenstichting Nederland houdt voor de vijf tiende keer de jaarlijkse collecte, van maandag 31 januari tot en met zaterdag 5 februari. U kunt helpen door u op te geven als col lectant. Als collecteren u niet ligt: er is ook behoefte aan mensen die bussen van collectanten wil len inzamelen. Voor informatie: regio-coördinator Ben Heijnk in Heerhugowaard, tel. 072-5743957. U hoort dan wie in uw omgeving de collecte coördineert. HEILOO - Vrijdag 14 januari aanstaande houdt D66 Heiloo haar Nieuwjaarsborrel vanaf 17.30 uur bij café Wildschut aan de Stationsstraat. Ook aanwezig zullen zijn Frans Klut en Fred Holthuis, D66 kandidaten voor de Statenverkiezingen. Zij kun nen eventuele vragen over het verkiezingsprogramma, afgelopen zaterdag vastgesteld, en andere provinciale zaken beantwoorden. Er zal voldoende gelegenheid zijn om D66 kandidaten voor de Statenverkiezingen en bestuurs leden van D66 Heiloo onder het genot van een drankje te spreken. HEILOO - Op donderdag 13 janu ari houdt de CDA-fraetie een info- uur. Wanneer u een onderwerp met de fractieleden wilt bespre ken, graag van te voren een bericht aan: Henk van der Werf, tel. 072- 5335150. E-mail naar werf.hlo.34@planet.nl. Aanvang om 19.30 uur in het gemeentehuis (oude ingang). HEILOO - Ook in 2011 houdt EHK weer de bekende open drive's! Men start op maandag 17 janu ari. U bent allen, met of zonder partner, welkom in het Open Huis. Bent u een regelmatige bezoeker en u kunt een keer niet, meld dit dan even bij één van de onderstaande bestuursleden. De zaal is open vanaf 19.00 uur, start is om 19.30 uur tot 23.00 uur. Inlichtingen bij mevrouw G. Verhage, tel. 072-5123271 of bij mevrouw R. van Toom, tel. 072- 5336038. Gedurende circa twee maanden zullen bomen worden gerooid en kleinere bosjes worden weggehaald op diverse plekken rondom de Kattenberg en in het Engelse Werk. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 5