Nu aanmelden voor de expositie Limmen Creatief en Artistiek I It giet oan oftewel, het gaat door! AA Deijle Veldt Accountants NIEUWS UIT DE REGIO De expositie vindt plaats op 12 en 13 maart Ook genoeg van die torenhoge facturen van de grote accountantskantoren? Uw jaarrekeningen, advisering en fiscale aangiften helder en in prettige handen? Bij Deijle Veldt werken professionals die uw bedrijf door en door kennen. Door regelmatig contact en hun persoonlijke benadering bent goed op de hoogte van uw financiële situatie. Zo kunt u de juiste beslissingen nemen. Vraag nu offerte aan of kom langs voor een vrijblijvend gesprek ke uw Persoonlijk en laagdrempelig voor het midden- en kleinbedrijf Ook voor artsen en specialisten (maatschappen) Ook voor artsen en specialisten (maatschappen) naar Vogeltje, geschilderd door Willy Min. Aangeleverde foto LIMMEN - Het duurt nog even, maar u kunt zich nu al aan melden voor deelname aan de expositie Limmen Creatief en Artistiek. Deze door Limmen Cultuur geor ganiseerde expositie vindt plaats op zaterdag 12 en zondag 13 maart in de sfeervolle boerderij Vredeburg, Dusseldorperweg 64 in Limmen. De tentoonstelling is beide dagen te bezichtigen van 11.00 tot 17.00 uur. De toegang voor het publiek is gratis. Deze zeer gevarieerde 'kunstmarkt' geeft u een kijkje in de artistieke wereld van hobbyisten en kunstenaars uit Limmen en wijde omgeving. Dit jaar is de benedenverdieping omgetoverd tot een ruimte met geheel nieuwe exposanten. Zo is er onder andere een fototeam aan wezig en kimt u met uw kinderen of familie een prachtige fotosessie laten maken, en op de zondag zal er live muziek aanwezig zijn. Bent u creatief en vindt u het leuk om uw werk te exposeren, dan is dit de gelegenheid hiervoor. De kosten voor deelname aan de expositie zijn dit jaar 25,- Voor inlichtingen over deelname of voor aanmelding kunt u tot 15 februari mailen. Graag foto's van uw werk bij voegen. Het e-mailadres is: willy- min@hotmail.com of a.wopereis® quicknet.nl. U kimt ook bellen met mevrouw W. Calf, tel. 072-5333612. Jaarrekeningen Fiscale aangiften Administratieve dienstverlening Fiscale- en bedrijfseconomische adviezen Bedrijfswaardering en overnamebegeleiding REGISTER BELASTING ADVISEURS I AA-ACC0UNTANT UW Middelweg 68, 1911 EH Uitgeest Telefoon 0251 - 320 848 Telefax 0251 - 321 558 Website www.deijle-veldt.nl E-mail info@deijle-veldt.nl Bedrijfswaardering en overnamebegeleiding AA-ACCOUNTANT E-mail info@deijle-ve eest >848 I 558 dt.nl dt.nl Het beloven dit jaar succesvolle Bloemendagen te worden. Foto: aangeleverd LIMMEN - Donderdagavond 27 januari bezochten ruim 65 belangstellenden de discus sie en informatie avond over de aankomende Bloemendagen van Limmen. Er was een kleine spanning voelbaar want waren er wel 25 aanmeldingen binnen gekomen? Dit aantal was nodig om de Bloemendagen in dezelf de vorm te houden en niet te centreren. Voorzitter Cees van den Berg pre senteerde de avond en op pimt 1 van de agenda stond het doorgaan van de Bloemendagen. Op zater dag 22 januari waren er 23 aan meldingen binnen gekomen maar er werd nog gewacht op enkele ploegen die wel hadden toegezegd maar zich nog niet ingeschreven hadden. Tussen 22 januari en 27 januari is er contact gezocht met deze ploegen en zo werd het aan meldingsaantal gehaald! Op deze avond kwamen er zelfs nog meer aanmeldingen binnen. It giet oan, oftewel, het gaat door. Met deze woorden deelde de voorzitter van de Stichting Bloemendagen mee dat de Bloemendagen in zijn oude vorm doorgaan. Hierdoor worden de Bloemendagen gehouden zoals elk jaar. Ditmaal wel met veel meer volwassen mozaïeken, onder ande re gemaakt door 'oud' prikploegen die weer mee willen werken aan dit unieke evenement. Iedereen van de Stichting Bloemendagen Limmen is verheugd dat er zoveel voorinschrijvingen zijn en dat via de mail zulke posi tieve reacties binnenkwamen. Het beloven dit jaar zeer succesvolle Bloemendagen te worden met een groot aantal mozaïeken. Niet alleen de makei's maar ook de bezoekers gaan een mooie week tegemoet. De Bloemendagen Limmen worden dit jaar gehouden van zaterdag 30 april tot en met donderdag 5 mei. Bezoek ook de website: www.bloemenda- genlimmen.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 19