Maak nu gratis kennis met Dorssports Job Beintema en Lisanne de Witte goed in vorm Dansdemo HOS in de Enterij Limmen Foresters twee jaar door met Fabers en Meijerse Wall of Fame bij Double Stars Heiloo 't Vennewater badminton sluit goed seizoen af SPORT 25 INGEZONDEN MEDEDELING Wintercompetitie DVW UITKIJKPOST 2 FEBRUARI 2011 HEILOO - Voor veel mensen is de drempel om te beginnen met spor ten voor een betere gezondheid hoog. 'Morgen begin ik' is een veelge hoorde uitspraak. Maar morgen is er wel weer een reden om uit te stellen. Redenen genoeg. Dorssports Heiloo heeft ook redenen genoeg, maar dan wel om eenieder vandaag nog te helpen beginnen met een gezonde levens stijl. Dorssports doet er alles aan om het sporten voor zowel de ervaren als onervaren sporters gemakkelijk te maken. Voor iedereen die al langere tijd weinig aan sport gedaan heeft, zijn de uitgebreide persoonlijke begeleiding door gediplomeerde instructeurs en fysiotherapeuten en de 100% tevreden heidsgarantie zeer aantrekkelijk. Voor de ervaren sporters zijn de vele les uren, het volledig klimaatbeheerste pand en het gratis gebruik van de tril plaat, kinderopvang en de sauna veelzeggend. Daarnaast maken de nieuwe lidmaatschappen waarbij al vanaf E 30,- onbeperkt gesport kan worden de drempel ook een stuk lager. Studenten sporten al vanaf 25,- onbeperkt! Twee weken gratis kennismaken In februari kimnen geïnteresseerden in sport en ontspanning twee weken lang gratis kennismaken. Enige voorwaarde: neem de flyer uit deze krant mee tijdens je eerste bezoek bij Dorssports. Haal de flyer bij Dorssports, Sporthuis Helling en Kroone Liefting of te downloaden op www.dorssports.nl. Of kom langs voor een persoonlijke kennismaking: De Dors 5-7 in Heiloo naast tennishal de Dors. ATLETIEK HEILOO - Job Beintema en Lisanne de Witte van atletiek vereniging Trias laten een week voor de Nederlandse Kampioenschappen zien dat ze goed in vorm zijn. De AV Trias atleten waren afge lopen zaterdag uitermate succes vol en pakten beiden de overwin ning. De eerstejaars B-junior Job Beintema liep in de atletiektempel van Nederland zelfs naar twee per soonlijk records. In de serie liep Beintema op de zestig meter hor den naar 8.47 seconden. In de fmale was hij zelfs tweehonderste sneller en pakte daarmee de overwinning. Beintema behoort volgende week tot een van de favorieten voor het goud. Lisanne de Witte, de huidige Nederlandse junioren kampioene, verpulverde haar persoonlijk record op de 400 meter door voor de eer ste maal onder de 56 seconden te duiken (indoor). Op de zestig meter sprint was ze ook succesvol door haar persoonlijk record te verpul veren met zeven honderste. Haar record beste tijd staat nu op 8.00 seconden. B-junior Thom Slot liet bij het verspringen maar één geldige poging noteren van 6.14 meter, vijf centimeter onder zijn persoonlijk record. Laura de Witte liep een per soonlijk record bij de B-junioren op de 400 meter het talent van Trias liep naar een tijd van 60,13 secon den. Laura zal volgende week in actie komen op de 60 meter sprint en de 400 meter. Bastiaan Bouman (jongens B) liep in Apeldoorn op de 800 meter naar een mooie tijd van 2.06,63. Andere Trias talenten die volgende week aan de start ver schijnen zijn Lenneke Beeldman en Lenneke Stam. Beide zullen bij de meisjes A aan de start staan op de 400 meter. Marcel Faber en John Meijerse gaan door als trainer/coaches van de Foresters heren selectie. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Marcel Faber en John Meijerse gaan door als trainer/ coaches van de Foresters heren selectie. Hoewel laat bezegeld was er altijd al de intentie om door te gaan met elkaar. De manier waarop het eerste vorig jaar kampioen is geworden en de manier waarop deze jonge groep zich thans ontwikkeld in de tweede klasse alsmede de wisselwerking met het reserve team wat meedingt om het kampioenschap reserve tweede klasse heeft Foresters doen besluiten een tweejarig verband aan te gaan met zowel Marcel als John. Niet kijkend naar de huidige te lage plek van Foresters 1 zien zowel Foresters als Marcel en John voldoende mogelijkheden en poten tie om met elkaar door te gaan. De huidige vorderingen van de selectie, de komende samenwerking met AZ, de groeiende aanwas van kwalita tief zeer goede jeugdspelers en het mogelijk terugkeren van spelers die bij de verschillende bvo's thans hun opleiding genieten betekent dat er mooie dingen staan te gebeuren aan de Vennewatersweg in Heiloo. turnen/dans LIMMEN - Afgelopen zondag heeft TIOS haar jaarlijkse dans demo gehouden in de Enterij. De vaders en moeders, opa's en oma's, broertjes en zusjes waren in grote getalen naar de Enterij gekomen voor deze demo. In totaal werd er door negen groepen een dans uitge voerd. Het spits werd afgebeten door groep 3/4 onder leiding van Samantha Out met een dans in vier stijlen te weten ballet, hip hop, Afrikaans en stijldansen. Daarna was het de beurt aan groep 5/6 onder leiding van Claudia van Galen en zij deden een dans op Chase Djumbo. Ondanks dat ze maar met zijn zessen waren, lieten ze een prima dans zien. Hierna was groep eerste en tweede klas aan de beurt onder leiding van Vlasta Bakker. Deze groep met twintig leden dans ten op het nummer Money Honey van Lady Gaga. Het zag er strak en spetterend uit. Hierna waren de allerkleinsten aan de beurt, de kleuters. Dit clubje van zes meisjes lieten een dans zien op het nummer Fiesta Djumbo wat zij met heel veel toewijding uitvoerden en ze zagen er prachtig uit! Daarna was het de beurt aan de breakdaneegroep onder leiding van Falko de Graaf. Breakdance is de nieuwste tak van sport bij TIOS. Bij breakdance heb je de mogelijkheid om je eigen cre ativiteit te uiten. Dit was ook duide lijk te zien want na de gezamenlijke dans werd tijdens de 'battle' door iedere danser nog een freestyle gedaan. Dit zag er te gek uit, wat ook door het publiek werd gewaar deerd door een groot applaus. Groep 7/8 onder leiding van Claudia dansten hierna een mix. Vorig jaar waren dit twee groepen wat nu een grote gezellige groep is geworden. Ze dansten op een mix waar de nummers van Kehs, Mohombi een Inna verwerkt zijn. Hierna was het de beurt aan de derde klas en hoger van de middelbare school onder lei ding van Vlasta. Zij dansten op het nummer Rock that body van Black eyed peace. Dit nummer was geen gemakkelijke street dance chore ografie. Echter de meiden hebben deze dans met heel veel plezier en goed resultaat gedanst. Aan het einde van de voorstelling kwamen alle groepen nog eenmaal op de vloer en werd er gezamenlijk een einddans gedanst. Einddans van de jazzleden van TIOS. Aangeleverde foto HONKBAL HEILOO - Jarenlang is er bij Double Stars gediscussieerd over het eren van haar leden, die uitzonderlijk veel voor de club hebben betekend. Het nieuwe bestuur onder voorzit terschap van Gert-Paul van der Horst heeft begin december 2010 de knoop doorgehakt en een heuse Wall of Fame laten installeren op een prominente muur in het eigen clubgebouw The Grand Slam. Binnen een maand hingen er de portretten met onderschrift van de club iconen: Annelies Peters (wed strijdsecretaris voor het leven), HEILOO - Onder superomstan digheden is op zondag 30 januari, de derde wedstrijd van de winter competitie gevist. Er werd gevist in het Noordhollandskanaal tus sen Oost-Graftdijk en Spijkerboor aan de Noordzijde. Opvallend was dat bijna elke visser naast zijn feeder ook de vaste stok had klaar gezet. De omstandigheden waren zoals je het wenst in de winter, lekker fris, windje in de mg en het water als een biljartla ken. Ideale omstandigheden voor de technische vissers onder ons. Je zag iedereen uiterst gecon centreerd vissen, over het hel parcours werd vis gevangen. Bij het wegen bleek dat Cor Martens het B-vak en de wedstrijd van daag had gewonnen met acht stuks en 3.300 gram, de tweede plaats was voor Nico Schouws, die zijn staartnummer niet wist te verzilveren en derde werd Nico Out. In vak A ging de winst naar Teun Kanon met 7 en 3.000 gram, tweede werd Gert Kraay en derde zijn zoon Michiel. De wedstrijd commissie kijkt terug op een gezellige ochtend, sterk vissende deelnemers, redelijk vis en pracht weersomstandigheden. Kees Roest (voor altijd bij ons) en Milo Berlijn (voorzitter 2004 tot en met 2010). Het is de bedoeling, dat in de loop van 2011 er telkens wat 'helden' bijkomen op The Wall of Fame. Dat zullen vooral de al jarenlang hardwerkende vrijwilli gers worden, die nu nog steeds met tomeloze inzet bij Double Stars aan de slag zijn. Tijdens de afgelopen jaarlijkse Mosselavond op zaterdag avond 30 januari, die lekker druk bezet was, werd het totaal aantal portretten op The Wall of Fame ver dubbeld tot zes. Het bestuur had in onderling overleg weer drie good oldies uitgekozen, die naast him grote waarde voor Double Stars ook uitstekend bij een vereeuwiging op de traditionele mosselavond pasten. Zo werden met een spontane toe spraak van de voorzitter en onder eerbiedig applaus in The Wall of Fame op genomen Joep Oudejans (de elubfather met alziend timmer mansoog), Marian van Vuure (de duizendpoot van alle markten thuis) en Gerard Peters (materiaal clubman in hart en nieren). Gerard Peters en Marian van Vuure. Aangeleverde foto BADMINTON HEILOO - De laatste wedstrij den zijn gespeeld, 't Vennewater badminton kan terugkijken op een succesvol seizoen. Vier van de zeven senioren team wisten kampioen te worden. De ove rige teams hebben zich gehand haafd. Met het kampioenschap reeds op zak speelde 't Vennewater 1 zondag tegen Slotermeer uit Amsterdam. Het team verloor 3-5 van de Amsterdammers. Wethouder Hero Veger was aanwezig om het team na de wedstrijd te huldigen. Team 1 heeft goed gepresteerd in de 3e divisie landelijk en zal volgend jaar tweede divisie gaan spelen. Team 6 kon zich begin januari met nog drie wedstrijden te gaan al kampi oen noemen. Met overmacht werd het team eerste in de derde klasse district. Komend seizoen zullen zij tweede klasse district gaan spelen. Voor team 4 was de laatste wed strijd nog spannend. Zij moesten zaterdagavond in Almere één punt binnenhalen om zich kampioen in de eerste klasse district te mogen noemen. Met het winnen van de damesdubbel werd het kampioen schap veilig gesteld. Het team zal volgend seizoen uitkomen in de hoofdklasse. Het heren team moest in de laatste wedstrijd zes van de acht punten binnen halen om kam pioen te worden. Het team pres teerde goed onder druk en won met 8-0 van de Vliegende Shuttle. Zij promoveren van de derde naar de tweede klasse. Met veel plezier en succes hebben de teams dit seizoen gespeeld. De resultaten zijn zondag gevierd in de badmintonhal.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 25