Heiloocontact s Inloopavond bedrijventerrein Oosterzij Geen verlof buiten de schoolvakanties Meer informatie? Bel! nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Burgerzaken Bouwen en wonen 16 FEBRUARI 2011 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur panelen hangen wij de plannen op. Tevens informeren wij u over de procedures en de planning. Tijdens deze avond is er gelegenheid om vragen te stellen aan zowel de gemeente Heiloo als aan ontwikkelaar Industrieterrein Oosterzij cv. De gemeenteraad heeft op 7 februari ingestemd met het stedenbouwkundig plan voor herontwikkeling van bedrij venterrein Oosterzij. In dit plan is te zien waar de bebou wing komt te staan en wat voor type bebouwing er komt. Op donderdag 24 februari is er een inloopavond voor omwonenden en geïnteresseerden. Uitnodiging omwonenden en geïnteresseerden Wilt u meer weten over het stedenbouwkundig plan en de voortgang van de herontwikkeling op bedrijventerrein Oosterzij? Dan bent u van harte welkom op donderdag 24 februari tussen 19:00 en 21:00 uur in de centrale hal van het gemeentehuis aan het Raadhuisplein 1 te Heiloo. Tijdens de inloopavond laten wij u het stedenbouwkundig plan zien. Op Herontwikkeling bedrijventerrein Oosterzij In april 2007 heeft het college van burgemeester en wet houders ingestemd met de notitie van adviesbureau Bügel Hajema en het Stedenbouwkundig Programma van Eisen (SPvE) voor herontwikkeling van het bedrijventerrein Oosterzij. In juni 2008 hebben wij een samenwerkings overeenkomst gesloten met ontwikkelaar Industrieterrein Oosterzij cv. Eén van de eerste stappen van onze samen werking was het maken van een stedenbouwkundig plan. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met A. Kraakman-Leeuwenkamp van de afdeling Projecten, telefoonnummer 072 535 66 66 of e-mail info@heiloo.nl Ouders mogen hun kinderen niet thuis houden buiten de school vakanties. Wanneer de directeur of de ouders zich niet houden aan de leerplichtwet is dit strafbaar. Als ouders zonder toestemming toch met hun kinderen op vakantie gaan, is de schooldirecteur verplicht om dit door te geven aan de leerplichtambtenaar van de gemeente Heiloo. De melding leidt tot een waarschuwing en eventueel een proces-verbaal. De schooldirecteur kan eenmaal per schooljaar, voor ten hoogste tien schooldagen, toestemming geven voor extra vakantie. Als de directeur eenmaal vakantieverlof heeft toegekend, dan vervalt automatisch het recht op een tweede aanvraag voor vakantieverlof. De extra verlof dagen mogen niet in de eerste twee weken van het schooljaar vallen. Vakantieverlof voor meer dan tien dagen wordt niet toegestaan. Ouders moeten een aanvraag voor verlof buiten de schoolvakanties zes tot acht weken van tevoren indienen bij de directeur. Het formulier voor een verlofaanvraag kunt u bij de directeur van de school krijgen. Raadpleeg voor de termijnen van de aanvraag de schoolgids van uw school Uitzondering Er is één uitzondering aangegeven in de leerplichtwet. Alleen wanneer het door de specifieke aard van beroep van één van de ouders niet mogelijk is om tijdens de schoolvakanties een gezinsvakantie van twee weken te hebben. Bij de aanvraag moet een werkgeversverklaring worden gevoegd, waaruit de specifieke aard van beroep blijkt. Er wordt geen verlof toege kend vanwege organisatorische problemen in een bedrijf van een ouder. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Krol, leerplichtambtenaar, telefoonnummer 072 535 66 83. Ontvangen aanvragen om omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. Curtiuslaan 12, zaaknr. 11 1407 vergroten woning ontvangstdatum: 7 februari 2011 Het Maalwater 9 c, zaaknr. 11 1408 slopen woning ontvangstdatum: 7 februari 2011 Stationsweg 33, zaaknr. 11 1299 vergroten garage ontvangstdatum: 31 januari 2011 Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen verleend. Bosvaren 18, zaaknr. 11 884 vergroten woning (voorportaal) verzending: 10 februari 2011 Oosterzijweg 10, zaaknr. 10 15562 aanleggen uitweg (looppad naar De Sonneveld) verzending: 10 februari 2011 Rector Frederiklaan 22, zaaknr. 10 15773 vergroten woning (afwijken bestemmingsplan) verzending: 10 februari 2011 Rector Frederiklaan 22, zaaknr. 11 1103 gedeeltelijk slopen woning verzending: 10 februari 2011 Stationsweg 33, zaaknr. 11 1299 vergroten garage verzending: 10 februari 2011 Bezwaar Als u het niet eens bent met een besluit waartegen bezwaar kan wor den aangetekend, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1 1850 AA Heiloo. De datum van verzen ding vindt u onder de omschrijving van het plan. Beroep Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlo pige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de recht bank te Alkmaar, Postbus 2511800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Verlengen beslistermijn Burgemeester en wethouders hebben besloten de beslistermijn te verlengen voor de volgende aanvraag om een omgevingvergunning. Kennemerstraatweg 294, zaaknr. 10 15775 bouwen woning De oorspronkelijke beslisdatum van 21 februari 2011 is verlengd met zes weken naar 4 april. Burgerlijke stand tot en met 11 februari Geboren Bob Leitner z.v. D. Leitner en C. van Weelderen Elders geboren Krisztian Farago z.v. S. Farago en E.M. Bes Luke C. Bakker z.v. N. Bakkeren S.P. Post Wies Kalwij d.v. J. Kalwij en P.M. Dekker Collin van der Velden z.v. J. van der Velden en A.J. Visser Jessie Dorhout d.v. N.A.J. Dorhout en F. Lind Huwelijksaangiften aangiften gereg. partnerschap W. Lammerts en K.M.J. Baart E.N.W. Hoogland en E.A.S. Rommel Overleden E.G. Zijlstra M.J. Pronk G.M. Rozing wv van der Maat Elders overleden H.M. Vermeulen ev Geelhoed L. de Moes wv Hoogland M.M. van Dijk De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 14