Groots Lifestyle event bij Rozing Wonen Dromen Waardebon II Corso van Beautysalon Jeanet Beeldhouwen in speksteen voor kinderen H E I L O O Zondagmiddagcafé Dialezing Turkije Veilig PC gebruik Zin in opruimen Ketting maken Beeldhouwen Internet en e-mail Workshop Stijl Advies Leuke middagtocht Partnerverlies VVD Heiloo zet Ton Steenaert in the spotlight UIT K IJ KPOST 23 FEBRUARI 2011 HEILOO - Dankzij het enorme succes en de vele positieve reacties van vorig jaar hebben elf Heilooër ondernemers de handen wederom ineen geslagen voor de tweede editie van Lifestyle Heiloo, dat plaatsvindt op dinsdagavond 15 maart en woensdagavond 16 maart bij Rozing Wonen Dromen, Westeiweg 261 in Heiloo. Alle zintuigen worden tussen 19.00 en 22.00 uur geprikkeld door wat Heiloo op het gebied van Personal Lifestyle heeft te bieden! Vanaf 2 maart kan men zich gratis inschrijven voor dins dag- of woensdagavond. Reservering is via de website www.lifestyleheiloo. nl. In de Uitkijkpost van 2 maart is bovendien een uitnodiging ingesloten, waarop vermeld staat hoe en waar men kan reserveren. Tijdig reageren wordt aangeraden, gezien het doorslaande succes van vorig jaar! Beide avonden kan men in de sfeervolle, gastvrije ambiance van Rozing Wonen Dromen een brede verscheidenheid beleven aan de nieuwste trends voor wonen, tuininrichting, beeldende kimst, persoonlijke huid- en haarverzor- ging, fashion en lingerie, horloges en sieraden, brilmode, beeld en geluid, eten en drinken en de nieuwste automodellen van Renault Drogtrop Heiloo. Lifestyle Heiloo wordt muzikaal omlijst door 'easy listening' livemuziek van de band Delirious. Ook de kimst is vertegenwoordigd met schilderijen van Kitty Meijering en sculpturen van kunstenaarsduo Sylvia en Jos van Onna. Per avond worden drie modeshows gehouden, die schitterende combinaties van personal styling tonen, verzorgd door Johan Alleman Mode, Isabeau Bodyfashion en Lars Brillen, met de finishing touch door kap- en schoon heidssalon NR 78 en Peek Juwelier. Voor persoonlijk advies en tips over interieurstyling en tuininrichting staan Rozing Wonen Dromen en Jack Zoon Tuincreaties voor u klaar. De nieuwste snuljes in hightech beeld en geluid worden gepresenteerd door Radio Bakker. En last but not least: culi nair genot uit de keuken van Brasserie in 't Groen en een proeverij verzorgd door de Ontdekking maken het Heilooër lifestyle event compleet! HEILOO - Het is 14 februari geweest maar bij Beautysalon Jeanet was er toch nog even aandacht voor deze romantische dag. Er werd namelijk een waardebon van Beautysalon Jeanet uitgedeeld bij Restaurant II Corso. In samenwerking met het restaurant zijn er aan de bezoekers die op 14 febru ari kwamen eten, een leuke, liefdevolle waardebon uitgereikt ter promotie van Beautysalon Jeanet. Een idee van de eigenaresse van de salon om haar bedrijf eens op een andere manier op de kaart te zetten. Zij vond restaurant II Corso bereid om de pakketjes uit te delen. Het is met heel veel enthousias me ontvangen dus wie weet gaat het nog eens plaatstvinden. Houd gewoon deze krant en de website in de gaten, want u kimt misschien de volgende keer verrast worden met een waardebon van Beautysalon Jeanet! De salon is gevestigd aan de Spindel 6 in Heiloo, www.beautysalon-jeanet.nl. HEILOO - De WD afdeling Heiloo heeft in het kader van de WD taartenactie de heer Ton Steenaert in het zonnetje gezet. Ton Steenaert is inmiddels enige tijd gepensioneerd. Niettemin zet hij zich al vele jaren met veel energie in voor daklozen, ouderen en hulpbehoevenden. Hij werkt drie dagen per week bij de Amsterdamse daklozenopvang, zamelt actief kleding en boeken in, is voorzitter van de Stichting Vrijwillige Palliatieve Terminale Thuiszorg in Heiloo en bestuurslid van de PIUS X-ouderenorganisatie. Voor de WD is hij daarmee iemand die zich grootmoedig inzet voor de maat schappij en daarbij sociale gerechtigheid en verantwoordelijkheid in het hart heeft. Namens de WD feliciteert Arjen Vroegop de taartwinnaar Ton Steenaert. Aangeleverde foto HEILOO - Het wordt weer tijd voor een speksteenworkshop in de Hofdijk in de lokalen van de Hobbyfarm voor de kinde ren vanaf 7 jaar uit Heiloo en omstreken! In de voorgaande workshops zijn de kinderen zo enthousi ast bezig geweest met een eigen beeldje uit een brok speksteen te maken, dat Antoinette, Truda en Trudy de beitels, gutsen en ste nen al klaar hebben liggen om een nieuwe workshops te gaan geven. Speksteen is een steensoort waar je heel makkelijk in kunt raspen en vijlen. Soms is het nodig om zelfs een beetje weg te hakken. Je haalt steeds stukjes steen eraf tot dat er een mooie vorm overblijft. Op deze manier kun je er zelf een figuurtje uit maken. Daarna kun je het door middel van schuren heel glad krijgen. Je zult versteld staan wat voor kleuren er in de natuur voorkomen! Er kunnen allerlei figuurtjes en vormen van gemaakt worden. Beeldhouwen is best wel spannend om te doen! Natuurlijk word je geholpen als je even niet meer weet wat je moet doen. Net als alle anderen wordt ook deze workshop weer afgesloten met een echte tentoonstelling van de gemaakte beelden! Een spekstenen beeld van eigen hand, lijkt je dat wat? Reageer dan en geef je op! Bel een van de onderstaande nummers of gebruik het inschrijfformulier, die in het infohoekje in de gang van de Hobbyfarm te vinden is. Vanaf 5 maart zijn het zes zaterdagmid dagen van 16.30 tot 18.00 uur. De Hofdijk, Mariënstein 178 A Heiloo. Voor informatie kan er gebeld worden naar: Antoinette Bontje, tel. 072-5338968, Trudy Keyzer, tel. 072-5337293, Truda Tervoort, 072- 5336717. Speksteen is een steensoort waar je heel makkelijk in kunt ras pen en vijlen. Aangeleverde foto STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Zondag 27 februari van 13.30 tot 16.30 uur is het Zondagmiddagcafé geopend in het Trefpunt om gezel lig samen met anderen te klaver jassen, bridgen, biljarten, enzo voorts. Vanaf heden kan ook het Westfriese gezelschapsspel Keezen gespeeld worden tijdens het Zondagmiddageafë. Komt u alleen? Geen probleem, want de spellei- ding helpt u graag op weg. Leden van de buurtbus kimnen zich voor gratis vervoer via het Trefpunt aanmelden tot en met 24 febru ari. Entree Zondagmiddagcafé: 2,- (voor leden Seivicepas: 1,-). Zondag 27 februari om 14.00 uur (zaal open: 13.30 uur) is er een interessante dialezing door Piet Rosenhart, wereldreiziger. Aan bod komen onder andere Ankara, het bizarre Capadoccië, de kalkter- rassen van Pamukkale en Istanbul met zijn indrukwekkende moskee- en en het Topkapi paleis. De eer der geplande film over Egypte gaat wegens omstandigheden niet door. Woensdag 2 maart om 10.45 uur. U leert hoe u zo veilig mogelijk met e-mail en internet op de computer kunt werken en welke program ma's hiervoor beschikbaar zijn. Kosten: 30,- voor twee lessen van 1,5 uur. Maandag 7 maart van 19.30 tot 21.00 uur geeft professional orga nizer Ineke van Steenoven u han dige tips bij het opruimen en weg doen van uw spullen. Opruimen is iets anders dan op stapels leggen. Afstand doen van zaken vraagt meer dan alleen een vuilniszak. Kosten: 12,50. Dinsdag 8 maart van 9.00 tot 12.00 uur. Tijdens deze workshop leert Will Dekker u geheel naar eigen smaak een ketting maken. U kunt kiezen uit diverse modellen. De kosten zijn 20,- inclusief alle materialen. Woensdag 9 maart tot en met 27 april van 09.30 tot 11.30 uur start de cursus beeldhouwen. U hoeft niets mee te nemen. De docente Trudie Buis zorgt voor alle materialen. Kom lekker beeldhouwen. Vooral als u het nog niet eerder heeft gedaan. Kosten: 45,- voor zes les sen, exclusief steen 2,- per kilo). Woensdag 9 maart van 10.00 tot 12.00 uur start deze Senioiweb cursus in de Sociëteit (Luttik Oudorp 78) in Alkmaar. Opgave bij Seniorweb, Piet Dekker 0612437850. Kosten: 82,- voor 6 lessen. Donderdag 17 maart van 09.30 tot 12.00 uur. Tijdens deze work shop geeft Sandra Bolten u tips over welke belijning in kleding u het beste staat en waar u op kunt letten bij het kiezen van kleding. Tevens ontvangt u een boekwerkje met tips die als geheugensteuntje dient. Kosten: 17,50. Zondag 17 april vertrekken we om 13.00 uur per luxe touring car vanaf Trefpunt Heiloo naar het Museum van de 20-ste eeuw in Hoorn. Nostalgie voor jong en oud. Nooit eerder veranderde er in 100 jaar zoveel. Het is een feest van herkenning! Rollators kunnen mee. Er is ook een opstapmogelijk- heid in Egmond aan Zee (opgave bij reservering). Reserveren voor half maart via de receptie van het Trefpunt. 21,95 inclusief koffie/ gebak en entree. Dinsdag 1 maart van 13.30 tot 15.30 uur wordt er een bijeen komst gehouden in het Trefpunt. Deelnemers delen met elkaar her kenbare gevoelens die het ver lies van een partner met zich mee brengt. U bent welkom, ook als u eens de sfeer wilt komen proeven. Entree inclusief consumptie 5,-. Meer informatie; Karlijn Sengers via welzijnseoaeh@welzijnheiloo. nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 7