Dorssports zoekt ongetrainde personen Albert Bouma op weg naar prolongatie van zijn kampioenstitel rapidschaak VAD MCI wint derby van Foresters MCI Beeball Instuif Double Stars Heiloo Gratis instuif bij TCHU voor de jeugd van Heiloo Zeevogels pakt punt bij SVA SPORT 25 INGEZONDEN MEDEDELING Een continuering van zijn rapidkampioenschap van vorig jaar zit er dik in In het vervolg van de wedstrijd kregen beide teams mogelijkheden UITKIJKPOST 2 MAART 2011 HEILOO - Slank en Fit in twaalf weken? Dorssports zoekt dertig onge trainde personen om te begeleiden naar een gezonde leefstijl! Stelt u zich eens voor, over twaalf weken bent u: vijf tot tien kilo afgevallen en voor eens en altijd die overtollige kilo's kwijt, voelt u zich fitter dan ooit tevoren en is beweging en de juiste voeding een normaal onderdeel van uw leven! Gedurende deze weken werkt u aan uw gezondheid onder deskundige begeleiding van gediplomeerde instructeurs van Dorssports en diëtisten van HealthCoaeh. Eigenaar Marcel Frank vertelt: „Middels deze cursus willen wij aantonen dat regelmatige en juiste training en gezonde voeding bijdraagt aan een gezonde levensstijl met als logisch gevolg een gezond gewicht. Omdat wij hier ervaringsdeskundigen in zijn werken we met onze unieke 'niet goed, geld terug garantie'. Het plan is als volgt; aan de hand van de uit gebreide intake en de eerste meetgegevens wordt er een actieplan samen gesteld die wij tussentijds en aan het eind evalueren. Hierdoor stellen wij de deelnemers in staat op een verantwoorde wijze hun persoonlijke doel te bereiken met activiteiten die bij hen passen. Zo kunnen alle deelnemers gedurende de cursus van alle activiteiten en faciliteiten gebruik maken, maar wij adviseren hen daar uiteraard in! Daarnaast wordt er intensief samenge werkt met de diëtisten van HealthCoaeh. Zij ondersteunen de deelnemers met het geven van persoonlijke voedingsadviezen en workshops. Eveneens bestaat de mogelijkheid om het afslanken een extra 'boost' te geven met het eiwitdieet." Meedoen? Geeft u zich dan op vóór 10 maart via tel. 0228-724628 of info@healthcoach.nl, www.dorssports.nl. SCHAKEN LIMMEN - Op dinsdag 22 febru ari speelden de leden van Oppositie de tweede ronde van het rapidschaaktoernooi. Een heel speciale discipline, waar bij een speler per partij slechts twintig minuten bedenktijd krijgt. Elke speler nam die avond drie maal achter het bord plaats. Eerder in het jaar waren er ook al drie partijen gespeeld en in april volgen de laatste drie ontmoetingen in de strijd om de rapid-kampioensbeker. In totaal dus negen partijen in drie afleveringen. Na de eerste afleve ring gingen drie schakers met een honderd procent score aan kop: André van de Ark, Albert Bouma en de verrassende Luea Gandossi. Na de drie partijen van de tweede afle vering gaat Albert Bouma alleen aan de leiding, nog steeds met een hon derd procent score: 6 uit 6! Een continuering van zijn rapid kampioenschap van vorig jaar zit er dus dik in. Rapidschaak is welis waar een speciale discipline, maar uit de laatste ranglijst blijkt dat de sterkere spelers in het klassieke schaak toch ook hier de boventoon voeren. Opvallend is n.l. dat de bovenste vijf plaatsen op de tussen tijdse rapid-ranglijst worden ingeno men door de huidige clubkampioen klassiek schaak Simon Smit en vier voormalige clubkampioenen. Of Albert Bouma inderdaad zijn titel zal prolongeren hangt af van de laat ste aflevering waarin hij drie van zijn van naaste belagers zal ontmoe ten in de strijd tegen elkaar en tegen de altijd onverbiddelijke klok. Stand in het rapid kampioen schap 2010-2011 per 22 februari: Albert Bouma 6, Simon Smit 4.5, Kees Jongkind 4.5, Cor van Etten 4.5, Herman Limmen 4.0, Bouke woudstra 4.0. HEILOO - Op zondag 6 maart organiseert honkbal en softbal vereniging Double Stars een gratis Beeball Instuif voor jongens en meisjes van circa 6 tot en met 10 jaar in de sporthal 't Vennewater. Beeball is een eenvou dige actieve manier van honkballen en softballen speciaal voor jonge kin deren. Het wordt gespeeld met zacht veilig materiaal door kleine teams van zes spelers met jongens en meisjes door elkaar. Iedereen krijgt veel te doen bij de verdediging in het veld en bij de aanval aan slag komen alle kinderen vaak en snel aan de beurt. Er wordt op zondag 6 maart eerst een speelse gezamenlijke warming up gedaan, waarna een vlot gemengd onderling wed strijdje volgt. Bij Double Stare zijn momenteel al acht beginnende beeballere in training. De club ziet daar bij de Instuif heel graag wat extra kinderen bij komen, zodat er leuke wedstrijd gespeeld kan worden met veel oudere als publiek. Bij de Instuif zijn twee enthousiaste coaches aanwezig, alsmede een ervaren spelleider. Het begint officieel om 13.00 uur voor de kinderen, maar als men wat eerder komt, valt er een stuk van een echte softbalwed- strijd tussen fanatieke mannen en vrouwen te zien. De Beeball Instuif duurt tot 14.00 uur. Voor informatie en aanmeldingen gelieve men contact op te nemen met Kayleigh (06-51528499) of Floortje (06-42896220). Zie ook www. doublestare.nl. HEILOO - TC Heiloo United organiseert op zaterdag 19 maart van 13.00 tot 16.00 uur een grote en gezellige tenniselinie. Dit jaar is de clinic bedoeld voor jongens en meisjes uit groep 4 tot en met 8 van de basisschool die nog geen lid zijn van een tennisvereniging, maar wel graag willen kennismaken met de tennissport. Ook leerlingen van de middelbare school kunnen zich voor een gratis kennismakingstraining aanmelden. Zij kunnen daarvoor een mailtje sturen naar jeugdcommissie@tcheiloounited.nl onder vermelding van naam, telefoonnummer en leeftijd. Met hen zal een aparte afspraak gemaakt worden. De clinic wordt gegeven door de enthousiaste leraren van de tennisschool. Daarnaast zullen jeugd- en seniorenseleetiespelere onder steuning geven. Deze middag is een uitgelezen kans voor alle jongens en meisjes om op een leuke en sportieve manier kennis te maken met de ten nissport. De clinic is geheel gratis en uiteraard wordt er gezorgd voor de nodige versnaperingen, stuur een e-mail met je naam, leeftijd en groep naar jeugdcommissie@tcheiloounited.nl of ga naar www.tcheilooimited.nl voor het inschrijfformulier. VOETBAL HEILOO - De meiden van de Foresters MCI hebben twee weken lang gedacht dat ze tegen de onverslagen hoofdklas ser VAD MCI uit Utrecht moes ten spelen. De leider van de MCI hield de meiden voor dat de VAD MCI in een jeugdher berg in Schoorl zou logeren en graag een oefenwedstrijd wilde spelen tegen onze MCI. Wat de meiden niet wisten was dat VAD MCI staat voor de vaders van de MCI. Alle vaders waren benaderd om op te komen draven om te spelen tegen him dochters. Niet één van de meisjes heeft ooit doorgehad dat ze tegen hun eigen vader moesten spe len, want coach Peter Hoom heeft twee weken lang aangegeven dat ze tegen een hoofdklasser moesten spelen die ook nog eens onversla gen is. Dus de meiden waren super zenuwachtig en het duurde vrij lang voordat het team van VAD MCI op kwam dagen. In de zenuwach tige warming up kwamen ineens de vaders in Foresteretenue het veld op. In eerste instantie dach ten de meiden nog dit team komt het verkeerde veld op, maar toen herkenden ze him vaders! Na een voorbeeldige start van de vaders met een ruststand van 3-0 leken ze Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - Op 23 februari heeft dames- bridgeclub ais voigt gespeeld: A-iijn: 1. Stark-vd Kiis 65,63; 2. Vaik-Vos 55,73, B-iijn: 1. v.Toornburg - de Vries 58,33; 2. Erkamp-Ciaus 57,64, C-iijn: 1. v.Baarsen- vd Veidt 70,14; 2. v.Noort-Sanches 56,94. Uitslag DVW HEILOO - Vak A: 1. Theo Breed ijk 2.750/3 /30, 2. Toon Colonello 950/1/11, 3. Cor Martens 775/1/8. Vak B: 1. Harrij van Dessel4.075/3/43, 2.Jackde Vries 3-350/3/36, 3. Juan Cabrerra 1.300/1/14. Heilooer Bridge Club Uitslagen donderdagavond competitie. A-lijn: i.fam.A.Huijgen 58,33; 2.Haan- Hurkmans 57,50; 3.Pias-Van Poeijer 55,83. B-lijn: ï.Koenders-Van der Wardt 57,29; 2.fam.B.Kuijper 55,21; 3.fam.P. van Wiechen 54,69. C-lijn: ï.fam.P.van der Wulp 64,58; 2.Deitmers-Hutten 60,42; 3. fam.J.Piet 52,08. D-lijn: i.fam.P.Roozen68,48; 2.Bakker-Koot 58,70; 3.Westerbos-Poldermans 55,43. Dinsdagavond competitie: A-lijn: ï.Brokx-Hendrikse 58,33; 2.Kemper- Koomen 55,73; 3/4 Kramer-Meuleman en Coebergh-Kemmere 53,13. B-lijn: i.fam.A.Brouwer 65,97; 2.fam.J.Graas 61,11; 3.Greijer-Hentzen 56,94. Tot hun grote verbazing stond opeens een team van vaders te wachten op de meiden van De Foresters. Aangeleverde foto VOETBAL EGMOND - Zeevogels heeft een punt weten weg te slepen bij SVA. Er waren momenten dat er meer in zat voor de bezoekers. De thuisclub was in de slotfase een aantal keren dicht bij de overwinning. Dankzij het kunstgrasveld kon er, ondanks wind en regen, gevoetbald worden. De fans van beide teams dachten daar andere over en bleven massaal thuis bij de warme kachel en de radio. Zeevogels nam in de eerste helft, met de wind tegen, een voorsprong. Karei Wijker ver lengde met de punt van zijn schoen een pass van achteruit. De bal in de rechter onderhoek was de SVA doelman te machtig; 0 - 1. Na de warme thee kwam SVA al heel snel op gelijke hoogte. De bal bleef te lang hangen in het zestienmeterge bied. Een rood/witte aanvaller zette er uiteindelijk de schoen tegen aan; 1-1. Even later ging het weer mis voor de Hoevere. Diverse spelers konden de bal alleen naar achteren kwijt. Daardoor werd het probleem alsmaar verlegd met noodlottige gevolgen; 2-1. Extra donkere wol ken leken zich boven de hoofden van de bezoekers op te stapelen. De tegenstander reikte de hand. Uit een vrije trap van Rafi Habib zette een lange SVA verdediger zijn hoofd foutief tegen de bal. Gedragen door de wind sloeg deze achter de kansloze doelman hoog in de touwen; 2 - 2. In het ver volg van de wedstrijd kregen beide teams mogelijkheden. In blessuretijd moest Zeevogels doelman Rick Klijbroek twee red dingen verrichten om één pimt vei lig te stellen. af te steven op een winst naar dub bele cijfers. De vaders hadden er alle vertrouwen in, maar de MCI liet zich niet kennen en begon een groot offensief. Dat zorgde er voor dat de vaders in de verdrukking kwamen en met zijn alle gingen ze in de aanval. En dat resulteerde, door een zwakke verdediging van de vaders, bijna in een gelijke stand. Uiteindelijk gaven de vaders nog even gas bij, waardoor de vaders toch nog wisten te winnen met 6-5. Als kraker wordt er aan het eind van het seizoen een wedstrijd gespeeld tussen de moeders en de dochters met als afsluiting een bar- beque. Volgens betrouwbare bron nen gaan de moeders vier weken van te voren in trainingskamp onder leiding van een Triasatlete, zodat de moeders aan de vaders kimnen laten zien dat zij wel in staat zijn om de MCI te verslaan.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 25