Albert Heijn in winkelcentrum 't Loo in Heiloo is open van maandag tot en met zaterdag van 8.00 tot 21.00 uur. 14 Advertorial Onlangs werd de Albert Heijn in winkelcentrum 't Loo ingrijpend verbouwd tot een eigentijdse en ruime supermarkt. Woensdag 9 maart vond de feestelijke opening plaats. Een grote groep nieuwsgierige klanten had zich al verzameld voor de ingang. Toen om 18.00 uur de deuren werden geopend, stroomden zij meteen naar binnen. De klanten waren onder de indruk. Een greep uit de reacties op de vernieuwde winkel: "Ruim 2.400 euro naar goede doelen Heiloo." "Ik vind zelfscanning een prima systeem." "De dagelijkse én bijzondere boodschappen." "Verzorgd aanbod, ook in de koelingen." "Een praatje maken met buurtgenoten." "Veel leuke reacties van de klanten." l 6 MAART 2011 UITKIJKPOST Feestelijke heropening Albert Heijn t Loo. Ter gelegenheid van de heropening organiseerde de Albert Heijn een speciale actie. Toen de supermarkt nog gesloten was voor de klant mochten drie inwoners uit Heiloo gratis boodschappen doen voor een goed doel. Bij de her opening toonden de winnaars de oogst; drie overvolle winkelkarren. Mevrouw Okkinga geeft de boodschappen aan de Hobbyfarm, mevrouw Rotteveel aan De Amberhof en mevrouw Olij-Kok aan het Knaagdierencentrum. Dankzij deze openingsactie schenkt Albert Heijn 't Loo boodschappen ter waarde van ruim 2.400 euro aan drie goede doelen in Heiloo. Bij de vernieuwde Albert Heijn kunnen de klanten voortaan ook boodschappen doen met de zelfscanner. "Dat lijkt mij wel waf', zegt Theo. Hij scant z'n Bonuskaart, pakt een scanner en gaat aan de slag. Tijdens het winkelen bergt hij de bood schappen, meteen na het scannen, in z'n tas op. "Je hoeft de artikelen straks niet meer op de kassaband te leggen. Handig!" Bij de betaalpaal krijgt Theo uitleg over het afrekenen. Even de Bonuskaart scannen en betalen met de pinpas. "Zo gaat boodschappen doen wel heel snel en simpel. Ik vind zelfscanning een prima systeem." Het assortiment is fors uitgebreid, valt Jeroen op. "Ik zie meer producten dan voorheen." Hij doet samen met echtgenote Mirella boodschappen. Producten worden bekeken, besproken en gekeurd. Wat het stel ziet, bevalt ze. "Je kunt hier goed terecht voor de dagelijkse boodschappen", denkt Mirella. Haar echtgenoot - kok van beroep - vult aan: "en ook voor de bijzondere boodschappen. Er zijn namelijk veel producten van AH Excellent. Daarmee maak je gerechten nét even specialer. Die citroenmayonaise bijvoorbeeld geeft aan tonijn een exclusief en smakelijk tintje." Het versplein, in het begin van de winkel, biedt een ruime keuze uit allerlei soorten groente en fruit. De koelingen zijn voorzien van energiebesparende deuren en herbergen een riante hoeveelheid panklare groentespecialiteiten, kant-en- klaarmaaltijden, maar ook bijvoorbeeld verse kruiden. En die heeft Tina nodig. "Koriander en gember." Ze opent de deur. Het aanbod staat overzichtelijk gerangschikt en de kruiden zijn dus snel gevonden. "Het ziet er verzorgd uit, net zoals alles in de winkel. Er zijn nu ook meer biologische producten en daarmee ben ik erg blij." De Albert Heijn staat bekend om de gezellige sfeer. Buurt genoten maken in de winkel vaak een praatje met elkaar. Zo ook mevrouw Van Vuure en mevrouw Verhagen. 'Wij kennen elkaar al zo'n 60 jaar." Het gesprek gaat dit keer uiteraard over de winkel. Mevrouw Van Vuure moet even zoeken waar alles staat en mevrouw van Verhagen wijst haar de plafondhangers aan. "Daar staat op welke producten in dat gangpad te vinden zijn." Ook de echtgenoten mengen zich in het gesprek. Zij vinden de winkel erg mooi. "Het is zo overzichtelijk. Je kunt overal goed bij", aldus meneer Verhagen. Supermarktmanager Kees Groot en zijn medewerkers stralen, want de opening is een groot succes. "Ik krijg zo ontzettend veel leuke reacties van de klanten. Ze zijn werkelijk aange naam verrast door de metamorfose van onze winkel", vertelt de supermarktmanager. De klanten zijn te spreken over zelfscanning, en over het vergrote versaanbod. Vooral de in de winkel gegrilde malse kippetjes en de vleeswaren zijn erg in trek. "Ook hoor ik alleen maar positieve geluiden over onze verruimde openingstijden. We zijn namelijk voortaan elke dag tot negen uur's avonds open."

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 14