m Heiloo contact Dag van de Leerplicht HEILOO 15 GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Burgerzaken Evenementen Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 16 MAART 2011 m A Donderdag 17 maart is de Dag van de Leerplicht. Het thema is 'School, bekijk 't eens anders'. Met posters over dit thema op alle scholen in Heiloo, een nieuwe folder over leerplicht en de spijbelkrant informeert de gemeente kinderen en ouders over de leerplicht. Spijbeljournaal Wethouder jeugdbeleid, Hero Veger, bezoekt donderdag samen met de leerplichtambtenaar het PCC in Heiloo. De wethouder gaat aan de PCC leerlingen het Spijbeljournaal uitdelen. In deze krant staan interviews met jongeren die een stelling bespreken, bijvoorbeeld "Van spijbelen word je crimineel" Ook zijn er interviews met mensen van een school voor Voortgezet Onderwijs en met de officier van Justitie uit het arrondissement Alkmaar. Kortom het Spijbeljournaal gaat over schoolverzuim, waarom je niet moet spijbelen en wat de consequenties kunnen zijn als je het wel doet. Na het uitdelen van het Spijbeljournaal gaat wethouder Veger nog met een klas in gesprek met leerlingen over spijbelen, te laat komen, verlof, leerplicht. Hij benadrukt dat onderwijs een plicht is, maar ook een recht! Folder leerplicht en verlof Er is een nieuwe folder gemaakt over leerplicht en verlof. In deze folder staat wat leerplicht betekent, wanneer leerplicht begint en wanneer het eindigt, wat een startkwalificatie is en wat een leerplichtambtenaar doet. Ook leest u in welke situaties uw kinderen verlof kunnen krijgen en hoe het zit met extra vakantieverlof. De folder kunt u krijgen op alle scholen in Heiloo en bij de gemeente. Meer informatie Voor meer informatie over de dag van de leerplicht of over leerplicht in het algemeen, kunt u contact opnemen met mevrouw M. Krol, leerplichtambtenaar, telefoonnummer 535 66 83. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Kampeerontheffing Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben ontheffing verleend van het verbod tot het plaatsen van acht legertenten buiten een officieel kampeerterrein op het trainingsveld van HSV, tussen vrijdag 20 mei vanaf 18.00 uur en zondag 22 mei tot 9.00 uur als onderdeel van een weekend met sport- en spelactiviteiten voor ongeveer 200 jeugdleden (verzending 8 maart 2011). Evenementenvergunningen De burgemeester van Heiloo heeft vergunning verleend voor het organi seren van: - een vrijwilligersmarkt met 15 kra men in en rond de bibliotheek aan de Westerweg op zaterdag 9 april 2011 (verzonden 4 maart 2011); - de avondvierdaagse van dinsdag 21 tot en met vrijdag 24 juni door de Noord-Hollandse Wandelsport Bond (verzending 8 maart 2011); - een feestelijke opening van het centrum voor Jeugd en Gezin op woensdag 23 maart aan de Holleweg, waarbij op het naastge legen parkeerterrein een tent, de jongerenbus en een springkussen worden geplaatst (verzending op 11 maart). Bezwaar Indien u het niet eens bent met boven staande ontheffing en vergunningen, dan kunt u hiertegen binnen zes weken na de dag, waarop de brieven zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij Burgemeester en Wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, voor wat betreft de ontheffing van het verbod tot kamperen en bij de Burgemeester van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo, voor wat betreft de evenementenvergunningen. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 072 535 66 57. Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op maandag 21 maart hoor zittingen voor de behandeling van bezwaarschriften, die bij burgemeester en wethouders zijn ingediend, tegen de volgende besluiten. 20.00 uur: gedeeltelijk afwijzen subsidieaanvraag van Stichting Omroep Heiloo 20.30 uur: weigeren van een bouw vergunning voor het ver nieuwen van een recre atiewoning op het adres Slootenslaan 1huisje 3 21.00 uur: weigering subsidie voor 2011 aan Stichting Trefpunt Deze hoorzittingen worden gehouden in het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zitting om persoonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw C.J. Klein Holte, secretaris van de commissie, telefoonnummer 072 535 66 46. Monumentencommissie Op dinsdag 22 maart vergadert de Heilooër Monumentencommissie. De vergadering is openbaar en begint om 15.30 uur in de B en W-kamer in het gemeentehuis. Op de agenda staan naast de vaste onderdelen de volgende punten: - GGZ-hoofdgebouw, herbestemming - Samenwerking met de Welstandscommissie - Voorlichtingsaspecten: Evaluatie Open Monumentendag 2010 Meer informatie Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met mevrouw A. van Breugel, secretaris van de Heilooër Monumentencommissie, telefoonnum mer 072 535 67 44. Burgerlijke stand tot en met 9 maart Geboren Liv Bolten d.v. R.C. Bolten en S.J. Haring Naomi Sombroek d.v. M.P. Sombroek en M.D. Nuhaan Cas G. R. van den Berg z.v. C.J. van den Berg en T.l. van Dijk Lianne V. Lammers J. Lammers en V.G. Hoo Elders geboren Annelene Spaans d.v. P. Spaans en K.N. Hansen Mare J. Reitsma d.v. S.A. Reitsma en J.R. Osnabrugge Hannah G.H. Klaase d.v. J.M.A. Klaase en A. van Veen Mick Kooijman z.v. R.M. Kooijman en K. Ebbing Koen de Boer z.v. J. de Boer en R.A.M. Sprenkeling Maud A.E. Rupert d.v. M.W.F.W. Rupert en C.P.A. Reus Huwelijksaangiften/ aangiften gereg. Partnerschap T.C. Delicaat en I. Valkering Overleden A. Rammelt wv Hardeveld Kleuver W.D.M. Brakenhoffev Burgering J.J. Duijnmayer G.J. van Wijnsberge ev Been W. van Zweeden wv Smit Elders overleden F. Bos

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 15