Heiloocontact Broedseizoen Belangrijke nummers 17 072 564 44 44 Politie Bouwen en wonen UITKIJKPOST 16 MAART 2011 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo spoedgevallen zonder spoed Brandweer alarmnummer 112 0900 8844 De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Ontvangen aanvragen om omgevingsvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat de volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ontvangen. Egelenburg 12, zaaknr. 11 02504 vergroten woning ontvangstdatum: 3 maart 2011 Kennemerstraatweg 380, zaaknr. 11 02727 verwijderen asbesthoudend materiaal ontvangstdatum: 10 maart 2011 Van Vladerackenlaan 1a, zaaknr. 11 02452 gedeeltelijk veranderen woning (bou wen en slopen) ontvangstdatum: 1 maart 2011 Westerweg 80, zaaknr. 11 02523 bouwen berging ontvangstdatum: 6 maart 2011 Westerweg 173, zaaknr. 11 02519 aanleggen uitweg ontvangstdatum: 25 februari 2011 Westerweg 266, zaaknr. 11 02270 plaatsen bijgebouw (na sloop bestaande berging) ontvangstdatum: 24 februari 2011 tegenover perceel Westerweg 419, zaaknr. 11 02327 aanleggen uitweg ontvangstdatum: 25 februari 2011 Verleende omgevingsvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de volgende omgevingvergunningen verleend. De Droogmakerij 75, zaaknr. 11 01102 bouwen bedrijfsgebouw (kavel 19 en 20) verzending: 11 maart 2011 Kennemerstraatweg 380, zaaknr. 11 02727 verwijderen asbesthoudend materiaal verzending: 11 maart 2011 Vennewatersweg 21 - 55, zaaknr. 11 01086 vergroten woning verzending: 11 maart 2011 Westerweg 160, zaaknr. 11 00990 vergroten woning verzending: 11 maart 2011 Bezwaar Als u het niet eens bent met een besluit waartegen bezwaar kan wor den aangetekend, kunt u hiertegen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van verzen ding vindt u onder de omschrijving van het plan. Beroep Een bezwaar- of beroepsschrift heeft geen schorsende werking. Als er spra ke is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Monumentale en beeldbepalende bomen Burgemeester en wethouders hebben toevoegingen op de lijst met monu mentale en beeldbepalende bomen in Heiloo vastgesteld. De lijst monu mentale en beeldbepalende bomen is in 2010 vastgesteld. Op de lijst staan monumentale bomen ouder dan 80 jaar en bomen, die ouder zijn dan 50 jaar en een bijzondere waarde hebben. De gemeente heeft deze lijst gemaakt om esthetisch en historisch waardevol le bomen te kunnen beschermen door een kapverordening. Inwoners kunnen zelf een boom op eigen erf voor de lijst aanmelden. De lijst die nu ter inzage ligt bestaat uit toevoegingen op de lijst. Ter inzage Dit besluit ligt met ingang van 16 maart gedurende zes weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis en op de website van de gemeente Heiloo www.heiloo.nl. Zienswijze Als u het niet eens bent met dit besluit kunt u binnen zes weken na de dag van deze publicatie uw zienswijze indienen bij burgemeester en wethou ders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Vaststelling bestemmingsplan Maalwater 9 Burgemeester en wethouders van de gemeente Heiloo maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening bekend dat de gemeenteraad bij besluit van 7 maart het bestemmingsplan Maalwater 9 ongewijzigd heeft vastgesteld. Inhoud In het vastgestelde bestemmings plan is de oorspronkelijke agrarische bestemming gewijzigd in een woon bestemming, zodat het planologisch mogelijk wordt om op het perceel twee woningen te bouwen na verwijdering van het daar nog aanwezige kassen complex. Ter inzage Het bestemmingsplan ligt met ingang van donderdag 17 maart gedurende zes weken voor een ieder ter inzage: - digitaal via de landelijke web site: ruimtelijkeplannen.nl (planlD NL.IMR0.0399.bpMaalwater9-vg01); - digitaal als pdf bestand, inclusief bij behorende stukken, op de gemeen telijke website www.heiloo.nl bij 'Buurt' onder 'ruimtelijke ordening' en dan 'bestemmingsplannen'; - bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis Beroep Binnen de termijn van zes weken waarin de stukken ter inzage liggen kunnen de volgende belanghebben den beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State: belanghebbenden, die kunnen aantonen redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest om een zienswijze tegen het ontwerp-bestemmingsplan in te dienen. Het beroep moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, post bus 20019, 2500 EA Den Haag. Inwerkingtreding Het besluit tot vaststelling van het bestemmingsplan treedt in werking daags na afloop van de beroepster mijn. Het instellen van beroep schort de inwerkingtreding van een bestem mingsplan niet op. Degenen die beroep hebben ingesteld kunnen een verzoek om een voorlopige voorziening indienen. Als binnen de termijn naast het beroepschrift een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend bij de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, treedt het besluit niet in werking voor dat op het verzoek is beslist. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de balie Bouwen en wonen, telefoonnum mer 072 535 66 66. De bossen en het groen in en om Heiloo zijn een prachtige omgeving voor hondenbezitters. Om het voor iedereen prettig te houden moet uw hond altijd aangelijnd zijn. In de losloopgebieden mogen honden vrij rondlopen. U moet uw hond wel onder appél hebben. Tijdens het broedseizoen moet u in een aantal losloopgebieden uw hond wel aanlijnen, omdat loslopende honden broedende vogels en jonge die ren in het bos kunnen verstoren. Hieronder informatie over de los loopgebieden waar u in het broedseizoen uw hond wel aanlijnt. Zuiderneg Tot 15 mei is het broedseizoen in het losloopgebied Zuiderneg (aan de rand van Heiloo, tussen de Vennewatersweg en de Zeeweg). In die peri ode mogen de broedende vogels niet worden verstoord en moet uw hond aangelijnd zijn. Nijenburg Het losloopgebied op het landgoed Nijenburg is het bosgedeelte tussen de twee fietspaden, de Kuillaan in het noorden en de Kerkelaan in het zuiden. Op het speelveld, rond de Kattenberg, in het Overbos en de rest van Nijenburg geldt een aanlijnplicht. In verband met het broedseizoen treedt Natuurmonumenten op Nijenburg de komende tijd streng op tegen loslopende honden buiten het losloopgebied. Baafjespolderpad Het Baafjespolderpad is in het broedseizoen niet toegankelijk. Dit staat aangegeven op informatieborden aan beide ingangen van het pad. We houden hiervoor 1 maart tot 1 juli aan. Vanaf 1 juli is iedereen dus weer welkom om hier een wandeling te maken. Honden zijn in de polder het hele jaar niet toegestaan. In verband met dieren, zoals hazen en vee (vooral schapen) van de pachters. Meer informatie Voor meer informatie of meldingen kunt u contact opnemen met een medewerker van team Handhaving, telefoonnummer 072 535 67 52. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 17