Fingerprince in 't Wapen van Egmond-Binnen Voorjaarsborrel bij Fleur Themamiddag Fietstocht naar Burkina Faso Zonnige schaatsmiddag voor de Limmerjeugd Theatergroep Horizon zingt selectie nit Broadway Musical Parada REGIO i8 INGEZONDEN MEDEDELING Johann Sebastian Bach opnieuw in Slotkapel Kinderen van de Van Alkemadelaan-Sportlaan en Den Burg laan voor Japan 16 MAART 2011 EGMOND - Op zaterdag 19 maart is er weer een muzikale avond in 't Wapen van Egmond-Binnen. Deze keer een formatie speciaal overgevlo gen uit Brussel, België. De drie mannen, die samen de band Fingerprinee vormen, spelen akoestische pop, oude en nieuwe nummers, van Bowie tot Black Eyed Peas, van Stones tot Elvis, van Nina Simone tot Amy Winehouse.Kortom: teveel om op te noemen en zeer divers. De medewer kers van 't wapen hebben deze mannen ontmoet in een café in Brussel en waren onder de indruk van him samenspel, geluid en de eigen stijl die zij aan elk nummer weten te geven. En dit alles met gitaar en slagwerk (Cajon en percussie). Het stemgeluid van David Caggiari (gitaar) past perfect bij de instrumenten en de manier waarop zij de nummers ten gehore brengen. Zo geven zij aan elk nummer him eigen geluid. Muziekliefhebbers mogen dit optreden simpelweg niet missen! Ze zullen spelen in het vooreafe vanaf 22.00 uur, entree is gratis. Voor een voorproefje kim je kijken op www.mys- pace.com/wearefmgeiprince. LIMMEN - Het afschuwelijke nieuws van de mega-aardbeving en de daaropvolgende Tsunami heeft ook de allerjongsten van Limmen niet onberoerd gelaten. Zondagmiddag besloten de buurtkinderen van de Van Alkemadelaan- Sportlaan en Den Burglaan een inzamelingsactie op te zetten. Huis aan huis belden ze aan met de vraag of ze een 'heitje voor een karweitje' konden verdienen. De meeste mensen konden dit initiatief wel waarderen en vaak hoefde er geen enkel karweitje verricht te wor den voor het 'heitje'. Zo haalden Rick, Jeroen, Stijn, Bram, Daan, Patrick en Bas het mooie bedrag van 9,76 op. De ouders van vier van de kinderen deden daar nog een schepje bovenop wat het mooie eindresultaat van 29,52 opleverde! Dit bedrag wordt gestort op Girorekening 555 van de samenwerkende hulporganisaties. Aangeleverde foto EGMOND - Donderdagavond 17 maart, van 20.00 tot 22.30 uur, houdt Fleur van webwinkel www.vanfleur.nl een voorjaarsborrel bij haar thuis! De idyllisch gelegen, rietbedekte stolpboerderij aan Doelen lb in Egmond- Binnen is het decor waar Fleur haar nieuwe voorjaarscollectie presenteert onder het genot van een hapje en een drankje. Iedereen is welkom om te komen, vooraf aanmelden is niet nodig! Een uitgebreid assortiment aan stijlvolle lifestyle accessoires, die zowel het interieur als de tuin verfraaien, staat uitgestald. Om hiermee het gevoel van binnen ook buiten te creëren en vice versa. Fleur, die bovendien comfortabele vakantieaccommodaties ver huurt onder de naam 'Egmond Binnen Buiten', kreeg van haar gasten vaak de vraag, waar zij toch al die leuke accessoires vandaan heeft, waarmee de gastenverblijven en de omliggende tuin zo sfeeivol zijn ingericht. Dat bracht haar op het idee haar eigen webwinkel te openen: vanFleur.nl! Met mooie lifestyle items, verkrijgbaar in allerlei (natuurlijke) materialen en stijlen. Van modem Scandinavisch design tot mediterrane sfeeraeeessoires. Tot ziens bij www.vanfleur.nl, Doelen lb in Egmond-Binnen, tel. 06^3492081. LIMMEN - In de serie themamid dagen georganiseerd door de KBO Activiteitencommissie Limmen, is de eerstvolgende lezing op don derdag 24 maart, zoals gebrui kelijk in de Vredeburg, aanvang 14.00 uur. Pastor Johan Oiling zal een pre sentatie geven van de fietstocht van ongeveer drie maanden naar Burkina Faso. Aan de hand van een fotorap portage zal hij een indruk geven van de ervaringen en omstandigheden waaronder de groep heeft gefietst, gelachen, gehuild gepraat en de stil te om zich heen heeft beleefd op deze tocht door Afrika Over de ontmoe tingen met de bevolking en hoe men daar leeft, over de planten, dieren en vogels die men ondeiweg tegenkomt. Hij zal vertellen over de voor- en tegenslagen in de groep en de saam horigheid en vreugde bij het bereiken van het einddoel. Al met al belooft het een boeiende middag te worden. Senioren uit Limmen en omgeving zijn welkom op deze middag. EGMOND - Na de twee uitver kochte Bachconcerten met Pieter Wispelwey is het nu de beurt aan Menno van Delft om een meester werk van Johann Sebastian Bach te vertolken in de Slotkapel in Egmond aan den Hoef. Vrijdagavond 18 maart speelt hij de prachtige derde partita in a klein. Het wordt zijn solodebuut in de Slotkapel, maar samen met gere nommeerde musici speelde hij er al eerder in zijn eigen concertserie 'Menno van Delft Friends'. Van Delft wordt beschouwd als groot meester op klavecimbel en clavi chord. Hij kan bogen op een succes volle, internationale carrière. Het clavichord is een relatief onbekend instrument dat wel het zachtste klavierinstrument ter wereld wordt genoemd. In de 17de en 18de eeuw was het ongekend populair. Menno van Delft neemt u mee terug naar die tijd en speelt naast Bach ook muziek van Joseph Haydn en Johann Pachelbel en van de minder bekende componis ten Johann Joseph Fux, Johann Kimberger en Johann Heinrieh Rolle. Concert Menno van Delft - klavecimbel en clavichord Datum en tijd: vrijdag 18 maart om 20.00 uur Locatie: Slotkapel, Slotweg 19, Egmond aan den Hoef Toegang: 17,50 (inclusief consumpties) Kaarten zijn vanaf 19.30 uur verkrijg baar in de Slotkapel. U kunt ook reserveren, telefoon: 072-5065973, email: info@slotkapel-egmond.nl, www.slotkapel-egmond.nl. EGMOND - Vooral jonge muzi kanten hebben het initiatief genomen de vermaarde Kleine Kapel weer te laten spetteren na afloop van het aanstaande Voorjaarsconcert op 26 maart van muziekvereniging Lamoraal van Egmont. In de jaren 90 waren er vele hoog tepunten onder andere tijdens de Halve Marathons van Egmond aan Zee en het 50-jarig Bevrijdingsfeest in Hotel Zuiderduin. De Kapel brengt een aansprekend repertoire LIMMEN - Vrijdag 11 maart mochten 350 kinderen van de groepen 6, 7 en 8 van de Pax Christischool,de Sint Maartenschool en het Kleurenorkest uit Limmen op uitnodiging van de Limmerijsclub een middagje schaatsen op ijsbaan de Meent. Ondanks de strenge winter, maar door de vele sneeuwbuien is het er niet van gekomen om op natuurijs te schaatsen. Daarom organiseert de Limmerijsclub traditiegetrouw een schaatsmiddag voor de Lirnmer jeugd. Met drie bussen werden de met nummers als Buona Sera, The Wild Rover, Mack the Knife en Malle Babbe. De muzikale leiding is nog steeds in handen van Leo Stam. Tijdens het Voorjaarseoneert geeft Horizon onder begeleiding van het Fanfareorkest een voorproefje op de musical Parade. Van 25 tot en met 28 mei brengen zij gezamenlijk deze musical in De Vest te Alkmaar. Een imiek samenwerkingsproject dat zijn kwaliteit bewees twee jaar geleden met de uitvoering van de musical Titanic, dat bezocht werd door 3.600 mensen. Een aantal kinderen gehaald en gebracht naar de Meent, waar zij bij aankomst een stempelkaart kregen. En als traktatie was er een pakje drinken en een heerlijk appeltje voor de dorst Al met al een zeer geslaagde middag! Mochten er kinderen zijn die naar aanleiding van deze middag beter willen leren schaatsen, vanaf half oktober start de Limmerijsclub weer met het jeugdsehaatsen op zaterdagochtend op de Meent. Hiervoor dient al tijdig (in het voorjaar) te worden opgegeven. Meer informatie is te verkrijgen bij Paul Mink, tel. 0251-656434. solisten zingen een aantal pakkende stukken uit Parade. Dit exclusieve vooiproefje geeft een goed idee van de bijzondere arrangementen voor fanfareorkest door Lamoraal's diri gent Michael de Graaf en de diep gang van deze musicalproductie waaraan meer dan 120 enthousiaste personen meewerken. U kimt getui ge zijn van dit evenement op zater dagavond 26 maart om 20.00 in het Hoever dorpshuis Hanswijk. Voor meer informatie: www.lamoraalva- negmont.nl en www.theatergroep- horizon.com. De fietstocht naar Burkina Faso heeft ongeveer drie maanden geduurd. Aangeleverde foto Traditiegetrouw organiseerde de Limmerijsclub voor de Limmer jeugd een schaatsmiddag op ijsbaan de Meent. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 18