Vier Tios turnsters door naar finale *1, Flashing jongens U16 wint uit in IJmuiden Hoog niveau op Open Oosthonk Zevende wintercompetitie DVW Zeevogels: loon naar werken Jeugdveiling w Limmen SPORT 25 Tafeltennis kampioenschap UITKIJKPOST 16 MAART 2011 TURNEN HEILOO - Zaterdag 12 maart vond de halve finale plaats van divisie 4 in sporthal Beverwijk. Mila Dekker, Suzanne de Jong, Bente Knijnenberg, Ariënne Adrichem, Mei-lin Bakker en Teun Rommel van sportver eniging Tios uit Limmen had den zich voor deze wedstrijd geplaatst tijdens de rayoncom petitie. Mila mocht in de eerste wed strijd aantreden en deed het heel erg goed. Haar beste score was op de vloer waarvoor ze beloond werd met een 13.35. Zij eindigde als twaalfde wat betekent dat ze doorstroomt naar de finale op 16 april. Een uitstekende prestatie van dit jonge aanstormende talent. In de tweede wedstrijd kwamen Suzanne en Bente als eerste op de sprong. Dit ging hun aardig goed af maar de knaller kwam op de brug. Bente scoorde het hoogste cijfer (13.80) en Suzanne kwam daar als tweede achteraan (13.65). Bente liet vervolgens ook nog een prachtige vloeroefening zien met een arabier dubbel flikflak (13.00). Ze eindigde op de zevende plaats, net naast de medailles. Zij mag zich op 16 april nog een keer waarmaken, net zoals Suzanne die op de zestiende plaats eindigde. In de laatste wedstrijd begon TIOS op de balk. Mei-lin had haar zenu wen nu goed onder controle en viel er geen een keer af (12.70). Op sprong liet ze een mooie overslag zien (13.55) en op brug zwaaide ze huizenhoog (14.05!). Ze plaatste zichzelf als negende, een knappe prestatie en mag door naar de finale. Jammer genoeg lukte dit niet bij Ariënne en Teun. Op sprong scoorden ze nog boven de 13.00 maar helaas was dit niet genoeg voor een doorstroming naar de finale. De volgende wedstrijd is op zaterdag 19 maart in d'Enterij. Mila Dekker, Suzanne de Jong, Bente Knijnenberg, Ariënne Adrichem, Mei-lin Bakker en Teun Rommel van sportvereniging Tios uit Limmen hadden zich voor deze wedstrijd geplaatst tijdens de rayoncompetitie. Aangeleverde foto 3ASKETBAL HEILOO - Zaterdag speelden de jongens U16 uit in IJmuiden tegen de U16 2 van Akrides. De tegenstander staat tweede in de competitie en was misschien een tegenstander die Flashing kon doen wankelen. Maar na ruim een maand geen wedstrijd gespeeld te hebben was Akrides niet scherp in het begin van de wedstrijd. Daar hebben de manenn van Flashing gelijk gebruik van gemaakt met een voorsprong van 10-2 na drie minuten. Na de eerste tien minuten hadden ze deze voorsprong vastgehouden naar een 8-19 stand. Het enige wat beter kon was de helpside verdediging, dat is extra benoemd door coaches Kris Appelman en Sander van Halm na het eerste kwart en resulteerde in een erg goede defense in het twee de kwart. Die gewonnen werd met 3-12, waardoor de ruststand een comfortabele 11-31 was. De laatste twee kwarten gingen de twee teams wat gelijker op, maar de voorsprong van de 20 pun ten kwam niet in gevaar. Het derde kwart werd gewonnen met 12-16 en het vierde kwart zette in het slot de tegenstander nog aan en wilden ze de wedstrijd gewoon uitspelen. Een verdiende einduitslag van 39-64. LIMMEN - Tafeltennisvereniging Limmen nodigt alle kinderen uit om zondag 20 maart mee te doen met het Open Limmen Tafeltenniskampioenschap. Zit je op een basisschool in Limmen of omgeving en heb je zin om een keer te tafeltennissen, dan is dit je kans. Je hoeft geen lid te zijn. Het toernooi begint om 13.00 uur en duurt tot 15.00 uur bij de sportzaal aan de Hogeweg 61 te Limmen. Voor de winnaars zijn er per leeftijdscategorie bekers te winnen. Er zijn op de vereni ging balletjes en batjes aanwezig. Deelname aan dit toernooi is gra tis en iedereen is uitgenodigd om mee te doen. Stuur een mail naar: ttvlimmen@gmail.com. HEILOO - Het open Oosthonk was weliswaar niet druk bezocht maar dat kwam ten goede van het niveau. Maar liefst negen keer werd de 180 gescoord en met vijftien darts was de snelste leg voor Jeroen Kleverlaan ook de moeite waard om te vermelden. Hoogste finish bleef steken op 126 van Lex Brouwer. De eindstrijd was een dubbele confrontatie tus sen het Rode Hert uit Egmond aan den Hoef en het thuisteam Oosthonk C. Zowel de 3A plaats finale als de 1/2 plaats finale werden gewonnen door de Egmonders; Rein Glas was de meerdere over Lex en Jeroen bleef Gerard Bruin de baas in de troost finale. Bij de runners up greep Edwin Schouten de winst op Ronald van de Reep en de beide dames Bianca Olie en Renske Folbers mochten elk met een lek ker prijsje terug kijken op deze gezellige en geslaagde avond in het Oosthonk. De rankinglijst word aangevoerd door Lex Brouwer en met nog een toernooi te gaan, 601 op zaterdag 16 april, is hij niet meer te achter halen. Voor de tweede tot en met de achtste plaats is nog van alles mogelijk dus iedereen is dan weer van welkom. r.q Op zondag 13 maart is gevist in het Stet. Aangeleverde foto SPORTVISSEN HEILOO - Op zondag 13 maart is de zevende en laatste wed strijd van de wintercompetitie gevist. Er werd gevist in het Stet te Limmen. Weersverwachting was regen, gelukkig bleef dat uit en werd het een schitterende visochtend. Achter de huizen was het wind stil, er kon uiterst scheip worden gevist. Op Jack de Vries na had iedereen de stok klaar gemaakt, Jack koos voor de matehhengel. Er werd gekozen voor afstanden van twee meter voor je voeten tot een meter of 12,5 van de kant. Na ruim een uur klonk het aanvangsig- naal. Vrij snel wisten veel van de deelnemers al de nul weg te vissen, vrij wel overal werd vis gevangen. Na 3,5 uur vissen klonk het eindsig naal en gingen de weegploegen van start. Bij het wegen bleek dat Theo Breedijk twee nummers naast het kopnummer zijn vak had gewon nen met 56 stuks en 1.550 gram, de tweede plaats was voor Cor Martens en de derde voor Sjaak Veldt. In vak B ging de vak- en wed- strijdwinst overtuigend naar Teun Kanon met liefst 112 stuks en 1.400 gram, tweede werd Michiel Kraay en derde Harrij van Dessel. Dit resultaat houdt in dat Teun Kanon zich de winterkampioen 2011 mag noemen. Na afloop waren er prij zen voor de vakwinnaars en de op één na laatste met vis in elk vak. VOETBAL EGMOND - Zeevogels heeft op de valreep een punt gepakt tegen JVC. Door een rode kaart (trappen van de tegenstander volgens de scheidsrechter) in de eerste helft voor Hans van der Werf moesten de withem- den een uur lang met tien man spelen. Toen JVC 5 minuten voor tijd de score openden leek Zeevogels met lege handen achter te blijven. Vlak voor tijd kwamen de Hoevers door een doelpunt van invaller Ward Stoop toch nog op gelijke hoogte. In de eerste helft kreeg Jorrit Groot een aantal grote kopkansen. Eén keer knikte Groot de bal langs de paal en één maal redde de goa lie van JVC knap. Doelman Rick Klijbroek zag wel heel veel aanval len zijn kant op komen maar hoef de nauwelijks serieus in te grijpen. In het tweede bedrijf probeer den de bezoekers druk te zetten op het tiental van Zeevogels. Dit lukte grote delen van de tweede helft. Keeper Klijbroek moest nu wel enkele malen optreden. De thuis club was met enkele gevaarlijke uitbraken dicht bij een doelpunt. Michiel de Waard had de bal voor het inschieten maar raakte de bal helemaal verkeerd waardoor de gasten een ingooi mochten nemen in plaats van een aftrap na een doelpunt. Toen JVC vlak voor tijd wel een voorsprong nam leken de drie pun ten mee te gaan naar Julianadorp. Zeevogels bleef het proberen en kreeg loon naar werken. Michiel de Waard snelde vanaf de linkerkant voorbij zijn tegenstander en gaf de bal goed voor aan Ward Stoop. De rappe invaller had geen moeite om de bal van dichtbij in het doel te schieten. De assistent scheids rechter stond met zijn vlag omhoog omdat volgens zijn waarneming sprake was van buitenspel. Scheidsrechter Duin volgde het spel van dichtbij en nam het signaal van zijn assistent niet over: 1-1. Zo kreeg Zeevogels het punt waar het ook meer dan recht op had. LIMMEN - Vrijdag 18 maart houdt de W Limmen haar jaar lijkse veiling ten bate van de jeugd van de voetbalvereniging. De veiling is van 20.00 tot circa 01.00 uur en wordt gehouden in de kantine van de vereniging, aan de Dampegheestlaan te Limmen. Er zijn 300 kavels bestaande uit de meest uiteenlopende goederen of evenementen. Het bijzondere van de kavels is, dat ze of bekostigd zijn door Limmers, vervaardigd worden door Limmers, of georganiseerd worden door Limmers en ook weer door Limmers worden gekocht. Een greep uit het aanbod van de kavels: versgebakken taarten op afroep, solextoeht, rondleiding met de bos wachter en kanotocht met na afloop varken aan het spit met muziek en drank, wijnproeverij, een ouderwet se filmavond, een bruisende aprés- ski-avond, rondtoeren in snelle old timers, exclusieve sportshirts met de handtekening van de topsporter, koken bij u thuis enzovoorts. De opbrengst van de veiling en de lote rij wordt deze keer vooral gebruikt voor het mede bekostigen van de voetbalopleiding van de jeugdleden en niet alleen van de talenten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 25