Zilver op Hilversumse Championships Class Flashing Heiloo jongens UI 6 ongeslagen kampioen Plaatsing voor NK trampolinespringen Tafeltennis in Limmen sport 26 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Het team is dit seizoen enorm gegroeid Start BMX-West seizoen bij Boscrossers Afgelopen zaterdag is de jongens U16 van Flashing Heiloo kampioen geworden, zonder een wedstrijd verloren te hebben. Aangeleverde foto BALLROOMDANSEN HILVERSUM/LIMMEN Afgelopen zondag 27 maart stond op het programma van het Limmer danspaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen het Hilversumse Championships Class Ballroom 2011, gehouden door de Nederlandse Danssport Organisatie onder auspici ën van de World Dancesport Councel. De wedstrijd vond plaats in het Danssporteentrum Alberto te Hilversum. Na een hele goede voorronde te hebben gedanst en een hele sterke halve finale, kwam na enig moment het verlossende woord, het Limmer danspaar had de grote finale weten te bereiken. Onder het toeziend oog van een deskundige jury dansten Maurice en Marieke een hele goede finale ronde, waar zij uiteindelijk een wel verdiende tweede plaats wisten te bereiken en dus het zilver mee naar huis mochten nemen. Een geweldig resultaat na een hele tijd hard trai nen en lessen voor de Limmers die tevreden samen met hun trainers, de Italiaanse Benedetto Fermgia, de Amsterdammer Paul Reijn en de Belgische Pauline LaDiges terug kunnen kijken op een geslaagd toernooi. De eerstvolgende wedstrijd die Maurice en Marieke weer zullen dansen is die op 3 april, daar zal dan worden gestreden op het toer nooi Limburg Danst 2011 in Weert. ÏASKETBALL HEILOO - Afgelopen zaterdag is de jongens U16 kampioen geworden, zonder een wedstrijd verloren te hebben. Het team speelt al het hele seizoen op hoog niveau en met hoge inten siteit. Maar wat dit kampioen schap zo verdient maakt, is dat zij ook heel erg gegroeid zijn dit seizoen. Afgelopen zaterdag werd er een wedstrijd gespeeld tegen de tweede uit de poule, waarbij als er gewonnen werd, de afstand te groot was om Flashing nog in te halen. De tegenstander was Akrides uit IJmuiden. Er was veel publiek op afgekomen, dat maakte het een leuke wedstrijd. De spanning was te zien op de gezichten van de jon gens. Ook al hadden de coaches Kris Appelman en Sander van Halm er veel vertrouwen in, ook daar was enige spanning te zien. Je kan niet elke dag kampioen worden. De spanning was ook terug te zien in de wedstrijd, na drie minuten stond het slechts 2-1. Toen kwam Flashing op gang, met een aantal steals en snelle uitbraken groeide de voorsprong naar 20-4 aan het einde van het eer ste kwart. Het tweede kwart werd meer met het tempo en de intensiteit van de tegenstander gespeeld, dat was juist niet het tempo dat Flashing normaal speelt. Hierdoor werden er wat fouten gemaakt en was het tweede kwart een gelijkspel met 12-12 en ging Flashing de rust in met een 33-16 voorsprong. In het derde kwart was de span ning nog steeds zichtbaar, de ver dediging gaf te weinig druk en in de aanval wilde de bal niet vallen. Hierdoor kon de tegenstander toch weer meekomen en de voorsprong liep slechts op tot 19 pimten. Het vierde kwart leek het alsof er iets van de schouders van Flashing afge vallen was. Er werd geweldig verde digt en er werd aan de lopende band gescoord. Het laatste kwart werd dan ook een ongelofelijke 35-7, wat de eindstand bracht op 79-32. Als je met die cijfers van de tweede plaats kan winnen, ben je overtuigend en duidelijk kampioen. TRAMPOLINESPRINGEN HEILOO - Birgit Stevenson uit Heiloo, uitkomend voor de trampolinevereniging Triffis uit Alkmaar, heeft zich geplaatst voor deelname aan het NK in de klasse C Meisjes Junioren. De spring(st)ers van district West (categorieën C/D/E) troffen elkaar afgelopen zaterdag in Kudelstaart voor de laatste uit een serie van drie plaatsingswedstrijden. Birgit won niet alleen deze laatste plaatsings wedstrijd, maar ook behaalde ze de eerste plek in het eindklassement. In de voorgaande wedstrijden had ze eerder namelijk al een tweede en een eerste plek behaald en was daarmee de onbetwiste aanvoerder van het eindklassement. Op 25 jimi zal Birgit proberen in Oss haar zilve ren plak van het NK 2010 minimaal te evenaren. Ook bij het synchroon springen wist Birgit zich samen met haar partner Emily Visser zich te plaatsen voor het NK. Kirsten Keijzer (eveneens uit Heiloo en uit komend voor Triffis) behaalde bij de E Pupillen- gemengd de zesde plaats in het eindklassement en mag daarmee op 9 april in Hoogland proberen zich via de halve fmale te plaatsen voor het NK. Maurice Philipoom en Marieke van Londen tijdens de finale in de Championship Class in Hilversum. Aangeleverde foto TAFELTENNIS Birgit Stevenson uit Heiloo in actie. Aangeleverde foto LIMMEN - In de afgelopen twee weken werd op zondag het Open Limmen tafeltennistoer nooi georganiseerd door TTV Limmen/Heiloo. Dit jaar hebben meer dan 35 kin deren meegedaan aan het toernooi in de leeftijdsgroep van groep 4 tot en met 8. De deelnemers werden in gedeeld in verschillende poules met leeftijdsgenoten. Aan de hand van de poules werden de halve finales en de finales voor de verschillende leeftij dseategorieën samengesteld. Bij groep 4 ging de eerste plaats naar Milan en de tweede plaats naar Bruno. Ook groep 5/6 was sterk ver tegenwoordigd en na de poule wed strijden werden de halve finales en de fmale gespeeld. Sanne briefjes wist de eerste plaats te behalen en Timo knap tweede. Groep 7/8 had een zware poule omdat ze tegen een aantal ervaren tafeltennissers van de club mochten spelen. Uiteindelijk wist Niels Kooy eerste te worden, Sven Zuurbier werd zeer verdienste lijk tweede. Voor de deelnemers die niet meer op de basisschool zaten was er een algemene categorie. Het was veelvoudig clubkampioen Frank Kleef die beslag wist te leg gen op de eerste plaats, Tim Wokke werd knap tweede. 30 MAART 2011

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 21