Start nu met 50,- voordeel bij Dorssports Sta Sterk trainingen en de Club Durven en Doen! Nederlands Scholenkampioenschap Vredeburg 2 krijgt van katoen April is actiemaand bij TCH SPORT 23 INGEZONDEN MEDEDELING Jeugdleden Golfclub Heiloo speelden mee UITSLAGEN Het tweede achttal van SV Vredeburg in Sint-Pancras speelde tegen het derde team van Opening 64 Damclub Heiloo bestaat 75 jaar UITKIJKPOST 30 MAART 2011 HEILOO - Nog drie maanden en dan begint de zomer. Dorssports biedt voor diegene die nog voor de zomer 'in shape' willen komen het unieke 'presummer' programma aan. Manager Donald Koppedraaijer vertelt: „Het pre-summer programma is een sportprogramma om voor de zomer nog 'in shape' te komen en wordt opgesteld door ervaren instructeurs. In het sportprogramma worden diverse eardio oefeningen (lopen, roeien, fietsen, et cetera) gecombineerd met krachtoefeningen. Deze combinatie al dan niet gecombineerd met diverse groepslessen zorgen voor een beter uit houdingsvermogen, toename van spierkracht en uiteindelijk een strakker lijf! Ook kim je alvast een kleurtje opdoen in de zonnebank, en dit allemaal all-in." Dorssports heeft onlangs nieuwe abonnementen geïntroduceerd. Studenten sporten nu al vanaf 25,- per maand en volwassenen vanaf 30,- met het daluren lidmaatschap. Wanneer je voor 14 april inschrijft profiteer je ook nog eens van minimaal 50,- voordeel! Nieuwe leden krij gen 50% korting op het inschrijfgeld en sporten twee weken gratis! Graag tot ziens bij Dorssports: De Dors 5-7, Heiloo (gevestigd naast Dorssports Tennis), tel. 072-5321106 www.dorssports.nl/info@dorssports.nl. HEILOO - Zondag 27 maart speelden jeugdleden van Golf Club Heiloo mee in het 22ste Nederlands Scholen Kampioenschap Golf in Vlaardingen. Zij vertegenwoor digden het Bonhoeffer- en het Jac. P. Thijse Colege uit Castricum. Koen van Essen, Huek en Zeb de Haas zijn speler van het eerste jeugdteam van GCH. Zij speelden samen met Limmer Jip de Kort van Golf Club Spaamwoude. Jip en Zeb speelden voor het eerst mee en behaalden met een score van 93 slagen een sehoolreeord voor het Jac. P. Thijsse. Koen en Huek hebben als team meer ervaring en een lagere handicap en sloegen zich met 77 slagen naar een mooie zevende plaats. Al 22 jaar wordt op Golfbaan Broekpolder in Vlaardingen dit toernooi voor middelbare scho lieren georganiseerd door de Nederlandse Golf Federatie. Het is een ééndaagse wedstrijd over 18 holes op de dertig jaar oude baan aan de rand van Rotterdam. De win naars van het Rodenboreh College speelden een ronde van zeventig slagen en wisten daarmee voor de tweede keer op rij de nationale titel te veroveren. Docent Danny Pit (zelf enthousiast golfer) van het Bonhoeffer Colege stimuleerde zijn leerlingen deel te nemen. De vier jongens hebben er weken naar toe getraind en gebruiken deze wedstrijd om scheip te zijn voor de opening van het golfsei- zoen. Al met al was het voor de jonge deelnemers een geweldige ervaring om met de beste jeugdgol- fers van Nederland mee te spelen in deze spannende wedstrijd. Heilooer Bridge Club HEILOO - Dinsdagavondcompetitie: A-iijn; Kierk - Stark 62,08; 2. Coebergh - Kemmere 60,42; 3. Krame - Meuleman 55,42. B-iijn: 1. Oosterwijk - Warmenhoven 56,25; 2. Lodder - Schaaper 54,86; 3. fam. T. Rey 54,86. Donderdagavondcompetitie: A-iijn; ï.Boukens - Neefjes 61,25; 2. fam. A. Huijgen 56,25; Hendrikse - Uiji en Schreiber - v.d. Viies 53,75. B-iijn; 1. Leering - Turk 65,10; 2. fa. A. Haanstra 59,90; 3. Haan - van Loon 58,85. C-iijn: 1. Van Diest -Westerbos 61,89; 2- Rohn - Zuurbier 57,24; 3. fam. J. Piet 51,82. D-iijn; 1. Post - Sprenkeiing 63,02; 2. De Kierk - Roozen 59,90; 3. Martini - de Waard 57.29. HSV Limmen LIMMEN - A-groep: 1. J. Waita 7050 gram, 2. P. v/d Heijdt 6775 gram, 3. G. v/d Linden 4275 gram, 4. C. Duinmeijer 3750 gram. B-groep: 1. D. Pekei 5325 gram, 2. M. Acquoy 4175 gram, 3. J. v. Wiiiigen 2875 gram, 4. K. Nuyens 2450 gram. HEILOO - Wil je leren hoe je beter kimt opkomen voor jezelf? Hoe je meer zelfvertrouwen krijgt? Hoe je lastige situaties zoals buitensluiten, kritiek geven of pesten zelf op een goede manier kunt oplossen? Waardoor ande ren ook rekening met jou houden en jij lekkerder in je vel zit? Dan kan de Sta Sterk training jou verder helpen. Nieuwe Sta Sterk trainingen starten weer in Heiloo op woensdag 11 mei in zalencentrum Open Huis voor ver schillende groepen van 7-12 jaar. De training bestaat uit tien lessen van 75 minuten en twee ouderavonden. Helen Wildeboer, gespecialiseerd en gecertificeerd trainer en coach op het gebied van het vergroten van zelf vertrouwen en sociale weerbaarheid bij kinderen, verzorgt deze training al weer enige jaren in Heiloo. Dat de training bijzonder succesvol is blijkt uit de enthousiaste reacties van kinderen, ouders én betrokken leerkrachten. Speciaal voor kinderen die verlegen, faalangstig en/of teruggetrokken zijn en daar soms last van hebben start Helen Wildeboer onder haar profes sionele begeleiding in mei de Club Duiven en Doen. Door speciaal ont wikkelde speloefeningen en improvisatie toneelspel (drama) oefenen de kinderen op een laagdrempelige wijze zichzelf te uiten, hun eigen ideeën vorm te geven en ruimte in te nemen. Tevens leren ze hun eigen talenten kennen, wat het zelfvertrouwen vergroot. De Club Duiven en Doen start op dinsdag 10 mei om 16.00 uur voor kinderen in de leeftijd van 8-12 jaar en bestaat uit tien lessen van een uur in zalencentrum Open Huis te Heiloo. Kosten voor tien lessen zijn 79,-. Meer informatie op www.yosoyheiloo.nl of bel 06-53539219. HEILOO - Trainings Centrum Heiloo (TCH) heeft in de maand april een aantrekkelijke actie: indien men in april lid wordt, betaalt men geen inschrijfgeld en ontvangt men als extra nog eens 10 korting op de beta ling van de eerste abonnementsperiode. Door de keuze van deze periode bepaalt men zelf de hoogte van de korting! Naast het fitness en eardiofit- ness aanbod heeft TCH heeft diverse afwisselende groepslessen waaron der spinning (een uitdagende indoor fietstraining op maat), Zumba, Zumba Toning, bodyworkout, aerobics, eireuitraining, Power Yoga en Fit55+ (een conditietraining speciaal voor 55+'ers). Daarnaast heeft TCH een aantal groepslessen speciaal voor de jeugd zoals Fit4Teens (een afwisselende training voor tieners met kickbokstechnieken en gebruik van de (eardio) fitnessapparatuur) en Zumba. Op www.trainingscentmmheiloo.nl kunt u men informatie vinden over fitness, eardiofitness, krachtsport (ook ter ondersteuning van andere sporten) en het mime aanbod van moderne groepslessen. Hier vindt men ook meer informatie over de aantrekkelijke tarieven en voorwaarden van TCH en de attractieve april-aetie waarbij - afhankelijk van de keuze van het abonnement - de korting zo hoog kan oplopen dat u ruim drie maanden gratis kimt trainen! Het is mogelijk om via de website in te schrijven, tevens kimt u via de website ook bonnen voor gratis proeflessen downloaden. Natuurlijk kimt u hiervoor ook langs komen bij TCH aan de Zevenhuizerlaan 116. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - Uitslagen damesbridgeclub Sans Atout van 23 maart: A-lijn: 1. Stark - vd Klis 69,27; 2. Middelbeek - Daudeij 56,77 B-iijn: 1. Oosterwijk - Warmenhoven en Nieien - Schmidt 56,25; 2.Piet - Steur 53,13. C-iijn: 1. Schmersai - v.Veen 57,81; 2. Otte-Krul 55,21. Oppositie HEILOO - Bouma - Gandossi:i-o; v Etten - Smit:i-o; Jongkind - Manni: 1-0; vd Ark - Woudstra:o,5-o,5; Maas - Folkertsma:o,5-o,5; Sauer - Vonk: 0-1; Kerst - Heeringa: 1-0; Verhoeff - vdBrink: 0-1; Booij -Bosma:o-i; Smith - Limmen:o,5-o,5; Rump - Mühren:i-o; Blom -Huffnagel: 0,5-0,5. Bridge Club 't Oosthonk HEILOO - Uitslagen van woensdag 23 maart: A. lijn 1. Fam Turk 68,75% 2. D.de Klerk-J. Beerse 57,08%, 3/4 A. brugman-A. Groeneveld en Fam. Admiraal 53,33% B. lijn 1. T. d. Haas-J Staphorsius 56,25% 2. F. Duin-J. Kaandorp 55,42% 3. P. Hogeslag-G. d. Vries 53,33% 4/5 fam. Keesen en Fam. Haanstra 52,52,50%. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maan dag 28 maart gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. de Bruyckere - Stark 59.6, 2. v. Duijn - Kaashoek 59.2, 3. Vecht - Bakker 56.7, 4. fam. Kuyt 55.0; B-lijn 1. fam. Willemse 62.2, 2. Doornbos - van Es 59.8, 3. Broens - vd. Klis 56.6, 4. Lind - v. Vliet 53.9; C-lijn 1. v. Dam - Kuiper 64.2, 2. Bakker - Oostveen 60.8, 3. Wegewijs - v. Diest 54.5, 4. Staats - Rietbroek 52.8; D-lijn 1. fam. vd. Berg 63.1, 2. Warmerdam - Schotvanger 63.0, 3. fam. Wester 57.5, 4. fam. Scholte 45.4. Koen van Essen, Huek en Zeb de Haas zijn speler van het eerste jeugdteam van GCH. Zij speelden samen met Limmer Jip de Kort van Golf Club Spaamwoude. Aangeleverde foto HEILOO - De Damclub Heiloo bestaat 75 jaar! Cor van Lieshout, geboren en getogen Heilooër, is de nestor van de damclub, die is opgericht in het seizoen 1936/1937. Met een aantal goeie vrien den trad hij 66 jaar geleden toe tot Damclub Heiloo. Damclub Heiloo telt negen leden: de huidige voorzitter is Mark Out, de andere leden zijn (van boven naar beneden links: Simon Klerk, Piet Heijne, André Valkering (kampioen 2010/2011), Martin Houtenbos, (rechts) Arnold Stegeman, Frans Schouten, Willem Solleveld en Cor van Lieshout. Foto: Ricardo Marcker SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 25 maart speelde het tweede achttal van SV Vredeburg in Sint-Pancras de bondswedstrijd tegen het derde team van Opening '64. Op papier geen lastige tegen stander: Vredeburg 2 staat in de subtop van de ranglijst, de tegen stander is niet meer dan een lage middenmoter. Maar in de prak tijk bleek dit inzicht waardeloos: met 6,5 -1,5 kreeg Vredeburg van katoen. Barry Blekemolen was de enige Limmer die een vol punt pakte. Robert Termes scoorde op het eerste bord nog een verdien stelijke remise, maar Dick Aafjes, Bert Hollander, Sandra Hollander, Jan Levering, Marlies Sturk en Hidde Ebels gingen allen kopje onder. Soms was dat onnodig. Zo overzag Bert Hollander mat in twee, terwijl zijn zusje Sandra een voorsprong van twee pionnen ver speelde. Maar in andere gevallen was er niets op af te dingen. Dick Aafjes werd door een zeer sterke invaller uit een hoger team op de pijnbank gelegd, terwijl Marlies Sturk al kort na de opening onder druk kwam te staan. Op dezelfde avond speelde Vredeburg de eenentwintigste ronde van de interne competitie. De mastodonten Jos Admiraal en Ed Stolp speelden een intrigerend duel, dat in remise uitmondde: Admiraal beukte tevergeefs op de betonnen muur die Stolp rond zijn koning had gebouwd. Jan de Graaf praatte in op Ronald van der Storm en wist hem tot een snelle remise te verleiden. De kwieke zeventigers Jan Borst en Piet van der Heijdt boeiden de omstan ders met een meeslepend gevecht, waarin Borst zich de slimste toon de. In de B-groep won koploper Sewints Dahi het duel van achter volger René Voorwalt. Met nog vijf ronden te gaan, komt het kampi oenschap voor Sewints nu echt in zicht.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 23