Vier GTH turnsters naar regiokampioenschap De PCC Maalwater Run Limmen krijgt het niet cadeau SPORT 25 Dit jaar vind de Run plaats op 19 juni Quinten zwaga winnaar clubcross Trias Scheidsrechtersavond ^kopij voor de redactie@uitkijkpost.nl Foresters 1 viert verlies met aprés-ski UITKIJKPOST 30 MAART 2011 De PCC Maalwater Run is inmiddels een begrip geworden in Heiloo en omstreken. Aangeleverde foto Chantalle Roetink Yara Struijs (junior) hebben goed geturn din Beverwijk. Aangeleverde foto HARDLOPEN HEILOO - De PCC Maalwater Run is inmiddels een begrip geworden in Heiloo en omstre ken. Het hardloopevenement zal dit jaar plaatsvinden op zondag 19 juni. De organisatie, Rotary Club Heiloo en Atletiekvereniging TRIAS, heeft er voor gekozen om de PCC Maalwater Run eerder in het seizoen te organiseren. De nieuwe datum, zondag 19 juni, past beter in het wedstrijdseizoen en zal plaatsvinden ruim voor de zomer vakantie, zodat een ieder zich goed kan voorbereiden op de Run De PCC Maalwater Run is een hardloopevenement voor alle leef tijden waarbij het sportieve karak ter voorop staat en waarbij tevens door Rotary Club Heiloo geld wordt ingezameld voor het goede doel. Ook dit jaar wil de organisa tie zo veel mogelijk jongeren en ouderen tot bewegen aan te zetten. Dit jaar zijn er vier afstanden. Voor de allerjongsten is er een bambini- ran over 400 meter. Voor de jeugd tot 12 jaar is er een twee kilometer loop. Voor de jongeren en minder gevorderden is er de vier kilometer loop. Voor de gevorderden en de wedstrijdlopers is er de tien kilo meter. De PCC Maalwater Run zal, zoals inmiddels traditie is, gehouden worden op en rondom het terrein van AV Trias aan het Maalwater in Heiloo. Net als de vorige jaren zul len de deelnemers een gevarieerd parcours voorgeschoteld krijgen. Het evenement start op 19 juni om 14.00 met de bambini-ran de aller jongsten, later die middag gevolgd door de overige afstanden. TURNEN BEVERWIJK - Zaterdag 26 maart kwamen dertien turn sters van GTH in actie op de tweede competitiewedstrijd zesde divisie en de pre- instap. De pre- instap turnsters zijn Jette Hartman, Annabel Jonkhart, Sjoukje Pel, Silke Dekker en Evi Oosterink. De brug was het eer ste onderdeel, Sjoukje turnde een goede oefening; 13.20. Op de balk turnde Jette een stabiele oefening;11.25! Evi (12.35) en Annabel(13.40) turnden beide een mooie vloeroefening zoals zij dat kunnen. Op sprong werd de wedstrijd afgesloten, Silke had een super sprong; 13.10. In het eindresultaat belandde Sjoukje net naast de prijzen; achtste. Aan de andere kant van de zaal waren de turnsters van de zesde divisie hun wedstrijd aan het tur nen, Julie Warmenhoven, Veerle Serrarens, Danique Broers, Jena van Ravenzwaaij(instappers), Ilse Brouwer(pupillen 1) en Emma Henriét(pupillen 2). Emma begon op sprong, aan de brug liet Emma zien hoe het moet, zij behaalde het hoogste cijfer; 13.300 Emma turnde haar wedstrijd verder keu rig uit. De andere turnsters waren gestart op vloer, Veerle(13.65) en Jena(13.85) turnden beide een zeer nette oefening met de com plimenten van de jury. Ilse(turnt een niveau hoger) behaalde een 12.85 met een keurige vloeroe fening. Op sprong sprongen de meisjes prima. Aan de brug turnde Julie een strakke oefening; 12.25. De balk was het laatste toestel, VOETBAL LIMMEN - Limmen behaalt drie punten, maar daar is ook alles wel mee gezegd. Althans in positieve zin dan. Verder valt er genoeg na te praten en te analy seren over de belangrijke wed strijd tegen Olympia Haarlem. Na twee nederlagen voelde een ieder de druk om deze wedstrijd winnend af te sluiten. Door het heerlijke weer waren weer vele supporters richting Schalkwijk getrokken. Zij zagen al snel dat Limmen het vandaag weer niet cadeau zou krijgen. Het veld was erg droog en hobbelig en de tegenstander was niet in staat of van plan om er een voetballende wedstrijd van te maken. De eerste kans van de wedstrijd was wel voor Limmen. Een voorzet van Jeroen Veldt kon helaas net niet worden binnen gekopt door Jan Welboren. Tien minuten laten was het ech ter Olympia Haarlem die echter de score opende. Het gemis van René Krom in de achterhoede, hij zat op de bank wegens het niet twee keer hebben kimnen trainen, liet zich gel den. De lange linkshalf kon na een vrije trap bij de tweede paal eenvou dig binnen koppen. En met nog vers de wedstrijd tegen Fortuna W. in het geheugen doemde een schrikbeeld al snel op. Een 1-0 verdedigen voor dit soort ploegen betekent veelvuldig de bal zover mogelijk over de tribune hengsten. De wedstrijd bleef zodoende rom melig met veelvuldig balverlies. Het meeste gevaar kwam dan ook niet via het snelle combinatievoetbal, maar de splijtende erosspassen van Danique turnde hier keurig en werd beloond met eenl2.70! Bij de prijsuitreiking was het span nend, Julie is zesde geworden, Danique vijfde, Veerle derde en Jena tweede. Ilse werd in een groot deelnemersveld zevende en heeft zich verbeterd ten opzichte van de vorige wedstrijd. Emma mocht met een puntentotaal van 50.40 plaats nemen op het hoog ste podium! In het competitieto taal is Jena eerste en Emma derde geworden. 's Middags kwamen de juni orturnsters in actie; Chantalle Roetink en Yara Struijs. Allebei met name Jim Ruiter richting de buitenspelers. Tot doelpunten zou dit nog niet leiden. Het was na bijna een half uur spelen toen rechtsback John Castricum mee opstoomde aan de rechterkant. Vanaf de ach terlijn behield hij het overzicht en wist spits Tjeerd Kruidenberg te bereiken. Die bleef oog in oog met de keeper koel en wist de 1-1 op de borden te schieten. Een bevrijding voor het team en een beloning voor het harde werken van Tjeerd. Dat de tweede helft uit een ander vaatje getapt moest worden, was voor een ieder duidelijk. Het valt een ieder dan ook te prijzen dat er de tweede helft voor elkaar werd geknokt en dat de bezieling weer terug was. Door trainer Jos van Veelen werd een half uur voor tijd een extra aanvaller ingebracht om de over winning alsnog binnen te halen. Uiteindelijk bleek dit de pion te zijn die Limmen verloste. Invaller Paul Zeeman wist na een aanval door het midden de bal langs te keeper te krijgen en hiermee de 1-2 aan te tekenen. Olympia Haarlem probeer de nog wel met hoge ballen en veel fysiek de gelijkmaker te forceren. Zij hadden via een vrije trap nog de beste kansen hierop. Door het vol gens de scheidsrechter te snel inlo pen mochten zij tot wel drie keer een vrije trap nemen op 15 meter van het doel. Gelukkig belandde de laatste over het doel. Niet veel later floot de scheidsrechter af en kon Limmen drie pimten bijschrijven. Dit gebeurde helaas niet zonder kleerscheuren. De vijf gele kaarten leiden volgende week tot maar liefst vier schorsingen. Thuis tegen Velsen kan Limmen alle positieve steim dus meer dan gebruiken! de meiden hebben een goede wed strijd geturnd. De meiden begon nen sterk op vloer; Yara behaalde een 10.45. Op sprong en brug werd goed geturnd. Het laatste toestel was de balk, Chantalle turnde een perfecte oefening;11.50! Het podium werd een GTH podium, Yara werd tweede en Chantalle eerste. In het competitietotaal werden alleen de plaatsen verwis seld, hier werd Chantalle tweede en Yara eerste. De volgende turn sters zijn doorgestroomd naar de regiokampioenschappen: Jena, Emma, Chantalle en Yara! Uitslagen zie www.gth-heiloo.nl HEILOO - Quinten Zwaga heeft de jaarlijkse clubcross van Trias op overtuigende wijze gewonnen. Onder ideale weersomstandig heden nam Quinten in de derde en laatste ronde de leiding om deze niet meer af te staan. Bij de dames senioren won Eileen Groenland. Ook de andere categorieën werden door RTA lopers van TRIAS gedomineerd: Bastiaan Bouman won overtui gend bij de AB junioren, Lenneke Stam bij de A meisjes en Ayla Agasi bij de B- meisjes. Bij de C-jongens liep Dario Duineveld solo naar de overwinning. Celine Ruiter maakte indruk met haar overwinning bij de C-meisjes. Met deze cross is het winterseizoen afgesloten. Over een week volgen de eerste baanwedstrijden. HEILOO - Bij voetbalver eniging W Limmen, aan de Dampegheestlaan 2 te Limmen, verzorgt Serdar Gözübüyük donderdag om 20.00 uur een scheidsrechtersavond. Serdar is scheidsrechter betaald voetbal en afgelopen week gepromo veerd. Afgelopen week hebben twee j uniorsch eid srech Iers him examen met goed gevolg behaald en het diploma zal him komende donderdag door Serdar Gözübüyük overhandigd worden. HEILOO - Afgelopen zondag verloor het eerste van Foresters van Flamingo's met 1-4. Vanwege het après-ski feest met een heuse 'stube', echte gebraden bockworsten en veel opkomst werd het toch nog gezellig. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 25