Geslaagde onderlingen- wedstrijden Tios Limmen Kampioenschap binnen handbereik voor Judoclub Groefsema Start van het BMX-west seizoen weer bij Boscrossers SPORT QDOÏÏÏÏOBS E@@0© KDOBQJJW70 0P®Bïï OKMJE WO BW/0 26 Schaakjeugdteam uit Heiloo plaatst zich voorNK intra 30 MAART 2011 TURNEN LIMMEN - Zaterdag 19 maart had sportvereniging Tios haar onderlingenwedstrijden voor haar turnsters in Sporthal de Enterij. Om 10.00 uur was er de eerste wedstrijdronde met de recreatie groepen 5, 6, 7 en 8. Op de onder delen vloer, brug, balk en sprong streden 21 meisjes en één jongen, verdeeld in vier groepen, om de medailles. Iedereen had hard geoe fend op zijn/haar oefeningen en liet het beste aan de jury zien. Iedereen kreeg natuurlijk een medaille, op de ereblokken mochten gaan staan; 3. Bonnie Groot, 2. Iris Bmijns en 1. Quinten Oudendijk. Om 12.30 uur was het de beurt aan de recreatiegroepen 3-4 en de jongens groep. Omdat de kinderen in vijf groepen waren verdeeld was er als extra een conditie onderdeel. Bij een aantal kinderen waren er toch de nodige zenuwen, het was hun eerste wedstrijd en dan met publiek en in zo'n grote zaal. Bij de groep 3/4 werd Fenne Hes derde, Lotte Waal tweede en was er de eer ste plaats voor Carmen Bakker. Bij de jongens werd Joeri Zandebergen derde, Sander Groot tweede en Tom van Uitert eerste, vervolgens startte de derde wedstrijdronde met de selectie en kernploeg. Hier heb ben de meeste meisjes wel wat wed- strijdervaring, al is het toch wel heel andere zo'n onderlinge wedstrijd. Mooie oefeningen waren er te zien en de jury had het niet gemakkelijk. Ook hier was er na afloop van de wedstrijd een demo van de keur te zien. Nadat alle pimten waren geteld en de diploma's waren geschreven was het tijd voor de prijsuitreiking. Hier natuurlijk ook voor iedereen een medaille. Bij de selectie waren er twee gouden plakken en werd Iris de Kremer tweede en met een paar tiende meer mocht Benck de Winter plaats nemen op het blok voor de eerste plaats. Bij de kernploeg was het ook spannend, daar haalden vijf meisjes een gouden plak. Op de derde plek eindigde Danielle Dam, tweede was Amy de Leeuw en eer ste Lotte Koot. Zaterdag 19 maart had Tios haar onderlingenwedstrijden voor haar turnsters in Sporthal de Enterij. Aangeleverde foto HEILOO - Op zondag 27 maart moesten (van links naar rechts) Tom van Beekhoff, Marnix Posch, Neils Veldt (9) en Luuk van Steenoven (6) in Krommenie de eer van SV Oppositie verdedi gen. Met nog elf verenigingen uit Noord-Holland werd gestre den om een plek bij de beste zes teams. Na een moeizame start werden langzamerhand de punten bij elkaar geschaakt. Met het ingaan van de laatste ronde stonden ze negende, maar door een 3-1 overwinning op Caïssa uit Hoorn werden ze uiteindelijk toch nog zesde. Dit leverde een toegangsbewijs op voor het NK op 21 mei in Groningen. Een geweldige prestatie voor de jeugd uit Heiloo! Aangeleverde foto JUDO HEILOO - Afgelopen zater dagavond vond alweer de vijf de rond plaats van de West- Friese Judo Competitie; een teamcompetitie voor clubs uit West Friesland. Voor Judoclub Groefsema stonden er twee wedstrijden op het programma. In het team stonden: Bram Brandtjes, Sacha Bos, Kireten Ente, Max Ahlere, Wesley Groefsema, Jeroen van de Zwet, Paul van de Zwet en Sander Groefsema. De eer ste tegenstander van de avond, was Judoclub Hensbroek. Het publiek werd vermaakt met mooie Ippons. Van voetvegen tot schoudertechnie ken. Sascha, Kireten, Max, Wesley, Jeroen en Sander wonnen hun par tijen. De tweede tegenstander was Hajime uit Alkmaar. Vrijwel ieder een wist zijn partij te winnen. Het mooiste punt kwam op naam van Wesley Groefsema, die zijn tegen stander van de grond aftilde en plat op zijn rug legde. Ippon. Met 14-6 won Judoclub Groefsema ook deze partij. En daarmee is het kam pioenschap binnen handbereik. Op 21 mei is de finaleronde, de dag waarop Judoclub Groefsema dus kampioen kan worden. Dat zal dan de eerste teamtitel zijn voor de club. Voor een filmpje met een samenvatting van deze ronde, zie Judoclubgroefsema.nl Voor Judoclub Groefsema stonden er twee wedstrijden op het programma. Aangeleverde foto een zeer snelle baan en dat was dui delijk zichtbaar in de wedstrijden. Deze liepen allemaal erg snel achter elkaar aan. Hierdoor was het moge lijk om meerdere wedstrijd tegelijk in de baan te hebben en dat maakt het nog flitsender en spectaculair der om te zien. Eerste in hun A fina les werden: Vineenzo Smit (Boys 13/ Girls 14), Robin van der Kolk (Boys 17+), Danielle Vrenegoor (Ladies 15+), Mart de Vries (Cruisers 17-29). De wedstrijd van afgelopen zondag was wederom de generale voor de aanstaande Redline Top Competitie die bij de Boscrossers op de baan georganiseerd wordt. Hieraan doen verenigingen uit heel Nederland mee. Voor meer informatie over de BMX-sport en de wedstrijden zie www.boscrossere.nl. HEILOO - Afgelopen zondag 27 maart is het BMX fietscross seizoen 2011 weer van start gegaan met de 1ste ronde van BMX-West competitie op de baan van Fcc de Boscrossers in Heiloo. De 361 ingeschreven BMX rijders gingen onder zeer ideale omstandig heden weer fris van start om alvast him eerste pimten veilig te stellen voor dit jaar. De baan lag er na hard werken tijdens de winterperiode op en top bij. Heiloo beschikt over De BMX rijders gingen onder zeer ideale omstandigheden weer fris van start. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 26