HAIR Styles Hair on the move Uniek in persoonlijke styling De schaar als penseel Ken nemerstraatweg 388,1852 BK Heiloo Tel. 072 - 5331078, www.styles-hair.nl Styles Hair blijft zich continu ontwikkelen en laat zich inspi reren op grote, toonaangevende internationale shows, zoals in Berlijn en Italië, waar de wereldtop van hairstylisten bijeen komt. Opgedane innovatieve kniptechnieken worden weer mee naar huis meegenomen en vertaald naar het dagelijks werk in de salon. En naar de shows, die het team van Styles Hair met grote regelmaat verzorgt op uitnodiging van het Italiaanse haar- verzorgingmerk Davines. Zo staat het team van Styles Hair op 18 april in de schouwburg van Almere, waar zij in een weerga loze show aan collega-hairstylisten uit het hele land een geheel eigen, avant-gardistische visie op de nieuwste, hedendaagse trends in haarmode presenteren. „Want een trendy, korte look a la Sylvie Meis kun je niet bij ieder gezicht klakkeloos kopiëren", aldus Rob Offerman. Styles Hair benadert iedere klant anders. „Wat is belang rijk voor hem of haar? Wij interpreteren, in samenspraak met de klant, die trendy look naar zijn/haar gezichts vorm, haartype en identiteit. Op zoek naar de juiste balans in kleur en coupe, passend bij die individu; een creatief proces dat met hoogwaardige kennis, visie en een perfecte beheersing van vaktechniek tot stand komt. Daarom gaat dit mooie vak ons ook niet ver velen; iedere dag is weer anders, met nieuwe gezich ten en nieuwe creatieve uitdagingen! Onze klanten weten, dat ze op ons inzicht en persoonlijk advies kunnen vertrouwen en durven daarom net dat stapje verder te gaan. Of juist die ene lok toch te laten zitten. Dat is waarin Styles Hair zich onderscheidt!" Perfectionering van kniptechnieken is voor het team van Styles Hair een doorlopend proces, waarbij met name die open blik naar buiten, naar wat er elders in de wereld gebeurt op het gebied van hairstyling, hen inspireert en aanzet tot vernieuwing. „Door een perfecte hantering van verschillende kniptechnieken verandert de 'schaar' in een penseel, waarmee je bij voorbeeld onzichtbare lengtever schillen kunt carven. Dat kan extreem, vaak geshowd op internationale wereldshows, terwijl ook simpel heel mooi kan zijn!" WOORJ AARSBIJ LAG E 2011

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 49