peeko^ M Dirk van der www.dirkvanderstëerf.nl Autobedrijf juwelier TROLLBEADS VOORJAARSCOLLECTIE 2011 Rijksweg 141, 1906 BG Limmen Telefoon (072) 505 32 66 Fax (072) 505 12 31 Van der Veldenstraat 7 1851 HS Heiloo, Tel. 072 - 5323030 www.vanderlakenlichtadvies.nl e-mail: vdlaken.lichtadvies@tip.nl VOORJAARSBIJ LAGE 201 1 Peek Juwelier - Stationsplein 96 -1851 LN Heiloo - telefoon 072 533 57 30 www.trollbeads.nl De klantenkring en goede naam reikt zelfs tot het prachtige Waddeneiland Ameland. Het team van Dirk van der Steen is zeer flexibel en klantgericht inge steld. De werkplaats is het terrein van technisch manager Gerard Zonneveld en het team van goed opgeleide en zeer gemotiveerde automonteurs. Zij staan garant voor het leveren van hoge kwaliteit; of het nu gaat om een keuring, een meting, aircoservice, uitlijnservice, et cetera! De werkplaats is uitstekend geoutilleerd en heeft de meest geavanceerde apparatuur in huis om alle auto merken uit te lezen en de juiste diagnose te stellen. Ook voor nieuwe auto's, verkrijgbaar in alle merken, kunt u bij Dirk van der Steen terecht. De auto van uw keuze wordt geheel naar uw persoonlijke wen sen en tot in de details op maat afgeleverd. LIMMEN - Wist u dat u als leaserijder uw leaseauto, ongeacht het merk, ook bij Autobedrijf Dirk van der Steen in onderhoud kunt geven? Met al het gemak van onderhoud dicht bij huis! U bent namelijk niet verplicht uw leaseauto door de verstrekkende dealer te laten onderhouden. En dankzij de handige haal- en brengservice van Dirk van der Steen hoeft u zich voortaan niet meer in allerlei bochten te wringen om uw auto voor een onderhoudsbeurt te brengen. Na afloop krijgt u uw wagen als nieuw terug; van buiten schoongewassen en van binnen keurig gezogen! Autobedrijf Dirk van der Steen staat al 25 jaar in de wijde omgeving bekend om een uitstekende en snelle service.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 54