Wijn proeven bij 'de Ontdekking' Opening Boetiek In Stijl Lezing Matthaüs Passion in Bibliotheek Heiloo Sunny Dreams: een leuke outfit en een zomers kleurtje in één IPad in woonzorgcentrum Overkerck H E I L O O DeApp Talking Tom Cat en het tekentablet zijn favoriet Visagie 50+ Optreden Shanty koor Zondagmiddagcafé Lotgenotencontact Bach en symboliek Paaslunch Huifkartocht UITKIJKPOST 30 MAART 2011 HEILOO - Wat kan het leven toch leuk zijn, wéér nieuwe dingen ontdek ken bij de Ontdekking. Het voorjaar is inmiddels volop aan de gang en dus voor ons tijd om de Voorjaarsproeverij te houden. Op dinsdag 12 april bent u 's avonds vanaf 19.00 uur welkom en start de doorlopende proeverij met bijna 30 wijnen uit alle windstreken. Maak deze avond kennis met een selec tie van onze wijnen, en laat u informeren over de achtergronden van de wijnen. Het hapje wordt door ons ook niet vergeten. Wilt u laten weten dat u komt, ivm de organisatie, mail naar wijn@de-ontdekking.eu of kom gewoon even binnenlopen in de winkel. Deze avond krijgt u bovendien een mooie korting op de door u bestelde wijnen. Reden te meer om deze avond niet over te slaan. HEILOO - Het Stationscentrum is een nieuwe kledingboetiek rijker, want op vrijdag 1 april openen Tineke en Ellen hun damesmodezaak 'Boetiek In Stijl' aan Stationsweg 78a. De uitstraling van de winkel is elegant, met de robuuste look van steigerhouten meubels. Dit gevoel voor een gedurfde combinatie zie je terug in de collectie, want deze richt zich op de eigentijdse, modebewuste vrouw, die een tikkeltje stoer niet schroomt. Ellen en Tineke: „Boetiek In Stijl is vooral een gezellige, toegankelijke winkel voor vrouwen vanaf 25! Met mooie, betaalbare en bovenal lekker zittende dameskleding en leuke bijpassende accessoires zoals tassen, riemen en sieraden. We nemen de tijd voor iedere klant en helpen desgewenst bij het zoeken naar de juiste kledingeombinatie, die goed aansluit bij iemands persoonlijkheid." De voor- jaars- en zomercollectie van In Stijl pakt uit met hippe merken zoals Staff, Miss Me en Fille des Sables. Nieuwsgierig geworden? Kom gewoon eens langs en proef de gastvrije sfeer aan de gezellige leestafel; de koffie staat klaar! Als openingsstunt geeft In Stijl het eerste weekend 10 korting op de collecties van Miss Me en II Dolce. Boetiek In Stijl, Stationsweg 78a, tel. 072- 5337942. Binnenkort is www.instijl-heiloo.nl online. Foto: Caroiien Breed HEILOO - Uitsluitend voor leden van Rabobank Noord-Kennemerland: 'De Matthaus-Passion van Bach: wat een prachtig stuk muziek!' Onder deze titel bespreekt Gert Floor, muziekbibliotheearis van Bibliotheek Heiloo, op maandagavond 4 april dit grootse muziekwerk. Onder meer komen ter spra ke: de ontstaansgeschiedenis, opbouw, de wijze waarop Bach de tekst ver klankt heeft en het beeldend karakter van de muziek. Met veel luistervoor beelden. Leden van de Rabobank Noord-Kennemerland kunnen zich voor deze bijzondere avond aanmelden bij de klantenservice van Bibliotheek Heiloo, tel. 072-5330670; bibliotheek@bibliotheekheiloo.nl. HEILOO - Een gezond kleur tje en een vlotte outfit; in de sfeervolle, gastvrije ambiance van Sunny Dreams slaag je voor beide in één keer. En omdat Simny Dreams op 1 april vijf jaar bestaat, wordt dat de hele aprilmaand gevierd met aan lokkelijke kortingen: tien procent korting op alle items uit de gehele kledingcollectie. Plus een vrolijk makende jubileumactie op de zon- nebankkuren; voor een zonnekuur van zes keer (vanaf 35,-) betaalt u slechts voor vijf keer! En welke vrouw houdt nu niet van modieuze en tegelijkertijd zeer betaalbare kle ding? Sunny Dreams is een eigen tijdse damesmodewinkel met een uitgebreide kledingcollectie van merken zoals Yaya, Tramontana, Tom Tailor, Isla Ibiza of mbyM en vele trendy accessoires (riemen, tas sen, sieraden, slippers, enzovoort) om je outfit compleet te maken. Stoere en toch supervrouwelijke chinobroeken, sportieve blouses en mooi gelijnde jurkjes. Door dit grote aanbod in diverse stijlen, maten en prijsniveaus kan iedere vrouw terecht bij Sunny Dreams. HEILOO - In de woonzorgcentra De Loet en Overkerck in Heiloo van ViVa! Zorggroep hebben ze sinds kort de beschikking over twee iPads. De activiteitenbegeleiding van het huis heeft via sponsoring van de Pius- Stichting uit Aklmaar twee iPads kimnen aanschaffen om met de bewoners geheugenspelletjes te doen, muziek te luisteren en foto's te kijken. De iPad blijkt een ide aal middel te zijn is om met oude ren even bij elkaar te zitten en iets nieuws te doen. Zo is foto's kijken altijd leuk, en inmiddels staan er 500 foto's op van uitjes, de creatieve ochtend en de veiwendag. Maar als je van die foto's ook puzzeltjes kunt maken of de foto's gek kimt bewerken dan wordt het wel heel erg grappig. De App Talking Tom Cat is favoriet, deze kat zegt alles na en dat werkt erg op de lachspie ren. Daarnaast is het tekentablet favoriet. Rekenspelletjes, puzzels, dansende baby's en nog veel meer apps staan op de iPad. In woonzorg centrum De Loet is iedereen erg blij met deze aanschaf. De licht demen- Sunny Dreams, zowel de boetiek als de zonnestudio, is behalve van maandag tot en met zaterdag, ook nog eens drie avonden in de week op woensdag, donderdag en vrijdag tot 20.00 uur geopend. Stationsplein 3, tel. 072-5339441, www.sunny- dreams.nl. Linda van Sunny Dreams, de eigentijdse damesmodewinkel annex zonnestudio in Heiloo. Foto: Caroiien Breed terende cliënten reageren ook heel positief op de computerspelletjes en de pratende kat. Er is zelfs al een bewoner die een iPad gebruikt op haar kamer, ze kan zo via Skype met haar zoon in het buitenland bellen. De iPad blijkt een ideaal middel te zijn is om met ouderen even bij elkaar te zitten en iets nieuws te doen. Foto: Ricardo Marcker STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Vrijdag 1 april van 19.30 tot 22.00 uur. Voor alle meiden vanaf 50 jaar die tips en trucs willen krijgen over de oudere huid. Na een gezichts analyse leert u wat u het beste kunt doen met uw ogen, huid en mond. U krijgt advies over de diverse tech nieken van opmaken. Men werkt met professionele make-up. U kunt uw eigen make-up meenemen voor een eheek-up. Kosten: 27,50. Zondag 3 april om 14.00 uur (zaal open: 13.30 uur) treden The Lake Singers uit Akersloot op. Het koor bestaat uit circa dertig zangers en zangeressen. Het koor wordt begeleidt door accordeon, trek zak, mondharmonica en tinwishle. Het repertoire bestaat uit originele shanties om naar te luisteren, maar ook om zelf mee te zingen. Entree: 5,-. Zondag 3 april van 13.30 tot 16.30 uur is er weer Zondagmiddag Café. Hier kimt u bijvoorbeeld brid gen. Heeft u geen partner? Geen probleem, onze gastvrouwen en -heren kunnen samen met u een stel vormen. Tegenwoordig kimt u er ook Keezen. Dit leuke bord spel is een combinatie van pesten en mens-erger-je-niet. Verder is er vrij klaverjassen, biljarten, schaken en diverse andere gezelschaps spellen. Geen vervoer op zondag? Leden van de buurtbus, die gebruik willen maken van gratis vervoer, kunnen van maandag tot en met donderdag reserveren via (072) 5331297. Entree: 2,- (leden van de SeivicePas 1,-). Dinsdag 5 april van 13.30 tot 15.30 uur wordt er weer een bijeen komst gehouden van de Lotgenoten Contactgroep Partnerverlies. Deelnemers delen met elkaar her kenbare gevoelens die het ver lies van een partner met zich mee brengt. Deze bijeenkomst wordt er aandacht besteed aan de vijf fasen van rouw. U bent welkom, ook als u eens de sfeer wilt komen proe ven. Voor meer informatie kimt u contact opnemen met Karlijn Sengers, welzijnscoach via 5331297 of welzijnscoach@welzijnheiloo.nl. Entree: 5,- inclusief consumptie. Zondag 17 april om 14.00 uur (zaal open: 13.30 uur) geeft Fred Suring, coördinator Kunsteducatie bij Cool in Heerhugowaard, een lezing over Johann Sebastiaan Bach (1685-1750). Bach 'speelde' veel met symboliek in getallen. Zo is de getalswaarde van de naam BACH gelijk aan 14. Het getal 14 komt in de Matthaus-Passion veelvuldig voor, er zijn bijvoorbeeld 14 kora len. In deze lezing bekijken we een aantal werken van Bach, waarbij we aan de hand van geluid en beeld de symboliek belichten. Entree: 5,-. Dinsdag 19 april van 12.00 tot 14.00 uur bent u welkom op de paaslimch van de Gezelsehapsbank. Voor als u op zoek bent naar nieuwe contacten, vriendschappen of als u gewoon een gezellige middag wilt. Vrijwilligere verzorgen een heerlijk buffet met diverse broodsoorten, beleg, salades en dranken. De doel stelling van de Gezelsehapsbank is: mensen met elkaar in contact bren gen die samen, op vriendschap pelijke basis, activiteiten willen ondernemen op het gebied van hobby, interesse en vrije tijd. Meer informatie of aanmelden voor de paaslunch bij Claudia Spit of de receptie. Entree: 7,50. Woensdag 4 mei vertrekt men om 11.00 uur per huifkar vanaf Restaurant Creighton aan de Heerenweg in Egmond aan de Hoef. Vanaf 10.15 uur verzamelen met de mogelijkheid tot het drinken van een kopje koffie (op eigen reke ning). Het is een leuke tocht voor alle leeftijden van ongeveer ander half uur. Kosten: 7,50 (voor leden Servieepas: 7,-).

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 7