Heiloo contact Start verkoop abonnementen zwembad Het Baafje HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Welzijn Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 6 APRIL 2011 plank springen Vanaf woensdag 1 juni 2011 is een duik in het water van Het Baafje weer mogelijk. Drie maanden lang is het zwembad open. Zwemt u graag, dan is het voor u interes sant om nu uw zwemabonnement aan te vragen. Dit kan tot en met zondag 8 mei. Start verkoop Vanaf woensdag 6 april start de verkoop voor zwemabonne menten Het Baafje 2011De verkoop duurt tot en met zondag 8 mei. Het is daarna niet meer mogelijk om later in het sei zoen via de website of de kassa van het zwembad een abon nement te nemen. Wel kunt u tijdens het zwemseizoen een 10-badenknipkaart kopen, deze zijn onbeperkt geldig. Aanvraag zwemabonnement Wilt u dit jaar een zwemabonnement aanvragen, vul dan uiterlijk 8 mei het aanvraagformulier in op onze website www.heiloo.nl/zwembad. U kunt dit formulier digitaal invullen en versturen. Nadat wij uw aanvraag en betaling hebben ontvangen sturen wij u eind mei uw abonnement(en) toe. Heeft u geen computer, dan kunt u bij de informatiebalie in het gemeentehuis een aanvraagformulier afhalen. Actuele watertemperatuur op website Naast het aanvraagformulier is er meer informatie te vinden op de website van Het Baafje: www.heiloo.nl/zwembad. Zo kunt u de actuele watertemperatuur van Het Baafje dagelijks bekijken. Ook leest u meer over openingstijden, activiteiten die dit jaar op de agenda staan, de Zwem4daagse en nog veel meer. Meer Informatie Heeft u vragen naar aanleiding van dit artikel dan kunt u bellen met mevrouw A. Busso-Besseling, telefoonnummer 072 535 66 82. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Raad en rekenkamercommissie Op 12 april bespreekt de raad het net verschenen rapport van de rekenka mercommissie van Heiloo "Strategisch bekeken". De avond begint om 19.00 uur in het Open Huis, 't Loo 22 in Heiloo. De commissie heeft onderzocht of de raad de in 2005 vastgestelde Strategische visie en de jaarlijkse Programmabegroting gebruikt bij de uitvoering van de taken van de raad. De rekenkamercommissie wilde met het onderzoek een oordeel kunnen geven over de strategische visie en de programmabegroting en aanbevelingen doen aan de raad om de werkwijze, indien nodig, te verbeteren. Onafhankelijk onderzoek De gemeenteraad van Heiloo heeft een rekenkamercommissie ingesteld die voor de raad onafhankelijk onder zoek uitvoert naar de doelmatigheid en doeltreffendheid van het beleid van de gemeente Heiloo. De rekenkamer commissie bestaat uit een externe voorzitter, twee raadsleden en twee externe leden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de griffie, telefoonnummer 072 535 67 92. Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 11 april. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 2 van het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, wor den voorafgaand aan de middagver gadering in mandaat behandeld. Wie bij een vergadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de secretaris van de Welstandscommissie, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De vergaderingen van de Welstandscommissie zijn openbaar. Belangstellenden kunnen de verga dering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Op verzoek kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindiener en/of de ontwerper kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering, waarin het plan wordt behandeld. De notulen zijn ook openbaar en worden na goedkeuring in de volgende vergadering op internet gezet. Definitieve agenda De definitieve agenda staat vanaf vrij dagmiddag 8 april op de website www. heiloo.nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Raads- en adviescom missies/ Welstandscommissie. De agenda ligt ook vanaf maandag 11 april tussen 8.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de receptie. Er is een aparte agenda voor de bouw plannen, die de commissie 's ochtends in mandaat behandelt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Vastgestelde verordeningen Burgemeester en wethouders maken op grond van artikel 139 Gemeentewet bekend dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 7 maart de volgende verordeningen heeft vastgesteld. Toeslagenverordening Wet werk en bijstand (WWB) In de deze verordening worden de toeslagen bepaald, die het college boven op de basisnorm van de bijstand vertrekt. Tevens heeft het college de mogelijkheid om op de basisnorm te verlagen als er sprake is van het kun nen delen van de algemene bestaans kosten. Wet investeren in jongeren (WIJ) Verordening Werkleeraanbod In deze verordening worden de regels vastgelegd met betrekking tot de inhoud van het werkleeraanbod dat onder voorwaarden aan de jongeren dient te worden gedaan om duurzame arbeidsparticipatie te bereiken. Maatregelenverordening In deze verordening worden de gemeentelijk regels vastgelegd over het opleggen van een maatregel op de inkomensvoorziening. T oeslagenverordening In de deze verordening worden de gemeentelijk regels vastgelegd over de toeslagen en verlagingen die kunnen worden toegepast op de centraal gere gelde normen die voor jongeren van 18 tot 27 jaar gelden. Ter inzage Deze verordeningen treden in werking met ingang van 7 april. De verordening ligt vanaf vandaag twaalf weken ter inzage bij de informatiebalie van de gemeente Heiloo of U kunt de veror dening ook raadplegen via de website www.heiloo.nl. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw P. Gerritsen van de afdeling Welzijn, telefoonnum mer 072 536 67 07.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 19