Dorssports introduceert groepsleslancering Teams jeugdcompetitie TV Iimmen in het nieuw In tien weken fit en strak de zomer tegemoet Kleuters van GTH vertonen hun kunsten Bruno en Gaby Noord-Hollands Kampioen! SPORT 26 INGEZONDEN MEDEDELING Mountainbike cursus voor kids UITSLAGEN Emiel Admiraal wint Brijderloop 6 APRIL 2011 UITKIJKPOST HEILOO - Tijdens de Dorssports groepsleslancering op vrijdagavond 8 april kimnen inwoners van Heiloo geheel kosteloos kennis maken met ver schillende groepslessen van wereldklasse van Les Mills. Inwoners kunnen onder andere deelnemen aan de populaire RPM/Spinning les, een interval- training op opzwepende muziek. Of juist een body mind les, genaamd BodyBalance, waarbij gewerkt wordt aan coördinatie, lenigheid en balans op rustige, relaxte muziek. Het programma is als volgt: 19.00 uur: BodyPump, 19.45 uur: RPM, 20.30 uur: BodyStep, 21.15 uur: BodyBalance. Groepsles coördinatrice Karin Stam vertelt: „Met groepslessen kun je snel en op een plezierige manier je doelstellingen behalen. De lessen zijn in groepsverband wat vaak beter motiveert dan wanneer mensen op zichzelf trainen. Ander voordeel is dat iedereen (getraind, ongetraind, jong en oud) kan deelnemen aan deze lessen op zijn of haar eigen niveau. Kortom: groepslessen zijn de manier om 'in shape' te komen voor de zomer!" Wilt u meedoen of bent u nieuwsgierig geworden naar deze effectieve en leuke groepslessen? Geef u dan vandaag nog op aan de receptie van Dorssports, of telefonisch 072- 5330403 e-mail: info@dorssports.nl. Of kom tijdens de groepsleslancering langs voor een vrijblijvende en persoonlijke kennismaking! LIMMEN - Voor de jeugdteams die in het tenniscompetitie TV Limmen vertegenwoordigen is het seizoen goed begonnen. Alle kinderen die mee doen hebben een tennis shirt ontvangen in de oranje verenigingskleur. Dit is mogelijk gemaakt door GezondPlus, Sman Management en Illudée. Laat het seizoen maar beginnen. LIMMEN - De lente is voor veel vrouwen een mooi moment om weer te gaan sporten. Dat kan bij Fit41ady. In de kleinschalige club volgt u de dertig minuten training gericht op sterke spieren en een goede conditie. De trai ning is speciaal ontwikkeld voor vrouwen, eenvoudig te doen en betaalbaar. De professionele en betrokken trainsters begeleiden vrouwen persoonlijk om hun doelen te behalen. Met twee keer per week dertig minuten trainen is een slanker figuur, sterke spieren en een soepel en fit lichaam haalbaar voor elke wouw. De hele maand april is het mogelijk om met het tien weken durende lenteprogramma te starten: gedurende tien weken conditie verbe teren en fit en strakker worden. Een verantwoord menu helpt vrouwen die gewicht willen verliezen. Geïnteresseerde wouwen die twee keer per week dertig minuten tijd kunnen vrijmaken op het moment dat het hen schikt, kunnen de hele maand april starten. De kosten zijn 110,= voor het menu, metingen en de persoonlijk begeleide training. Aanmelden kan via tel. 072- 5054605 of limmen@fit41ady.nl. De Drie Linden 3 in Limmen, www.fit41ady. REGIO - Na weken oefenen en trainen in en rondom het Egmonds duingebied hebben de eerste kids hun mountainbike cursus met succes afgerond. Allen konden na afloop van de cyclus een diplo ma in ontvangst nemen. Dit was de eerste keer dat een clinic voor kinderen werd aangeboden. De cursus is verder gericht op rijvaardigheid, veiligheid en plezier. Aangeleverde foto De kleuters verrasten hun ouders, opa's en oma's, broertjes en zusjes met hun kunsten. Aangeleverde foto TURNEN HEILOO - Afgelopen week werd er door de kleuters van GTH getoond welke vaardigheden zij allemaal al hadden geleerd in hun wekelijkse gymles. De kinderen in de leeftijd van 4 tot 6 jaar die op zaterdag gymmen bij juf Jeannette hadden het thema acrobatiek en bij de groep van juf Mariska op woensdagmiddag was het thema kabouters. Niet alleen de onderdelen waren aangepast aan de thema's, maar ook de kinderen. Zo liepen er 'ploppertjes' en 'acroba ten' in de gymzaal. De kleuters ver rasten him ouders, opa's en oma's, broertjes en zusjes en heel veel andere belangstellenden met him kimsten. Zo lieten ze bijvoorbeeld zien dat ze niet alleen op een even- wichtsbalk vooruit lopen, maar ook achteruit kunnen lopen! Door juf Jeannette en door juf Mariska was JUDO HEILOO - Op zondag 3 april werden in Beverwijk de Noord- Hollandse Kampioenschappen gehouden voor zowel de B-pupillen (- 12 jaar) als de judoka's tot 17 jaar. Bij de B-pupillen waren vorige week al afdelingskampioenschap- pen gehouden waar de beste zes judoka's van elk gewicht van de drie afdelingen zich hiermee plaatsten voor het Noordhollands kampioen schap. Dojo 't Loo judoka Bruno van Beek (-38 kilogram) had zich zo geplaatst door afdelingskampioen zuidwest te worden. De eerste par tij moest Bruno flink aan de bak, hij was nog niet helemaal scheip en na de reguliere tijd èn verlenging was een prachtig parcours uitgezet waar bij de kinderen werden uitgedaagd om allerlei velschillende vaardighe den te doen. Het uitzetten van een parcours is gebruikelijk bij de kleu- terlessen van GTH. Het stimuleert kinderen om spelenderwijs 'hinder nissen' te nemen en him grenzen te verkennen. De onderdelen kunnen op velschillende manieren worden uitgevoerd. Ze kunnen makkelij ker of moeilijker worden gemaakt waardoor er voor motorisch sterke kinderen een uitdaging blijft en kin deren die wat meer moeite hebben met bewegen ook goed mee kunnen doen wat goed is voor him zelfver trouwen. Maar plezier hebben is het belangrijkste. De kleuterdemon stratie eindigde met een gezamen lijk liedje en dansje en na afloop was er voor alle deelnemers een mooi diploma en een welverdiende medaille. Kijk voor de foto's op de website: www.gth-heiloo.nl de stand nog gelijk. De scheidsrech tere wezen Bruno als winnaar van de partij aan. Toen kwam Bruno op stoom en won met overmacht al zijn partijen tot en met de finale. Bruno mag zich dit jaar dus kampioen van Noord-Holland noemen! Voor de judoka's -17 jaar biedt het Noord Hollands kampioenschap eveneens de mogelijkheid om zich te plaatsen voor het NK -17 jaar dat volgende week in Tilburg gehouden wordt. De beste twee judoka's van elke gewichtsklasse komen hier voor in aanmerking. Gaby de By (-52 kilogram) startte voortvarend in haar poule en wist ongeslagen de finale te bereiken. Gaby kwam in het begin van de partij op een kleine achterstand maar liet het hoofd niet op hol brengen en maakte vervol- Heilooer Bridge Club HEILOO - Uitslagen donderdagavond competitie: A-lijn:i/3.Haan-Hurkmans, fam. De Nijs, Pias - Van Poeijer 56,25-B-lijn:i. Haan - Van Loon 55,73:2. Deitmers-Hutten 55,2i;3.Kuijper-Schuijt 54,i7.C-lijn:i. fam. Van der Steen 55,99:2. Rohn - Zuurbier 55,10:3.Bikker- Schram 54,35.D-lijn:i. De Kierk - Roozen 63,33: 2. fam. Soeters 59,58; 3.fam. De Graaff 57,50.Dinsdagavond com petitie: A-lijn;i.Baas - Kemmere 68,75; 2.Kierk - Stark 59,38;3.Van der Mark - Ribberink 58,33.B-lijn:i.fam. Rey 66,67; 2.0osterwijk- Warmenhoven 62,50:3. Klop-v.d.Laan 60,42. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van maandag 4 april gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. v. Duijn - Kaashoek 62.1, 2. fam. Mak 58.3, 3. fam. v. Lochem 57.5, 4. de Groot - Laan 57.1; B-lijn 1. Heusy - Schoonemeijer 67.0, 2. fam. Eeltink 65.8, 3. Dolmans - vd. Klis 63.7,4. de Ruijter de Wildt - Tromp 57.7; C-lijn 1. Staats - Rietbroek 68.8, 2. Kooij - Vasbinder 59.0, 3. fam. v. Wiechen 58.0,4. Kuiper - Witting 55.2. HEILOO - Afgelopen zondag heeft Emiel admiraal van atletiekvereni ging Trias in Alkmaar de Brijderloop op zijn naam geschreven. De jeugd trainer van Trias liep onder goeie omstandigheden op de vijf kilome ter naar een toptijd van 17 minuten en 46 seconden. Henny Punt liep op dezelfde afstand ook naar een over winning in zijn categorie 50 en zat maar zeven seconden achter Emiel Admiraal. Andere opvallende pres taties van Triasers waren de over winning bij de jeugd van Martijn Bakker. En de derde plaatsen op de vijf kilometer van Ilze Lankhaar (dames) en Ineke Admiraal 45+. gens zelf het scorebord vol. Hiermee trok ze de winst naar zich toe en werd eveneens Noord-Hollands kampioen. Jasmijn Lesterhuis en Maaike Stevenson (-63 kilogram) zaten in een kleine poule. Jasmijn verloor alleen van de latere kampi oen en eiste een tweede plaats op, Maaike eindigde als vierde. Tim Kuipers (-46 kilogram) moest 's middags aantreden in een zware poule. Met aanvallend judo wist hij een knappe derde plaats binnen te halen. Bart Boom (-50 kilogram) kwam tekort voor het podium, maar heeft weer ervaring opgedaan op dit niveau. Met een eerste en tweede plaats mogen Gaby en Jasmijn vol gende week aantreden op het NK in Tilburg waar ze Noord Holland ver tegenwoordigen. Bruno werpt zijn tegenstander in de finale. Foto: Menno Lesterhuis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 26