Service en fundraising voor de samenleving Rotary Club Heiloo LET'S CONNECT ROTARY HEI LOO EVENEMENTENAGENDA: Rotary Club Heiloo maakt deel uit van Rotary Inter national, een organisatie van wereldwijd verbonden service clubs. Leden van Rotary spannen zich in voor het ideaal van een wereld zonder honger, ziekte, armoe en gebrek aan scholing. De doelstelling van Rotary komt kernachtig tot uitdrukking in het motto 'Service above Self. Rotaiy Club Heiloo bestaat sinds 1980 en telt anno 2011 ruim veertig leden. Wij zijn onderdeel van Rotaiy Inter national dat in 1905 is opgericht en dat een wereldwijde Fellowship (kameraadschap) is voor mannen én vrouwen. In Nederland telt Rotaiy 475 clubs en bijna 20.000 leden. De mensen die lid worden van Rotaiy zijn bereid iets van zichzelf te geven. Onze leden willen dienstbaar zijn aan de samenleving en willen dit in de praktijk ook zichtbaar maken. Niet alleen door het mede opzetten van lokale en wereldomvattende fundraisingprojeeten, maar ook door het ter beschikking stellen van (vak)kennis. De opzet van de Rotaiy-organisatie nodigt daartoe uit. Want Rotaiy is een netwerk, waarbinnen leden bereid zijn hun (vak)kennis ten dienst te stellen van de gemeenschap en direct of indirect deel te nemen aan charitatieve en educatieve projecten. De open communicatie van de leden verbindt Rotarians over de hele wereld, gebaseerd op het essentiële beginsel: service. Buurtbus, Rolstoelbus en de Beun Vanuit deze servicegedachte organiseert Rotaiy Club Heiloo jaarlijks enkele Heilooër fundraising evenementen, waar van de Maalwaterrun en de Kustrally inmiddels bekende voorbeelden zijn. Met deze evenementen wordt geld bijeen gebracht voor én aandacht geschonken aan diverse goede doelen. In Heiloo steunt de Rotaiy Club initiatieven zoals de Buurtbus, de Rolstoelbus en stimuleren wij kinderen om te sporten. Theater De Beun in de wederopbouw na de brand kan ook op Rotaiy Club Heiloo rekenen. Wij verzorgen het benefietconcert van zangeres Simone Awhina in de Beun en de opbrengst daarvan is bestemd voor het internationale Rotaiy-projeet "End Polio Now" (zie: http://www.rotaiy.org/). Ook internationale activiteiten die hun oorsprong kennen in Heiloo mogen op de steun van onze club rekenen. Stichting Veldwerk dat zich inzet voor een welvarender Nepal en Bista Po Otro dat de jeugd op Curasao helpt, krijgen hulp van RCH. Uitnodiging Bij gelegenheid van ons zesde lustrum organiseren wij een veiling waarvan de opbrengst bestemd is voor kansarme kinderen op Jamaica. Hardloopwedstrijd Maalwaterrun organiseren wij met veel plezier in samenwerking met AV Trias en het Petrus Canisius College. Voor beide initiatieven nodigen wij u van harte uit om deel te nemen, te komen kij ken en daar waar mogelijk te steunen. Voor meer informatie verwijzen we u naar onze website www.rotaiy.nl/heiloo. U kunt ons ook aanspreken in het dorp of bellen met RCH- voorzitter Ruud Roemer op 072 533 79 20 of inkomend voor zitter Stan Reiehert (voorzitter voor 2012) op 072 533 67 71. Maalwaterrun op 19 juni: Klaar voor de start 20 MEI: veiling voor Jamaica bij gelegenheid van het zesde lustrum 19 JUNI: Maalwaterrun in samenwerking met AV Trias 18 DECEMBER: benefietconcert Simone Awhina in theater de Beun Hou de Uitkijkpost in de gaten voor nieuws over en aankondigingen van deze evenementen. Meer over Rotaiy International: http://www.rotaiy.org/en/AboutUs/Pages/ridefault.aspx Rotary Heiloo, locale klub van intelligente optimisten met een warm hart voor de samenleving Kustrally: rijden voor plezier en het goede doel!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2011 | | pagina 20